Genel

2017 CITIZEN Bluetooth Watch

HEM SAAT HEM DE TELEFON

Gelişen teknolojiye ayak uyduran saat üreticileri her sezon birbirinden farklı tasarımlarıyla saat severlerin aklını başından alıyor. Bir kol saatinden daha fazlasını size sunan bu markaların koleksiyonuna hayran olmamak elde değil… Citizen bluetooth saat rakiplerine göre bir tık daha akıllı bir saattir. Tasarımı incelediğinizde her şeyin normal olduğunu saat işte dediğinizi duyar gibiyim. Bluetooth özelliği ile şaşıracağınız bir özellikle karşınıza çıkıyor. Akıllı telefonlarınızla bağlantı kurabilen bir kol saatidir. Bağlantı kurduktan sonra telefonunuza mail ya da çağrı geldiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Gereksiz şekilde telefonu çıkarıp acaba ne oldu diye merak etmenize gerek yoktur. Mail ya da çağrı geldiğini ise kol saatinin 10 ve 11 rakamlarının üstünde yazan mail ya da call ibaresinden anlamak mümkündür. Telefonunuza çağrı geldiği anda ibre direk call ibaresinin üzerinde durmaktadır.

Teknolojinin bu denli işe yaraması hayatın kolaylaşmasından da önemli bir faktördür. Kol saati şu an sadece İOS işletim sistemine sahip mobil telefonlar için uyarlıdır. Marka bu konuda biraz seçici davranmıştır. Aslına bakarsanız kol saati için İOS işletim sisteminin olduğu telefonu bile alabilirsiniz. Citizen bluetooth saat fiyat konusunda hayal edilenden biraz daha yüksek olarak ayarlanmıştır. Bir kol saatine vereceğiniz ücretin herhangi bir önemi yoksa bu marka kol saatini de almaktan çekinmezsiniz. Son derece akıllı olan bu kol saati görünüş itibariyle de ikna edicidir.

Bir kol saati için o kadar ücret ödeyemem diyenlere bir başka alternatif ise replika olan modellerdir. Replika kol saatleri orijinaline göre daha uygun fiyatlıdır. Orijinale göre tasarlanmış herhangi bir ayrıntı atlanmayan kol saatleridir. Citizen bluetooth saat de bu olaya dahil olmuş bir kol saatidir. Orijinali ile birebir aynı denilecek kadar benzer olan bu kol saatleri uzun süreli kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Gelişen teknolojinin parmaklarınızın ucunda olmasına dair planlarınız varsa bu markanın koleksiyonuna göz atmalısınız. Pil değiştirme derdini sonlandıran bir markadır. Son teknoloji ile üretilmiş mükemmel tasarımları olan bir markadır. Kullandığınız andan itibaren farkı çok yakından hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir