Genel

2017 Gucci Dive Saat Modelleri

GUCCİ DİVE ARI NAKIŞLI

            Zamanı kolunuzda taşırken hak ettiğiniz kaliteyi yaşamanızı sağlayan Gucci Dive saat markası günümüzün en vazgeçilmez saat markaları arasında yer alıyor. İsviçre merkezli olan saat markası dayanıklı özellikleri ve özel tasarımları ile her tarza uyum sağlayabilen seçenekler sunmaktadır. Her yaşa ve her tarza hitap eden tasarımları ile çok beğenilen marka trendleri takip etmeyi sevenler için de ideal olmaktadır. Zamanı daha değerli hissetmenizi sağlayacak zarif çizgilerin şık tasarımlarla bir araya gelmesi ile oldukça başarılı koleksiyonlar sunuluyor. Kendi tarzını oluşturmak isteyenlere has bir tarz için özel renk kombinasyonları ve çizgiler bulunuyor.

  Markanın özel tarzlara has çizgileri bulunan tasarımları bulunuyor. Bunlar arasında Gucci Dive arı nakışlı tasarımlarda en çok beğenilen çeşitler arasında yer alıyor. Kauçuk kordonu nakışlı arı figürü ile oldukça tarz bir kullanıma sahip olan bu model daha çok spor tarzlara uyum sağlayacak bir tasarım olmaktadır. Bu tasarımlarda eğlenceli kullanımlar öne çıkıyor. Lüks sevenler, trend moda tasarımlara önem verenler için de dikkat çekici ve rahat kullanımı bulunan bir model olduğu söylenebilir. Serin görünümlü oldukça başarılı bir tasarım olarak marka farklı tarzlara özel bir alternatif sunmaktadır. Marka piyasa içerisinde oldukça deneyimlidir. Mekanik ve kuvartz saatler konusunda başarılı bir ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır.

Yenilikleri sürekli takip eden marka, her yeni dönemde oldukça başarılı modellerle piyasada yer alıyor. Bu yeniliklerin bir parçası olarak arı motifi gösterilebilir. Arı motifini çeşitli tasarımlar üzerinde deneyen marka kaplan ve yılan gibi figürleri de aynı koleksiyon içerisinde sunmaktadır. Bu alanda Gucci Dive saatleri koleksiyonları içerisinde baylara ve bayanlara özel tasarımlar bulabilmekte mümkün olmaktadır. Baylar için 45 mm, daha güçlü tasarımlarla öne çıkan modeller sunulurken, bayanlar için daha modayı takip eden trend tasarımlar ve zarif çizgiler öne çıkabiliyor. Kordonlar üzerinde marka isminin yer aldığı kısım kayış tokası takıldığında görünmemektedir. Moda saatlerden hoşlananlar için olumlu bir özellik olmayabilir. Bunun yanında markanın logosu bulunmaktadır. Kaliteli, dayanıklı ve kendinize has bir tarz için lüks bir marka olarak Gucci saatler tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir