Genel

2017 NEW Zenit Pilot Serisi

Zenith Pilot Serisi İle Uçmaya Hazırlanın

Gerçekten bir hatırası olan ya da kişiye bir anlam ifade eden aksesuarları kullanmak kadar güzel bir duygu yoktur. Çoğu insan, hediye olarak aldıkları aksesuarları gün içinde kullanırken, o aksesuara her baktıklarında çok faz anlam yüklediklerini fark ederler. O aksesuar sıradan bir aksesuar değildir.

Günümüzde, bir bakışta kendini belli eden saatler vardır. Zenith Pilot Serisi saatler işte böyle saatlerdir. Saate ilk bakıldığında gerek renk, gerekse kullanılan malzeme olarak gerçekten eski yılların pervaneli uçaklarını kullanan pilotların kıyafetleri ve aksesuarları akla geliyor.

 

Zenith Pilot Serisi Saatler

 

Zenith Pilot Serisi saatlerin hikayesi 1909 yılına dayanıyor. 1909 yılında Fransa Calaisten’den İngiltere Dover’a uçakla ilk uçuşu yapan Louis Bleriot’un kolunda o anda hiçbir anlamı olmayan ancak ileride bir simge haline gelecek olan bir bileklik vardı. Bu bileklik, günümüzde hala pilotlar tarafından ona duydukları saygıyı göstermek amacıyla kullanılmaktadır. Ancak tek bir farkla. Günümüz koşullarına uyarlanarak. Bu bileklik, Zenith Pilot Serisi saatlerin tasarımlarında yaşatılmaya devam ediyor ve günümüz pilotları, Bleriot’un o uçuşta kullandığı bilekliğin saat ile bütünleşmiş halini kollarında taşıyorlar. Sitemiz Üzerin’den Replika Zenit Pilot Saat Modellerine Bakabilir İnceleyebilir veya satın alabilirsiniz…

Louis Bleriot Saatleri

Zenith Pilot Serisi saatler 1939 yılından beri üretilmekte. Tabi ki zamanla teknolojik gelişmeler ile günümüz şartlarına uyarlandı ancak ruhundan ve görüntüsünden hiç bir şey kaybetmedi. Günümüzde hala Louis Bleriot’un, Manş denizini ilk defa aşmasının anısına ona duyulan saygıya ithafen Zenith Pilot Serisi üretilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir