Genel

Bay Bayan Cartier Bileklikler

Cartier Love Bileklik Ve Cartier Çivi Bikellikler

Replika Cartier bileklikler 316L saf çelik’den imal edilmekte olup asla ama asla teninize hiç bir şekil’de zarar vermez .

Cartier bileklik love ve çivi olarak iki farklı modelleri mevcuttur hem bayan hem erkeklere hitap etmekle beraber 16mm ve 19mm iki çeşit bilek kalınlığına sahip ürünler mecvuttur.

Sizler de çok iyi bilmektesiniz ki cartier’in orjinal Taşşız ürünleri  6bin $ ile Taşlı modelleri 10bin $ kadar çıkmakta bizim sizlere sunduğumuz ürünler 1.1 görselikte ürünler.

Renk olarak gold,ros,silver renkleri taşlı ve taşşız modelleri mevcut olup 150tl gibi en iyi kaliteye sahip olabilirsiniz. Piyasa’da 50tl ye dahi bulabileceginiz ürünler vardır ama şunu sorgulamanız gerekmekte bileğime takıp kullandığım’da tenime ne gibi zararlar verecek,sitemiz üzerin’den cartier love cartier çivi modellerini inceleyebilir aklınıza takılan her sorun’da WhatsApp üzerin den yazabilir veya bizi  Müşteri Hizmetleri  Numaramız 0507 859 45 63 nolu telofon’dan arayarak aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Radikalsaat online saat ve aksesuar sitesi olarak sizlere her zaman en iyisini sunmaya devam edeceğimizi bilmeniz gerekmekte .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir