Genel

Bir Klasik Emporio Armani

Emporio Armani’den Bir Klasik

Armani markası yıllardır gerek giyim gerekse aksesuar alanında adından söz ettiren markalardan bir tanesi. Sadece çok kaliteli ve üst düzey ürünler üretmenin yanında her kesimden insanın cebine uygun ürünler üretmeyi amaç edinmiş bir marka.

Kol saati konusunda da Armani oldukça iddialı. Sade modeller kadar, göz alıcı ve pahalı modeller de Armani’nin ürün yelpazesinde mevcut. Emporio Armani AR0431 model saat ise Armani’nin ürettiği en şık klasik görünümlü kol saatlerinden bir tanesi.

Emporia Armani AR0431 model saat, siyah/gri deri seçenekleriyle geliyor. Son derece sade tasarımlı olan saat, bakıldığı zaman gözü yoran bir kadran kalabalığına sahip değil. Tam tersine kadranın siyah renk olması, saate bakıldığı anda kolaylıkla farkındalık yaratmakta.

Emporia Armani Saat Modelleri

Emporia Armani AR0431 model saat deri bir kayışa sahip ve kadranın dış kısmı gri metal renginde. Bununla birlikte kadranda bulunan sayılar numara yerine gri çizgilerle gösterilmiş. Bununla birlikte kadranda saati gösteren akrep, yelkovan ve saniye sayarın dışında, üç küçük gösterge bulunuyor. Bu göstergeler, kronometre, dakika göstergesi ve saniye göstergesi. Ayrıca saat 6 işaretinin hemen üzerinde ayın hangi gününde bulunulduğunu gösteren bir de numerik sayaç var.

Bir çok orjinal saat modelleri replika işin içine girince farklılık gösterebilir fakat  belli marka ve modeller’de orjinali ile  mekanizmasına kadar 1.1 görünüm ve hatta mağazaya gittiğiniz’de orjinal denilebilir markalar bulunmakta bunlardan bir tanesi’de Emporia Armani saatleri dir, Sitemiz üzerinden armani erkek ve bayan modellerini inceleyebilir satın alabilir veya bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir