Genel

Bir Kol Saatin’den Daha Fazlası Linde Werdelin

BİR KOL SAATİNDEN DAHA FAZLASI

Bir kol saatinden beklediğiniz özelliklerini katlayarak devasa özellikleri ile alıcısı ile buluşan Linde Werdelin oldukça iddialıdır. Özelliklerini duyduğunuzda vay be diyeceğiniz garantidir. Öncelikle saf safirden üretilen cam özelliği kesinlikle darbelere karşı dayanıklıdır. Titanyum kaplama özelliği olan bu kol saatleri uzun süre kullanım imkânını size sunar. Bir kol saati için ciddi paralar ödemeyi düşünmeyenlerin bile alternatifleri arasına dâhil edeceği bir markadır. Gelir seviyesi üst düzey olan kişilerin almaya gücü yetecek kadar kalitelidir. Kol saatinin özellikleri arasında en dikkat çekeni ise nabız ölçmesidir. Bir kol saatinden fazlasını bulabileceğiniz bu marka alıcısını hayran bırakmayı başarmıştır. Aynı zamanda hava şartlarını da rahatlıkla ölçme yeteneğine sahiptir. Denizcilere uygun olduğu düşünülen bu modeller ıssız bir adaya düştüğünüzde size nerede olduğunuza dair bilgilendirmeyi kısa süre içerisinde yapabilir.

Linde Werdelin replika modelleri

Su geçirmez özelliği yaklaşık 100 metreye kadar etkili bir saattir. Linde Werdelin replika modelleri ile hemen hemen aynı özellikleri bulundurmaktadır. Özellikle su altında da çalışıyor olması dalgıçların yön bulmasında da işe yaramaktadır. Kullanılan tüm mekanizmalar paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Yıllar boyu sıkılmadan kullanacağınız modelleri her yıl şaşırtmaya devam etmektedir. Markanın kol saatleri aslında saat kategorisinde yer alsa da bir nevi mini bilgisayar özelliklerini size sunar. 44 mm çapında olması da mini bilgisayar özelliğini kanıtlar niteliktedir. Her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kol saatini özellikle denizcilerin tercih etmesi üstün özelliklerinden kaynaklıdır.

Linde Werdelin fiyatı

Lüks kol saati markası arasında yer alan Linde Werdelin fiyatı aklınızdaki fiyatın bir hayli üstündedir. Kolay ulaşamayacağınız bu markanın kol saatlerini almak için bir hayli zaman birikim yapmanız gerekecektir. Ahtapot görüntüsüne modellerinde yer veren marka her zaman farklı olmayı başarmıştır. Alışılmış kadran özelliği, kayış özelliği ve arka plan özelliğinden uzak modelleri ile sizi mest edecektir. Tek bir ayar tuşu ile bilgi sahibi olacağınız farklı özellikler de kaliteli bir işin ortaya çıkmasında etkilidir. Titanyum kasayı elinize alıp yakından incelediğinizde gerçekten bir kol saati ile temas ettiğinizi daha rahat anlayabilirsiniz. Baselworld fuarının gözde markalarından olan kol saatlerini yakından görebileceğiniz kısıtlı sayıda mağaza vardır. İthal bir kol saati olması sebebiyle kolay erişme imkânınız ne yazık ki yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir