Genel

Bir Rüya Breitling Chronomat 44

DÜNYANIN EN İYİ SAATİ; BREİTLİNG CHRONOMAT 44

Dünyaca ünlü kol saati markalarından olan Breitling Saat markası’nın   chronomat 44 modeli  hakkında bilmek istediklerinize yazımı okuyarak ulaşabilirsiniz. Özel tasarım olan kol saatinin özellikleri ve tasarımı bir hayli dikkat çekiyor. Saatin kadran ve kayış özellikleri her zevke hitap edilecek şekilde tasarlanmış. Kol saatinin öne çıkan özellikleri; çeliği cilalanmış ve paslanmaz özellikte olması, 18 ayar altın kullanılarak üretilmiş bilezik bölümü ve ışıklandırmalarla bezenmiş rakamlarıdır. Daha önce hiçbir saat modelinde rastlamayacağınız ışıklandırma sistemi ile kol saatinizden ayrılmak istemeyeceksiniz. Beyaz kadran üzerine yerleştirilmiş iki zamanlı saat alanları sayesinde ikinci saati dilediğiniz gibi ayarlayabilme imkânınız vardır. Ayrıca saatin sol alt bölümüne dikdörtgen kutucuğun içerisine yerleştirilmiş tarih bilgisi ile chronomat 44 kol saatini daha çok seveceksiniz.

Tarih bilgisi yerel saatinize göre değişiklik gösterir. Saatte yer alan otomatik kurmalı kronometre ile dilediğiniz anda kronometre sayımına başlayabilirsiniz. Kasa tipi ve kordon malzemesi altından üretilmiş chronomat 44 gold ile farkınızı herkese gösterebilirsiniz. Saati satın aldıktan ve kullanmaya başladıktan sonra çok memnun kalacaksınız. Bütün gözler saatinizde olması ve günün yıldızı haline gelmek chronomat 44 kol saati modelleri ile mümkündür. Gold rengini 18 ayar altınla bezenmesinden alan kol saati öne çıkan diğer özellikleri sayesinde saat piyasasında sıklıkla adından söz ettiriyor. Saatin gövde çapı 44 mm, gövde yüksekliği ise 16,90 mm’dir. Güç rezervi ise yapılan deneyler sonucunda 70 saat olarak hesaplanmıştır.

Safir camdan üretilen Breitling chronomat 44 gold paslanmaz çelik özelliği sayesinde ve su altında çalışma performansı ile 20 bara kadar su geçirmez özelliği taşır. Yıllarca kullanabileceğimiz kol saatinin gold rengi ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Garantili ve orijinal chronomat saatler uygun fiyat içeriği ve farklı satın alma imkânı ile internet satış sitelerinde sizleri beklemektedir. Kol saati tutkunlarının başını döndürecek gold rengini ise tamamen 18 ayar kullanılarak üretilmesinden alır. Saatinin kolay kullanımı ve farklı zaman dilimleri sizleri etkilemeyi başaracak. Katlanır toka sayesinde kolay kullanım özelliği sunan kol saatinin dönebilir bezel, vidalanmış tepe ile saat severlerin huzuruna sunuluyor.

Havanın Kralları Breitling Saatleri   Makalemizide okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir