Genel

Cıtızen Eco Drive One Her Sezon Moda

BİR KOL SAATİNDEN DAHA FAZLASI

Tasarlandığı ilk günden beri teknoloji adına her ayrıntıyı modellerinde barındıran Cıtızen Eco Drive One her sezon moda olmayı başarmaktadır. Japonya’nın bilinen en eski markası olan Cıtızen kol saatlerinin her özelliğini nakış gibi işleyen bir markadır. Gerek kalitesi gerek modelleri ile saat severlerin her sezon hayran kaldığı markada her zevke uygun modeller bulmak mümkündür. Kalite adına her özelliği modellerinde yer veren markada uzun süre kullanım ve sağlamlık her zaman ön plandadır. 1930 yılında başlayan bu serüven her geçen gün devleşip herkesin beğenisi alan bir marka haline gelmiştir.

Cıtızen Eco Drive One

Estetik görünümüyle koleksiyonunda fazlasıyla yer almış ve talep edilmiş bir modeldir. Dünyanın en ince ve ışıklı saati olarak bilinen bu model görünüşü ile oldukça zariftir.

Cıtızen Eco Drive One Özellikleri

Saatin özellikleri arasında en dikkat çekeni ise güneş enerjili oluşudur. Güneş enerjisini alarak uzun yıllar pilsiz çalışabilen bu modeller 2,98 mm inceliğiyle dünyada ilktir. Dünyanın en ince saati unvanını kazanan bu model paslanmaz çelik gövdesi ile de oldukça kalitelidir. Safir cam özelliği ise modelin güzelliğini bir kat daha arttırmaktadır. Cıtızen Eco Drive One replica modelleri ile de beğeni kazanan bir markadır. Orijinal modellerinin nerdeyse birebir aynısı olduğu bu modeller her saat severin hayranlıkla ve severek takacağı aksesuarlardandır. Son derece az ve öz görünüme sahip bu model kol saatini kolunuza taktığınız andan itibaren varlığını siz bile unutabilirsiniz.

Işıklı kol saati özelliği ile ön plana çıkan Cıtızen Eco Drive One karanlıkta güç tasarrufuna geçen bir modeldir. Suya dayanıklı olması da bu modele olan ilgiyi daha da arttırmaktadır. Fiyatı oldukça yüksektir. Yüksek gelirli saat severlere hitap eden bu markada kalite ve şıklık adına her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Ultra ince olarak da tabir edilen bu modellerin varlığı da yokluğu da bir denilebilir. Özellikle iş adamlarının giysileri ile harika kombin yapacağı bir modeldir. Bileğinize taktığınız zaman bileğinizle kısa sürede uyum sağlayabilir. Markanın her koleksiyon birbirinden farklı tasarladığı bu modelleri severek ve uzun yıllar sıkılmadan kullanabilirsiniz. Replica modelleri de orijinalinin aynısı görünümü olan ve uzun süre kullanabileceğiniz kol saatleri arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir