Genel

EN BÜYÜK AŞK ROLEX SUBMARİNER MODELLERİ

Rolex Submariner Serisi

Pek çok saat meraklısı için, saat nedir sorusunun cevabı Rolex’dir. Rolex yıllardan beri ürettiği değişik ve birbirinden farklı tasarımları ile insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Rolex Submariner serisi saatler, adından da anlaşılacağı üzere dalgıçların kullanabilmesi için tasarlanmış bir modeldir.

Rolex Submariner serisi, kesilikle eşine az rastlanabilecek güzellikte olan saat serilerinden bir tanesi. Saatin ilk lansmanının 1953 yılında yapılmasında günümüze, ilk günkü orjinalliğine sadık kalınarak üretimine devam edilen bir saat modeli.

Rolex Submariner serisi saatler

Rolex Submariner serisi saatler 300 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahiptir. Bununla birlikte bu modelin en belirgin özelliklerinden bir tanesi de 904L paslanmaz çelikten imal edilmiş olmasıdır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan saatler belki yüzyıllarca ilk günkü haliyle durma özelliğine sahiptir. 904L paslanmaz çelik çok güçlü bir alaşımdır. Parlatılınca insanların gözlerini kamaştırır.

Rolex Submariner modellerin kordonları, osyter olarak bilinen kordonlardandır. Estetik olarak güzel bir görüntü sergilemenin dışında saati takıp çıkarma işlemini kolaylaştıran oysterlock kilit sistemine sahiptir.

Saatin döndürülebilir bir çerçevesi bulunmakta. Gravür şeklinde olan 60 dakikalık derecelerle saatinizi, denize daldığınız zaman da doğru bir şekilde takip edebilirsiniz. Bununla birlikte çerçevenin kenarlarında bulunan tırtıklar sayesinde, elinizde kalın bir eldiven dahi olsa bu çerçeveyi kolaylıkla kavrayabileceksiniz. Rolex Submariner serisi saatlerin camları çizilmeye karşı dayanıklı şekilde üretilmişlerdir. Mekanik bir mekanizmaya ve otomatik kurma özelliğine sahiptir.

Replika rolex submariner modelleri orjinalleri ile 1.1 Kasa çapına sahiptir AAA kalitesi Swiss Etası mevcut olup kalite anlayışına replika saat alanına farklı bir yön vermektedir. sitemiz’den, instagram sayfamız’dan veya iletişim numaramız’dan bize ulaşabilir el çekimi videoları resimlerini talep edebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir