Genel

Farklı Tarz Ve Renk Aradığınız’da

Franck Muller’den Çılgın Saatler

Hepimiz’in Bildiği gibi orjinal saat fiyatları bazen uçuk fiyatlara sahip olunurken bir taraf’dan da görsellik ve kalite anlayışına yeni bir tarz ortaya koyan replika saatler ile bu tarz saatlere erişebilirlik ve satın almak artık daha kolay, Sitemiz Üzerin’den Modelleri İnceyebilir,satın alabilir veya bizimle iletişime geçerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adı ile bu kadar özdeşleşen başka bir saat modeli acaba var mıdır? Franck Muller yaklaşık 20 yıldır çılgın kol saatleri üretmeye devam ediyor. Her kesimden insanların dikkatini çeken Frank Muller tasarımları aralarında Elton John ve pek çok Hollywood yıldızının da olduğu bir müşteri kitlesine de sahip.

Franck Muller Saat Modelleri

Franck Muller saatleri için dönüm noktası 2003 yılında oldu. Saatlerin eşsiz tasarımları ve baktıkça insanın keyfini yerine getiren birer karikatürü andıran çizgileri Franck Muller saatlerini eşsiz yapan en önemli özellik. Bununla birlikte gelenekselleşmiş kol saati anlayışına yeni bir alternatif sunan modelleri ile kol saatleri için yazılmış kural kitaplarını da görmezden gelerek, tutucu ve geleneksel tasarımları bir kenarı bırakarak, sıra dışı tasarımlar üretme yolunu seçti. Bu sıra dışı tasarımlar beraberinde bir kaç mekanik yeniliği de getirmek zorunda kaldı. Çünkü saatlerin kadran tasarımları farklı olduğu için bunu destekleyecek mekanik değişikliklerin de yapılması gerekiyordu Replika Frank Muller Saat Modelleri

Replika Frank Muller Saat Modelleri

Frank Muller‘in Crazy Modelini incelerken ilk fark edeceğiniz şey sayısal düzenin tamamen rastgele bir şekilde dizilmiş olması. Örneğin rakamlar 12’den başlamıyor. 8 ya da 2 gibi rastgele bir sayıdan başlayabiliyor. Bu, tasarıma göre değişen bir nokta. Bununla birlikte çılgın saatlerin çok daha sıra dışı modelleri mevcut. Eğer hayatınızda geriye doğru çalışan bir saat görmediyseniz Franck Muller saatleri sizin için gerçekten hayret verici bir saat olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir