Genel

FRANCK MULLER SAATLERİ

FRANCK MULLER SAAT

Kusursuz bir tasarıma sahip olan çok sayıda farklı modele sahip olan Franck Muller Erkek Saatleri bakımından da üst seviyededir. Chronograph mekanizmalı 43 mm kasa çaplı modellerinde mineral kristal cam kullanımı olmaktadır.

Franck Muller Erkek Saatleri

Oldukça farklı çerçeve sahip olan modelleriyle ön plana çıkan markanın ince cam kullanması da tasarım açısından önemlidir. Çok daha zarif bir görünüm kazandırmanın yanı sıra, kırılabilme ihtimalini de ortadan kaldırmaktadır. Erkekler için önemli bir aksesuar olarak kabul edilen kol saatlerinde kasa yapısı kadar önemli olan kadran ve kayış rengidir. Beyaz kadranlı saat modellerinin birçoğunda deri kayış kullanımı görülmektedir.

Birçok modelinde kronometre ve takvim barındıran saatlerin çerçeveleri de son derece farklı şekillerde olabilmektedir. Yuvarlak şekilli kasaların dışında kare tipli seçenekleri de barındırmaktadır. Bununla birlikte markanın ismi saatin orta bölümünde görülmektedir. Sağ bölümde takvim yer alırken rakamları yazım şekilleri de birbirinden çok farklıdır. Bazı modellerde ise rakamlar belirtilmemekle birlikte şekilsel tasarımlar yer almaktadır. Çok daha yaratıcı bir imaja sahip olan Franck Muller Erkek saat modellerinin işlevlerinde ise herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Tüm fonksiyonlara sahip modellerde deri dışında silikon kayışta kullanılabilmektedir. Beyaz ve gri tonlu kadran yapılarından çok daha farklı olan siyah renk ile uyumlu olması içinde mavi renk tercih edilmektedir.

En Uygun Fiyatlı Franck Muller Saatler

Önemli gün ve gecelerde sağladığı ihtişamlı yapısıyla dikkatleri çeken Franck Muller saat modellerinin renk uyumu da son derece önem taşımaktadır. Bundan dolayı seçimi yapılacak modelin renkleri de en az işlevsel ve tasarımsal farklılıkları kadar gereklidir. Çok açık ya da itici renklere sahip olan modellerin alınması bu kapsamda yanlış tercih olmaktadır. Sitemiz üzerinden farklı modellerinin de alınması mümkün olmakla birlikte aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri de sunulmaktadır.

Franck Muller Replika Saat

Replika saat alanında en yetkili sitelerden olmanın getirdiği uygun koşullarda sitemizde yer almaktadır. Sipariş takibi yapılması mümkün olduğu gibi, çeşitli modeller makul fiyatlara sahiptir. Alım işlemleri sonrasında hızlı bir şekilde kargo ile belirtilen adreslere teslimler yapılmaktadır. Bununla birlikte 99 TL ve üzerinde olan alışverişlerde ücretsiz kargoda sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir