Genel

Geçmişten Günümüze Uzanan Bir İtalyan Sanat Eseri U-BOAT

İtalyan Ustalardan Bir Sanat Eseri

U-boat chimera Saati

U-boat chimera 1990 Yılında Fontana ailesinden Italo’nun, 1942 yılından İtalyan donanmasının dönemin denizaltı subay ve komandoları için özel verdiği ancak bir türlü tamamlanamayan siparişin çizimlerini bularak ve de aslına sadık kalınarak yapılan eşsiz bir üründür. Saat, ikinci dünya savaşına damgasını vurmuş bir denizaltının isminin kullanılmasıyla hayat bulmuştur. Rötuşları tam bir mühendislik harikası olan saat, İtalyan ustaların el emeği, göz nurudur. Kantin tipi olarak isimlendirilen ve kurma koluna paralel olarak kasaya monte kapak modeli, zamanla markanın simgesi haline dönüşmüştür.

Her bir detayında bir ustalık saklı saatlerin her zevke uygun bir renk ve farklı tasarım şeklini bulabileceksiniz. Genel yapısı kaba görünümlü gibi dursa da üzerindeki işçilik saniyeler içinde fark edileceğinden kendine hayran bırakacak niteliktedir.  U-boat chimera replica aslına uygun olarak üretilmektedir. Orijinalindeki deri el yapımı kutuları, uzun güç rezervli kalibresi, yüksek su basıncına olan dayanıklılığı, corundum kaplı üst cam yüzeyi, onu bir sanat eserine dönüştüren efsanevi kayışları, özel kaplama arka yüzeyi ve birbirinden farklı kasa tipleriyle farkını çok uzaklardan belli etmektedir. Önceleri sadece erkeklere hitap eden büyük tasarımı artık bayanların da gözdesi haline gelmiştir. Kalitenin ve gücün simgesini bir arada sunmasıyla karizmanız daha bir fark edilir olacaktır.

U-boat chimera replica fiyatı

U-boat chimera replica fiyatı bu görsel kaliteye sizlerin de daha rahat ulaşabilmenizi sağlayacak. Orijinali gerçekten hak ettiği değerinde satılan ürün ne yazık ki standart şartlarda yaşayan insanlar için sadece fanteziden öteye gidememektedir. Bundan sebeple piyasaya sunulan neredeyse ayırt edilemeyen replikası sayesinde tam olmasa da o kalitenin hazzını yaşama imkânı sunulmuştur. Orijinal ürün pazarında özel markalı ürünler çok yüksek fiyatlara alıcı bulabilmektedir. Ancak bu da Pazar yaygınlığının, ürünün tanınırlığının az olmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle benzer ürünler ile üretici de ister istemez reklamını yapmaktadır. Buna bir çeşit gizli anlaşma da diyebiliriz. Güvenin, kalitenin ve gücün görsel adı olan U-boat chimera saatler ile siz de kendinizi önemseyin ve farklı hissedin. Siz buna değersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir