Genel

Hublot Saat Modelleri İle Sıradışı Olmanın Tam Zamanı

Hublot Saat

Lüks saat firmaları arasında Hublot’un yeri oldukça ayrıdır. Çünkü firma deneysel saat üretiminde kullandığı materyallerin yanı sıra tercih ettiği benzersiz tasarım çizgisi ile de tanınır. İsviçreli saat üreticisi Hublot, genel anlamda diğer sektör devlerinden daha kısa bir geçmişe sahip olmasına karşın, çok kısa süre içerisinde dünya çapında satış başarısı elde etmesinin yanında anlayışındaki orijinalliği kanıtlamak konusunda da büyük başarı elde etmiştir. Bu yönden hublot saat sahibi olmak, kullanıcısının güçlü ve benzersiz bir tarza sahip olmasında en büyük destekçi rol oynar.

HUBLOT’A YAKINDAN BAKMAK

Hublot firmasının 1980 senesinde çalışmalarına başlamasından kısa bir süre sonra ürünlerinin piyasadaki diğer lüks saatlerden farklı olduğu anlaşıldı. Hublot kelimesi gemilerin yuvarlak penceresi olan lombozu karşılamaktadır. Bu yönden ismi ile dayanıklılığına işaret eden firma, tasarımları ile de güçlülüğünü eşsiz estetik anlayışıyla desteklemektedir. Ürettiği saat modellerinde paslanmaz çelik gibi yaygın olarak kullanılan çelik malzemeleri de kullanan firma; karbon, safir, kumaş, titanyum gibi özel malzemelerden de faydalanarak ürettiği modelleri ile tanınırlık kazanmıştır ve kendi sınıfını sektördeki diğer saat firmalarından ayırmayı başarmıştır. Öyle ki kimi hublot saat modellerinde betonun sahip olduğu özellikler de görülür.

Fütüristik dizayn özelliklerinin yanında özel kolleksiyonlarında standart görüntüleri eşsiz materyallerle üretme eğiliminde bulunan firmanın çok sayıda modeli vardır. Dünya çapında en büyük popülerliği BigBang modeli ile başlayan Hublot firması Classic Fusion model serisindeki saatlerle ise sadelik yönünden de başarılı olabileceğini ispatlamıştır. MP serisinde ürettiği saatlerle fütüristik dokunuşlarını ön plana çıkaran firma bilim kurgu filmlerindekilere benzer özel bir tasarımla kullanıcılarının eline ulaşmıştır.

SIRADIŞI OLMANIN TAM SIRASI

Eğer siz de çevreniz tarafından kolayca fark edilen bir saat modeline sahip olmak ve hem lüksü hem de eşsizliği ön plana çıkarmak istiyorsanız bir hublot saat sahibi olarak, bunu başarabilirsiniz. Ayrıca değeri zaman geçtikçe artan markalar arasında yer alan Hublot markasının saatleriyle yatırım da yapabilir ve gelecekte koleksiyonerlerin yoğun olarak aradıkları bir modeli çok yüksek fiyatlardan açık arttırma ile satabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir