Genel

Mavi’nin Göz Alıcı Güzelliği PANERAI

Panerai Mavi Oluyor

Panerai markası, siyah ve askeri renkleri olan gerçek bir şaheser. Bunlardan daha önemlisi yılardır kesinlikle kendi tarzından ödün vermeyen ve kendi segmenti dışında saat üretmeyen markalardan bir tanesi. Mavi kadranı ile göz alan Panerai’nin dört yeni modeli insanın tekrar tekrar bakmasına sebep oluyor.

Panerai yıllardan beri otantik kalmayı başarabilen bir firma. Ancak bu yüzden sıkıcı olduğunu söyleyenler de yok değil. Bu noktada markanın geçmişini de unutmamak gerekiyor. Bir çok marka kendi çizgisinden ödün vermeyi istemiyor. Çünkü yıllar içinde her dönem beğenilen bir tasarıma sahip olmuşlardır. Bir saat markası için çizgisinin dışına çıkmak var olan müşterilerini de kaybetmek anlamına gelebilir. Panerai bu riske girmeyen bir marka.

Panerai deniz mavisi modelleri

Panerai’nin yeni deniz mavisi modelleri, markanın sağdık kullanıcılarının oldukça hoşuna gidecektir. Deniz, Panerai markasının tarihi ile ayrılmaz bir şekilde ilişkilendirilmiş temel bir unsurdur. Bugün bu bağlantı Panerai’nin çeşitli yelken müsabakalarına sponsor olmasıyla devam ediyor.

Panerai Luminor

Panerai’nin piyasaya sürdüğü bu dört model Panerai Luminor 1950 3 Days GMT Automatic, Panerai Luminor 1950 10 Days GMT Automatic, Panerai Radiomir 1940 3 Days ve Panerai Radiomir 1940 10 Days GMT Oro Rosso isimlerini taşıyor.

Son derece kullanışlı olan bu dört model, çok ufak ayrıntılarla birbirlerinden ayrılıyorlar. Ancak hepsi Panerai kalitesini yansıtan ve saat tutkunu kişilerin mutlaka kollarında görmek istedikleri modeller olacaktır,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir