Genel

Modası Geçmeyecek Nadir Marka Burberry

Burberry BU9001 Unisex Kol Saati

Bir dönem sadece erkeklerin tercih ettiği büyük saatler, günümüzde bayanlar tarafından da tercih edilmekte. Bu moda, bayanların erkek saatlerini kullanmaya başlamalarıyla ortaya çıkan bir moda. Bunun üzerine bazı saat firmaları, erkek saatlerinin ağırlığı dolayısıyla unisex saatler üretmeye başladılar. Burberry de bu markalardan bir tanesi.

Burberry BU9001 unisex kol saati, son derece geleneksel, gümüş rengi, çelikten üretilmiş kordona sahip bir saat. Tasarım anlamında o kadar sade ki, tam anlamıyla, sadece bir saat. Metalik renk ve siyah kadran uyumu gerçekten çok başarılı. Siyah kadran üzerinde bulunun yine metalik renkteki saat ve dakika belirteçleri, saate ayrı bir güzellik katmış. Saatin üzerinde görünen tek sayı ise takvimdeki günü gösteren sayı. Bu sayı, kadran üzerinde saat 3’e denk gelen çizginin hemen iç tarafında, yine siyah zemin üzerine beyaz yazı kullanılarak yapılmış.

Burberry BU9001’in tüm ayarlamaları, saate karşıdan baktığınızda, sağ yanında bulunan bir düğme ile yapılmakta. Çok fazla fonksiyonu olmaması itibariyle saati ya da takvimi bu düğme ile kısa sürede ayarlamak mümkün.


Burberyy BU9001’in içinde bulunan mekanizma tamamen kendine ait. Bazı markalar gibi mekanizmayı başka saat üreticilerinden alıp kullanmak yerine kendi mekanizmalarını üretme yolunu seçmişler. 38 mm. kasa çapı olan saat hem erkeklerin hem de bayanların oldukça ilgisini çekecek bir model. Eğer bir saat hediye etmeyi düşünürseniz, hediye edeceğiniz kişi ister bayan, ister erkek olsun, Burberry BU9001’den memnun kalacaktır.

Neden replika saat bir düşünün orjinal saat alırken aldığınız saatin %80’i sadece marka ismine para ödersiniz geri kalan % lik kısmı ise işçilik kalite ve mekanizmasıdır biz sizlere marka satmıyoruz biz sizlere en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmak için buradayız bizden aldığınız her ürün AAA kalite ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir