Genel

Montblanc 2018 TimeWalker Otomatik Saat

İsviçreli saat markası Montblanc en son çıkarttığı modelini 2018 baselworld’de tanıttı . En son sürümde TimeWalker Otomatik Tarihli zarif saati oldu. Çok yakında satışa çıkacak olan bu aksesuarın maliyeti, yeniliğine rağmen oldukça uygun fiyat ile satışa sunulması bekleniliyor.Beklenilen tahmini satış fiyatı  3,400 $ ‘dır.

TimeWalker Otomatik Saat

Montblanc fabrikasın dan yeni TimeWalker Otomatik Tarihli saati, yüksek kalite de paslanmaz çelikten üretilmiştir. 100 metre derinlikte su geçirmez kalabilen yuvarlak gövde’nin çapı 43 milimetredir. Özellikle şık görünümü ile dikkatleri çeken Montblanc TimeWalker , dönen çerçevenin de yüksek teknoloji seramik den yapıldığını söylemeden geçmek haksızlık olur.

Kadran’ın alaşımı ise radyan işlemeli siyah kadran, Cam çizilmez safir. Kadran Üzerine çelik oklar yerleştirildi ve Arap rakamları ile donatıldı. Saniyesi ise kırmızı olarak boyanmıştır. Sağ tarafta bulunan dikdörtgen açıklıktaki güncel tarih göstergesi bulunur.

Saat içinde Montblanc uzmanları tarafından dekore edilmiş yüksek hassasiyetli bir İsviçre temel kalibreli Sellita SW200 mekanizma. 42 saat Güç rezervi ile donatılmıştır.

Saat’in kordonu yüksek teknoloji ile üretilmiş siyah kaucuk delikli bir kordon ile teslim edilir. Klips Paslanmaz çelikten katlanır bir toka ile donatıldı. Montblanc yeni teknoloji malzemeleri kullanmasına rağmen saat’in fiyatını saat tutkunları için minimilize sayılacak bir fiyat olan  3,400 $ olarak satışa sunmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir