Genel

Rolex Cellini Bir Klasik Saaat’ten Fazlası

Rolex Cellini Time saatleri

Yüksek mükemmellik harikası olan Rolex Cellini Time saat modelleri ile zarafetinizi tamamlamaya hazır mısınız?

Rolex Cellini Time saat modelleri

Cellini markasının en çok tercih edilen modelleri arasında olan Cellini time ile zaman kavramını ayrı bir kadrajdan yakalamaya ne dersiniz? Muhteşem zaman yakalayıcısı olan bu modelin özellikleri ise tam bir şıklık abidesi! Saat üretiminde kullanılan  18 kt altın alaşımları sayesinde kendinizi hiç bu kadar özel hissetmemiştiniz. Saat metaline göre eklenen sarı, pembe veya beyaz renk özelliğinde 18 ayar altın alaşımı elde edilerek üretilir. Deri kayışı ise en geleneksel olarak tasarlanmıştır. Timsah görünümlü deri kordonda saat tasarımına uygun 18 ayar altın tokaya sahiptir.

Celini saat modelleri arasında celinle time modelinden sonra daha çok zarafet arayanlar için uygun model olan Rolex Cellini Date tam bir asillik göstergesidir. Modelde yer alan renkli kadraj özellikleri her zevke hitap etmektedir. Ayrıca üretiminde kullanılan 18 ayar altın sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. En saf metallerle birleşerek laboratuar ortamlarında incelenerek saat üretimi gerçekleştirilir. Cellini markasının Date modeli yuvarlık şekli ve 39 mm çapı ile satışa sunulmaktadır. Şık çevresi ile ve cilalanmış rötuş sayesinde biri bombeli ikincisi dikkatli bir şekilde yivlenmiş çift çerçeve saate değişik hava katar. Saatin ortasında yer alan otomatik kurmalı kronometre ise sorunsuz bir şekilde kullanıma hazırdır.

Zamanı iki ayrı yerden takip etmek isteyenler Rolex Cellini Çift Zaman modelleri tarzına şıklık katarlar. Gümüş kadran ile klasik saat standartlarının dışına çıkmayarak geleneksel saat tercih edenlerin ilgi odağı olmuştur. Yeniden biçimlendirilmiş ve uzatılmış aplike saat imleri, kadranın merkezine doğru taşınan ve ibrelerin ucuna yaklaştırılan bir dakika göstergesiyle bölünmüştür. Aplikeler 18 ayar altın ile özenle işlenmiştir. Kayış detayları ise  bordürlü ve dikişli, geniş pullu timsah derisi görünümündedir. Zamanı şık bir kadrajdan takip etmek isteyen geleneksel saat modellerinden vazgeçemeyen saat tutkunları için Rolex Cellini model kol saatleri her zaman doğru seçenektir. Klasik görünüme çağdaşlık katmak isteyen kol saati hayranları en güzel deneyimi Cellini model kol saatleri ile yaşarlar.Replika Rolex Cellini Modellerini Sitemiz’den Temin Edebilir İnceleyebilir Veya Satın Alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir