Genel

Seiko Prospex Diver-2017 BASELWORLD

DALGIÇLARA ÖZEL KOL SAATİ

Kol saatinde farklılık ve özel tasarım arayan saat severler için yeniden tasarlanarak sınırlı sayıda piyasaya sürülen Seiko Prospex Diver SLA017 kol saatleri Grand Seiko’nun ilk saatinin yanı sıra çok daha farklı bir tasarım ile yeniden modernize edilmiş modeli piyasaya sürmüştür. Yeniden yaratma projesi ile üretilen kol saatlerinde özellikler ise şu şekildedir; paslanmaz çelik kılıflı kol saatinin kayışı kutu şeklinde safir kristaller kullanılarak üretilmiştir. Manyetik direnç özelliği ile size birçok avantajı sunmaktadır. Seiko Prospex Diver yapılan deneyler sonrasında rakiplerine fark atıp 50 saatlik bir çalışma rezervi sergileyerek hayranlık kazanmayı başarmıştır. Kol saati toplam 26 mücevher ile üretilerek saat severleri kendine hayran bırakmaktadır. 200 metre derinliğe kadar dayanıklılık ve direnç göstererek adından sıklıkla haberdar olacağınız SLA017 model kol saatini almak için zaman kaybetmeyin.

Gelelim bu koleksiyonun çok değerli  Seiko Prospex Diver SPB051 saat modeline; özel kol saat yine çok konuşulacak özellikleri ile piyasaya sınırlı sayıda sürülmüştür. Paslanmaz çelikten ve safir camdan üretilmiş kol saatinin kayışı ise akordeon tarzı silikon olarak üretilmiştir. Geçmişten bu yana sevilerek kullanılan bu marka ile yeniden yorumlanmış kol saatleri tarih kokan ünlü marka ile geçmişe gidecekler. Yeniden tasarlanmış Seiko Prospex Diver mavi detayları ile deniz âşıklarını kıskandıran tasarımları ile kalbinizi fethetmeye gelir. Temmuz 2017 den sonra toplamda 2000 adet üretilmiş çok özel kol saatini kaçırmamanızı öneririm. Safir kristalleri ve sorunsuz bir mekanizma ile çalışan kol saatleri çok özel fiyatlarla saat severlerin koleksiyonun da yer etmeye geliyor.

Belirlenen fiyatı ile diğer Seiko modellerine göre çok daha uygun fiyatıyla dikkat çeken Seiko Prospex Diver SPB053 model kol saati ile bütçenizde zarar görmeyecek. Çevirmeli kasası ile dikkatleri üzerine çeken kol saati yine sınırlı sayıda üretilmiştir. Saatin resmi internet sitesinde fiyat bilgisine sahip olarak orijinal olarak üretilmiş her parçanın ayrıntısını ve hikâyesini okuyabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmadan kaliteli ve sorunsuz bir kol saatini uygun fiyat seçenekleri ile almak için vakit kaybetmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir