Genel

Son Yılların Gözdesi Replika Saatler

Replika Saatler Neden Kötüleniyor ?

Her işin bir ehli, bir ustası varsa saat satıcılarının da işinde ehli olan ve bu işi özenle yapan ustaları vardır. İnsanların aklında olan replika saat, imitasyon saat, çakma saat söylemleri insanların akıllarındaki ürünle ilgili olan soru işaretlerini çok daha fazla arttırıyor. Bilinçsiz olarak satışa sunulan ürünlerin fiyatlarının cazip olması sebebi ile insanların olmayacak fiyatları görünce; “hemen alayım, kaçırmayayım” düşünceleri ile bu ürünleri satın aldıktan sonra dahi akıllarında soru işaretleri kalmaktadır. Ancak artık teknolojinin gelişmesi, müşterilerin bilinçlenmesi ile yavaş yavaş replika saatler satın alınıp, yıllarca kullanılacak ürünler olmaya başladı.

İnsanlar, akıllarında bin bir soru ve tereddütle verdikleri siparişler sonrasında ürün ellerine geçtiği zaman “Haydi canım” demekten kendilerini alamıyorlar. Bu kadar kaliteli ve orjinalleri ile birebir aynı görünüme sahip olduklarını gördüklerinde tereddütleri kalmıyor. Ancak bu saatlerin kimden, nereden ve nasıl alındıkları da önemli bir husus. Bir replika saatin AAA kalitesinin fiyatı bellidir. 10 TL, 30 TL, 50 TL veya 100 TL’ye gerçek kalitede ve fonksiyonel olarak çalışan bir ürünü almak neredeyse imkansızdır.

RADİKAL SAAT İNSTAGRAM SAYFASI

Bunu anlatmamıza rağmen bir çok müşterimiz, bize bu yönde geri dönüş sağlayarak şikayetlerini dile getirmektedir. Instagram sayfalarında veya kopya siteler yaparak ucuza satılamayacak bir ürünü insanlara varmış gibi lanse edip tamamen farklı ürünler ya da çöp tabir edilen saatler yollanması da belirttiğimiz gibi kimden nasıl ve ne kadar fiyata alındıklarını da önemli kılmaktadır. Biz, marka satmıyoruz. Biz size en iyi kaliteyi, olabilecek en iyi fiyata sunmak için buradayız. Sitemizde ve Instagram sayfamızda, kendi stoklarımızdaki replika saatlerin direk olarak kendi çektiğimiz videoları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Biz müşterilerimize marka ya da işçilik satmıyoruz. Biz her müşterimize en kaliteli ürünleri, olabilecek en iyi fiyata sunmak için yanınızdayız. Bizden aldığınız her ürün AAA kalitedir ve tüm fonksiyonları aktif olarak çalışan 316L paslanmaz çelik olan ürünlerdir. Buna ek olarak tüm ürünlerimizde 1 yıl mekanizma garantisi sunmaktayız. Bununla birlikte, “Ürünü sattık, bitti” anlayışı da asla ama asla söz konusu olamaz. Ürünü aldıktan sonra, verdiğimiz garantisi süresi bittikten sonra bile, ücretli olarak servisimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir