Genel

Tag Heuer Saat Modelleri İle Zarifliğinizi İspatlayın

Tag Heuer Saat

Saatçilik dünyasında lüks saat segmentinde saat üreten firmalar arasında İsviçre’den çıkan çok sayıda firma vardır. Bunlar arasında en köklü tarihe sahip olanlardan birisi de TAG Heuer’dir. Dünya çapında saatçilik anlayışı ve devrim niteliğindeki icatlarla tanınan firma, bugün hala ürettiği tagheuer saat modelleri ile çok sayıda kullanıcıyla buluşmaya devam etmektedir. Mekanik açıdan gelişmiş özelliklere sahip saatlerinde çok özel işçilik teknikleri ve deneysel yöntemler kullanan TagHeuer’i diğer markalardan ayıran en önemli özelliği ise tarihinde dünyaya kazandırdığı özel kronograflardır. Bu yönde firmanın saat mekanizması yönünden oldukça gelişmiş bir bilgi donanımına sahip olduğu söylenebilir.

TAG HEUER İLE ZARİFLİĞİNİZİ İSPATLAYIN

TAG Heuer marka saat kullanan birçok politikacı, ünlü,sanatcı ve iş adamı görürüz. Bunun nedeni markanın yarattığı zariflik görüntüsünün yaygın olarak tercih edilmesi ve üretilen saatlerin zamana karşı meydan okuyan bir yapısının olmasıdır. Oldukça dayanıklı materyallerden ürettiği kasası ve mekanizması ile tanınan firmanın tüm modelleri benzersiz Heuer tasarımı ile hazırlanır ve kullanıcılara sorunsuz şekilde ulaştırılır.

Motor sporları ile de yakın bir ilişki içinde olan TAG Heuer geçmişte pilotlara özel tasarladığı saatleri modern dönemde birçok motor sporu alanında sponsorluk yapmasıyla tanınır ve özel tasarımlar ile bu etkinlik dönemlerine özel olarak yarışçılara eşsiz tasarımlar sunar. Bu anlamda oldukça başarılı bir profil çizen TAG Heuer, 1860’tan bu yana kalitesini asla kaybetmeden üretim yapmaya devam etmiştir.

Genel anlamda tagheuer saat modelleri dörtgen yapıları ile tanınır ve kadran içinde kullandığı ince kollar ile dikkatleri üzerine çeker. Zarif bir görüntüsü olan saat modellerinin yanı sıra geniş kasa ve kalın kollu modelleri de bulunan markanın modern teknikler ile ürettiği yeni saat modellerinde aşırı duyarlı mekanik özellikler vardır ve kaliteli işçilikleri ile bu modeller çok zorlu şartlarda bile çalışmalarını aynı kalitede sürdürürler.

TARZINIZI İSPATLAYIN

Hem kaliteli iç dizaynı hem de güçlü dış görseli ile dayanıklılığı birleştiren tagheuer saat modellerini, kolunuzda taşımak size büyük bir ayrıcalık ve estetik güçlülük katacak. Çevrenizin dikkatini saatiniz ile çekebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir