Genel

Zamana Meydan Okuyan Saat’ler OMEGA

ZAMANA OMEGA İLE BAKIN!

Günümüzde yılın en iyi saatleri arasında ilk sırada yer alan omega saat markasını mı duydunuz mu? Duymadıysanız geç kalmış sayılmazsınız! Yazımı okuyarak bu efsanevi kol saati hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve almak için harekete geçebilirsiniz. Omega kol saatlerinin üretim amacı okyanusun derin maviliğine dalan ve dakikalarca bazen saatlerce o maviliğin altında her şeyden bir haber olmasınlar diye üretilen en iyi dalgıç saatidir. Yarışlara katılacak olan ya da yüzme sporuyla ilgilenenler için suyun altında geçirdikleri bir saniyenin bile ayrı bir önemi vardır. hal böyle olunca suyun altında ne kadar kaldıkları ve belli bir mesafeyi kaç saniyede yüzdüklerini takip edebilmeleri için omega saat üreticileri hareket geçmiştir. Replika Omega Saat Modelleri

Replika Omega Saat Modelleri

Suyun altın sorunsuz ve yıllarca herhangi bir sorun yaşamadan çalışan mekanizması, okyanustan esinlenmiş renkleriyle omega saat fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Omega saat üreticileri hem erkek hem de kadın modelleri ile piyasa da adından söz ettirmeye devam ediyor. Omega bayan kol saati modelleri her ortama uyum sağlanabilecek çeşitlilikte tasarlanmıştır. Omega saatler Seamaster’dan Constellation’a, De Ville’den Speedmaster’a kadar birçok koleksiyonla başarısını ve gücünü kanıtlayarak Dünya’yı kendini hayran bırakmış halende hayran bırakmaya devam etmektedir. Macera sevenler için özel hazırlanmış koleksiyonları aya bile çıkmıştır. Tıkır tıkır ilerleyen kronometresi ile asla hataya yer vermeyen kasasıyla yüzlerde şaşkınlık ifadesi yaratır.

Birçok saat severin koleksiyonunda sıklıkla omega saat modellerine rastlarsınız. Çünkü omega saat yapılan dünyaca ünlü testlerde her zaman dayanaklığını kanıtlamıştır. Testlerde tüm saatlerden üstün özellikler ve dayanma gücü göstermiştir. Alındığı günden 50 yıl sonra bile ilk günkü gibi çalışma performansıyla saat severleri kendine hayran bırakmaktadır. Gerek safir camı gerek dayanıklı ve modayla uyumlu tarzları ile kendini her zaman ve her geçen gün teknolojiyle doğru orantı da yenilemektedir. Ayrıca omega markalı erkek kol saati Speedmaster koleksiyonu astronotlara 1952 yılından beri hitap ederek Buzz Aldrin ve Apollo 12 görevinde Alan Bean tarafından da tercih edilerek kendini daha iyi tanıtma fırsatı bulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir