133 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yeni Ürün

AUDEMARS Piguet Royal Oak Beyaz İskelet Kadran

5.500,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Chronograph 41MM Erkek Saati

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Offshore Diver Gri Kadran Ref 15711OI

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Gri Kadran 41MM Erkek Saati

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Automatic Yeşil Kadran Erkek Saati

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak PVD Siyah İskelet Kadran

5.300,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Offshore Survivor PVD Siyah Kasa

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak PVD Siyah Kasa Türbillon

5.200,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Offshore Survivor

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Rose Gold Kasa 26420RO.OO

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Panda Kadran 26170ST

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Siyah Kadran Deri Kordon 26470ST

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Gri Kadran Rose Kasa

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Chronograph 41mm Sarı Kasa Ref 26331BA.OO

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak 15500 41mm Siyah Kadran

5.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Kronograf Silver Kasa Siyah Kadran 41mm

5.300,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak İskelet Kadran Replika Erkek Saati

5.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Chronograph Mavi Kadran Çelik Kordon 26331ST

5.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Çelik Kasa Beyaz Kadran 41mm

5.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Beyaz Kadran Erkek Kol Saati

5.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak PVD Siyah Black Dial

5.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Diver Beyaz

5.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Diver Turkuaz

5.000,00 TL

Audemars Piguet Quartz Pilli Turuncu Erkek Kol Saati

5.000,00 TL

Audemars Piguet Saat

Audemars Piguet saat hem lüks hem de spor görünümlü modelleri ile saat sektörünü etkileyen markalardan biridir. Markanın piyasaya çıkardığı tüm modeller paslanmaz çelikten imal edilir.

Audemars Piguet Replika Saat

İnsanların lüks saat denildiğinde aklına platin veya altın gibi değerli madenler gelirdi fakat markanın bir çığır açan paslanmaz çelik kullanılmış lüks saatleri benimsenmiş kalıpların da dışına çıkmayı başardı. Özellikle Royal Oak serisi hem koleksiyoncular hem de markanın takipçileri tarafından benzersiz bir kullanım sundu.

Audemars Piguet Saat Modelleri

Audemars Piguet markasını diğer markalardan ayıran özelliklerinden biri saat modellerinde sekizgen çerçeve kullanılmasıdır. Çerçevede kullanılan sekizgen dalgıçların kullandığı kasklardan örnek alınarak saatlere uyarlanmıştır. Kusursuz tasarıma ve kaliteli malzeme kullanımına sahip olan Audemars Piguet Saat modelleri şunlardır:

* Audemars Piguet Royal Oak
* Offshore Chronograph
* Audemars Piguet Royal Oak
* Audemars Piguet Royal Oak Diver
* Audemars Piguet Royal Oak Dual Time
* Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver Chronograph
* Audemars Piguet Perpetual Calendar
* Audemars Piguet Royal Oak
* Flying Tourbillion

Royal Oak serisi markanın en ünlü serilerinden biridir. A, B, C, D olarak kendi içerisinde de 4 seriye ayrılır. Serilerin birbirinden ayrılması bilezik tasarımlarının, mekanizma tasarımlarının ve farklı komplikasyonların ayrı özelliklere sahip olmasıdır. Lüks ve sportif bir saat insanlar tarafından çok beğenildi ve tüm dünyaya yayıldı.

Audemars Piguet üretimi saatler su geçirmez özelliktedirler ve 50 metre derinliğe kadar dayanıklıdırlar. Audemars Piguet saatler üç boyutlu görünümlüdür ve yapısında pürüzsüzlüğü sağlamak adına saten ile cilalı kaplama kullanılır.

Saat serisi ilk çıktığı zaman insanlar altın olmadığı için yadırgamış olsa da sonrasında saat sektörüne ilham veren modellerden biri olmuştur. El emeği ile üretilen ve tasarlanan saat modelleri tüm dünyada kalitesiyle anılır.

Audemars Piguet Saat Fiyat

Audemars Piguet saatleri el işçiliği ile üretilmesi ve kaliteli malzeme kullanımı ile yüksek teknolojiyi birleştirmiş modellerdir. Royal Oak serisinde bulunan “tapisserie” ismini almış olan kadran kısmında bulunan desen eşi benzeri olmayan ve markaya özgü olan bir tasarımdır.
Ünlü saat markasının birçok modeli bulunduğu için saat modellerinin fiyatları da değişiklik gösterir. Royal Oak serisinden bir saat satın almak istediğinizde 18.000 Euro civarında bir meblağ ödemeniz gerekir. Altından yapılan modellerin fiyatı ise 65.000 Euro’ya kadar çıkar. Saat modelleri dünya çapında beğenilen bir marka olduğu için replika ürünleri de pek çok kişi tarafından satın alınır. Audemars Piguet replika saatler ülkemizde de oldukça rağbet gören ürünlerdir.

Audemars Piguet saatlerin bilezik kısmının bileğe göre ayarlanabilir olması insanların beğendiği özelliklerinden biridir. Bu özellik saatin kullanımının oldukça konforlu olmasını ve kaliteli bir tecrübeyi sağlar. Saatlerin çalışma prensibine göre alıcıların üç seçeneği vardır. Elle kurulan modeller, kuvartz hareket, otomatik kurulan modeller içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Royal Oak serisinin sahip olduğu detaylı işçilik ile saat sektöründe her zaman özel bir yeri olacağı kesindir. Marka dünya çapında hayranlara sahiptir ve özellikle yeni modelleri kaçırmamak isteyen takipçileri vardır. Birçok farklı model olsa da Royal Oak A serisinin temsil ettiği durum markanın orijinal saat modelidir.

Sade modellerden karışık komplikasyonlu modellere kadar alıcılara birçok farklı seçenek sunulur. Pahalı ürünler olması sebebiyle saat modellerini herkes alamayacağı için insanlar imitasyon modelleri de tercih edebiliyorlar. Kadınlara özel ve erkeklere özel koleksiyonları ile her zevke hitap eden modelleri vardır.
Birçok saat modelinin arasında bütçenize en uygun seçeneği tercih ederek kendinize güzel bir hediye verebilirsiniz. Anasayfamızda Replika Saat Modellerini inceleyebilirsiniz.