260 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Two Tone President Kordon Swarovskı Taşlı Unisex Kol Saati

6.500,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Swarovskı Taşlı President Kordon Unisex Kol Saati

6.500,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Sarı Swarovskı Taşlı President Kordon Unisex Kol Saati

6.500,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 31 MM Sarı Kadran President Kordon Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Siyah Kadran Sarı Kasa Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Oyster Perpetual 31 MM Gümüş Kadran Ref 126000

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Oyster Perpetual 31 MM Red Dial Ref126000

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Beyaz Kadran 40mm Yuvarlak Besel

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Zeytin Yesili Kadran 40mm Yuvarlak Besel

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date 40MM Rose Kasa Yeşil Kadran Yuvarlak Besel

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date 40MM Gold Kasa Yuvarlak Besel

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date 40MM Gold Kasa Baget Diamond Kadran Ref 228238

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Tiffany Kadran Erkek Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Beyaz Kadran Mavi Roman Rakamlı Erkek Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Roman Rakam Gri Kadran President

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Diamond Dial President Kordon

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Platinum Ice Blue President Kordon Ref 228206

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Gold Kasa Gri Kadran Erkek Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date 40 Yellow Gold White Roman Dial Fluted Bezel Ref# 228238

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date 40 Oyster Everose Gold Ref M228235-0025

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date 40 MM Yeşil Kadran Erkek Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Day-Date Şampanya Kadran Gold Kasa Erkek Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Cellini Gümüş Kadran Rose Kasa Erkek Saati

5.000,00 TL

ROLEX Cellini Gece Gündüz Gösterge Beyaz Kadran Erkek Saati

5.000,00 TL

Rolex saat dünya markası olmadan önce ilk olarak 1905 senesinde, Londra şehrinde, Hans Wilsdorf tarafından saat dağıtım şirketi kurulmasıyla hayal edilmeye başlandı. Wilsdorf saat dağıtım şirketini 24 yaşında kurdu.

Rolex Saat ve diğer Saatlerin dağıtımı başladıktan sonra Wilsdorf’un hayalinde bileğe takılabilen bir saatin görüntüsü oluşmaya başladı. Henüz yaygın bir ürün değildi ve şık tasarımları ile bileğe takılan modellerin saati bildirmek konusunda oldukça işlevsel olacağına kanaat getirdi.

O dönemdeki insanları bileğe takılan bir saatin zamanı gösterme konusunda doğru çalışacağına ikna etmek gerekiyordu. Wilsdorf birçok örnek saat üreterek insanları ikna etmeye çalıştı. Daha sonra bir deha olduğunu kanıtlayan ürünün adını da Rolex Saat koydu.

1920 senesine gelindiğinde Wilsdorf saat üretiminin merkezi olan Cenevre şehrine geldi ve markasını burada tescil ettirdi. Kol saati ürününün dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlanmasının öncü markalarından biri Rolex oldu. Rolex saat çıkarılan her model için Rolex konusunda uzmanlaşmış ve yeteneğinin her zerresini kol saati için kullanan ustaların elinden çıkar.

Rolex Replika Saat

Ustalar, mühendisler ve tasarımcılar aynı özenle ve yetenekleriyle her bir Rolex saat üzerinde detaylı çalışır ve harikalar yaratırlar. Rolex Replika Saat üretim aşamasında kullanılan her malzeme kaliteli ve özenle seçilir. Paslanmaz çelikler ve değerli metallerin kullanımı başlıca malzemelerdir.

Seramik kullanımı, sedef kullanımı ve değerli taşların kullanımı her bir saat modeli için kendine özgü ve benzersiz tasarımlar sunar. Bir ürünün kaliteli ve mükemmel olmasının yolu üretim malzemelerinin tek tek özenle ve doğru seçilmesinden geçer. Bu sebeple Rolex saatlerinin malzemeleri seçilirken büyük bir titizlikle gerçekleştirilir.

Malzeme seçiminden sonra tasarım aşamasında kullanılan detaylar muhteşem bir işçiliğin ürünüdür. Mekanizmada yer alacak olan köprüler, çarklar, pinyonlar, kasa aksamları, kadran ile bilezikler estetik anlayışı gözetilerek tasarlanır ve farkını ortaya koyarak sunulur.

Çakma Rolex

Çakma Rolex markasının tüketicilere sunduğu en büyük avantaj oldukça sağlam ve zorlu koşullara dayanıklı bir ürün olmasıdır. Rolex saati bu kadar dayanıklı olmasını üretim aşamasında özel olarak kullanılan Oystersteel çeliğe borçludur. Bu çelik türü aşınmalara en çok dayanıklı olan bir malzemedir. Parlaklık normal çelikten çok daha fazla olur ve yüksek teknolojik ürünlerde de kullanılan bir çelik türüdür.

Özel olarak kullanılan çelik malzeme değerli metallerin içerisinde sayılan bir türdür. Korozyon direnci mükemmeldir.

Rolex Replika Saat Modelleri

Rolex saatlerin en çok beğenilen ve estetik açıdan muhteşem bir görünüm sağlayan altın modellerinin parlaklığı göz alıcıdır. Rolex saati elinize aldığınızda saat kasası ile bilezik kısımlarındaki parlaklığın muhteşemliği gözünüze çarpar. Altının senelerin deneyimi ile en doğru şekilde işlenmesi saatlerin göz alıcı parlaklığının sırrıdır. Takipçilerinin beğenerek kullandığı Rolex Replika saat modelleri şunlardır:

 • Rolex Rolex Air-King
 • Rolex Cellini
 • Rolex Datejust
 • Rolex Day-Date
 • Rolex Daytona
 • Rolex Expoler
 • Rolex Gmt-master II
 • Rolex Milgaus
 • Rolex Oyster Perpetual
 • Rolex Depsea
 • Rolex Sky-Dweller
 • Rolex Submariner
 • Rolex Yatch-Master

Rolex modellerinin dayanıklı ve kusursuz tasarımlarında kullanılan bir diğer değerli metal ise platindir. Platin beyaz renklidir ve bu özelliği ile gümüşe benzer. Canlı bir parlaklığı vardır. Platinin üzerinde değerli taş sergileneceği zaman kusursuz bir görüntü sunar.

Rolex markası ürünleri için 950 platin kullanmayı tercih eder. 950 platini seçmelerindeki sebep saatlerin dayanıklılığını arttırmasıdır. Aynı zamanda kusursuz parlaklığı sağlar ve ihtişam kazandırır. Rolex saatlerinde modellere göre altın ile çeliğin buluşması muhteşem tasarımlar ve görünüşler yaratır.

Değerli taşların kullanımı Rolex markasının vazgeçilmez tercihlerinden biridir. Parlaklıklarının kusursuz olması ve saat üzerine yerleştirilirken gerçekleştirilen ustalık ve dikkat değerli taşları saatler için kusursuz bir hale getirir. Markanın prestijini en çok değerli taşların kusursuz kullanımı imzalıyor.

Çakma Rolex Saat

Çakma Rolex saatlerin zor koşullara dayanıklı olmasını garanti altına alacak özelliklerinden biri de Cerachrom çerçeve kullanılmasıdır. Rolex markası bu özel çerçeveyi kendisi geliştirmiştir. Gelişme aşaması tamamlandıktan sonra da patentini aldılar. Çerçevenin malzemesi muhteşem bir sertliğe sahip seramik malzemedir.
Kullanılan seramik malzeme çizilme durumlarına karşı olağanüstü bir dayanıklılık gösterir ve güneş ışınlarından da kendisini korur. Dünyanın pahalı markalarından biri olan Rolex saatleri kalitesinden hiçbir koşulda ödün vermeyen bir markadır. Pahalı olmasına rağmen dünyada en çok tercih edilen lider saat markasıdır.
Rolex saatlerinin her bir tanesi el işçiliği ile yapılır. Bu durum onları benzersiz ve kusursuz kılar. El işçiliği üretim olmasına rağmen Rolex’in yıl bazında üretim rakamı 1 milyon adettir. Tek bir modelin üretim aşaması sırasında yüzü aşkın profesyonel işçi hep birlikte çalışır ve emeklerini sunarlar.
Saatler üzerinde kullanılacak değerli taşların incelenmesi için özel değerli taş uzmanları bulunur. Saat modellerinde kullanılmadan önce her bir değerli taş incelenir, test edilir ve ince bir işçilik ile kusursuzca saatin üzerine yerleştirilir.

İmitasyon Rolex Saat Fiyatları

Dünyanın en pahalı markaları arasında yer alan Rolex müşterilerine kusursuz ve özel tasarım modellerini sunarak aslında hayatlarının en avantajlı yatırımlarını yapmalarını sağlar. İmitasyon Rolex Saat Fiyatları birçok farklı model olduğu için farklılık gösterir. Pahalı bir model olduğundan dolayı çok fazla sayıda replika modelleri de bulunur Çakma rolex olarak internet üzerinden arayan rolex saat meraklıları bir hayli fazladır.
Orijinal Rolex saatlerin kusursuzluğunu gösteren bir başka özellik saati kullanan kişinin hareket etmesiyle meydana gelen enerjiyi alarak güç kaynağı oluşturmasıdır. Oluşan hareket enerjisi saat modelinin ana yayında toplanır ve buradan güç kaynağı oluşur.

Rolex markası dünya genelinde bir yılda ortalama olarak 4,5 milyar dolar değerinde satış yapmaktadır. Kurucusunun yetimhanede büyüdüğü düşünüldüğünde bu muazzam bir başarı hikayesidir. Wilsdorf geçmiş yaşamından dolayı yetimhaneler için bir yardım derneği kurmuştur. Rolex markası dünya çapında bir fenomendir ve ülkemizde de çok fazla alıcısı vardır.

Rolex markası tüketicilere sunduğu el emeği ve kusursuz yapıda olan saatler ile fiyatlarının karşılığını tam olarak tüketiciye verir.

Rolex replika saat kullanımı da oldukça fazladır ve ülkemizde de alıcısı vardır. Fakat orijinal ürün aldığınızda ömür boyu kullanabileceğiniz ve çocuklarınıza hatıra olarak bırakabileceğiniz bir ürün satın almış olursunuz.
Üretim aşamasındaki zaman ve işçilik harcamaları saatin fiyatının pahalı olmasının bir diğer sebebidir. Her bir model el işiyle üretildiğinden ve her malzeme özel olarak seçildiğinden dünyada eşi benzeri olmayan bir model ortaya çıkar. Saatlerin üretiminde kullanılan malzemelerin her biri kendi başına oldukça pahalı malzemelerdir.

Mekanik saat üretmek için kullanılan malzemeler de özel olarak seçilmelidir ve Rolex markası kullandığı malzemelerin her birinin en kalitelisi olmasını özellikle tercih eder. Bir örnek verecek olursak saatlerin üretiminde kullanılan 904L çelik dünya üzerindeki en pahalı çeliktir ve diğer saat markaları bu çeliği kullanmayı tercih etmezler.
Tüm bu emeğin ve kusursuz malzeme kullanımının sonucunda da saatlerin fiyatları belirli bir meblağın üzerinde oluyor ve kesinlikle fiyatının hakkını verdiği için dünyada lider marka olmaya da devam ediyor. Rolex markası kadın saat modelleri konusunda da erkek saat modelleri konusunda da dünya lideridir.
El işi ile üretilen saat modelleri kusursuz bir görünüm sunduğu için markanın özel takipçileri mevcuttur. takipçileri mevcuttur. Rolex markası günlük olarak 2.000 tane saat üretimi yapar ve her biri özel olarak üretilir.

Rolex Saat Özellikleri

Rolex saatleri sektördeki en pahalı malzeme olma özelliği taşıyan 904L çelik kullanmayı tercih eder. Diğer büyük markalar pahalı olduğundan dolayı bu malzemeyi kullanmazlar. Fakat Rolex markasının en büyük farkı malzeme konusunda kaliteden asla ödün vermemesidir. Rolex saat özellikleri markanın neden bu kadar pahalı olduğunu da bize oldukça iyi bir şekilde açıklar.
Rolex saatlerinin dünya çapında beğenilen tasarım ve dizaynlarının mimarları ustalardır ve kullanılan kaliteli çelik de bu kusursuz tasarımları tamamlar. İnsanlar markanın modellerini o kadar beğenirler ki piyasada birçok imitasyon rolex saatler bulunur ve insanlar tarafından satın alınır.
Dünyada 904L çeliği tek kullanan marka olarak fiyatların neden bu kadar yüksek olduğunu da anlayabiliriz. Kullanılan çeliğin işlenmesi de diğer çelik malzemelerine göre oldukça zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Rolex markasını rakiplerinden ayıran bir diğer özellik ise kendisine ait birçok araştırma departmanı olmasıdır.
Araştırma departmanındaki insanlar sürekli model geliştirirler ve yeni teknikler yaratarak markanın dünya lideri kalmasını sağlarlar. Rolex laboratuvarlarında çalışan insanlardan her biri de alanında uzman ve yetenekli kişiler olur. Üretim aşamasında işlenme için kullanılan makinelerin yağını bile uzman kişiler seçer ve her bir aşama profesyonellikle yönetilir.
Rolex laboratuvarlarında test odaları vardır ve saatlerin özel olarak incelenmesi ve test edilmesi bu odalarda gerçekleştirilir. Saatin nasıl hareket ettiği, kasa bölümleri, bilek kısmı gibi detaylar her zaman bu odalarda incelenir ve test edilir. Test odalarında saatlerin dayanıklılığını ölçmek için özel stres testleri uygulanır.

Üretim aşamasında kullanılan diğer odalar da içerisinde elektron mikroskopları ile gaz spektrometreler olan odalardır. Bu odalarda saatlerde kullanılacak olan metaller test edilir. Üretimde robotların ya da makinelerin kullanım alanı oldukça sınırlıdır.
Rolex markasının en büyük farkı saatlerin üretiminin büyük bir kısmında el işçiliğinin kullanılmasıdır. Rolex tarafından üretilen her bir saat sertifika almadan önce insanların kontrol aşamasından ve testinden geçer. Rolex saatlerinin kullanıcıları tarafından bu kadar fazla tercih edilmesinin bir diğer sebebi muhteşem su geçirmez özellikte olmasıdır.
Sumariner modelleri dünyada bir ilk olarak suyun 300 metre derinliğinde dahi su geçirmez özelliktedirler. Her bir model onay almadan önce su geçirmezliği de test edilir ve bunun için özel yöntemler kullanılır.

Rolex Saat Erkek

Dünya çapında saat denildiğinde akla ilk gelen lider marka olan Rolex erkek bireyler için ürettiği özel serilerle birçok insanın özel ilgi alanına giren bir markadır. Rolex saat erkek modelleri şık tasarımları ve kusursuz yapısı ile ülkemizde de fazlasıyla tercih edilen bir üründür.
Rolex saatler üretim aşamasında birçok farklı testten geçerler. Bu testlerin en sıra dışı olanlarından biri de su geçirmezliğinin test edildiği basınçlı su tanklarının kullanıldığı testlerdir. İlk olarak bu tanklardan test edilen saatler sonrasında gerçek su bölgelerinde de yeniden test edilir.
Üretim aşamasındaki ustalık ve emek dünyadaki benzeri olmayan bir kusursuzluk ve detay içerir. Rolex markası bir dünya lideri olma vasfı taşıdığı için ürettiği saatlerin asla hataya mahal vermemesi için tüm testleri detaylıca ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirir.
Rolex markası takipçilerine her zaman en iyi modelleri ve en kaliteli saatleri sunabilmek adına kuyumcular ile iş birliği yapar ve birlikte çalışır. Rolex saat fiyatları tüm bu kusursuz detaylar sonucunda pahalı olur ve aslında alan kişi için hayatı boyunca yanında taşıyabileceği ve kullanabileceği bir mücevher gibidir.
Markanın birlikte çalıştığı kuyumcular değerli taş seçimi ve kullanımında yardımcı olurlar. En değerli taşlar arasında yer alan elmas ile altın Rolex markasının kullandığı taşların arasındadır. Değerli taşların her biri saat modellerine el ile yerleştirilir. Bu aşama o kadar titiz bir şekilde ilerler ki sonucunda kusursuz bir görünüm ortaya çıkar.
Erkek saat modellerinde de kullanılan değerli taşlar dünya çapında alıcı buluyor ve kişinin karakterini yansıtan en değer aksesuarı oluyor. Rolex markasının dünya lideri olmasının bir diğer sebebi de saat modellerinde kullandığı altını kendisinin üretmesidir. Altını kendisi üreten tek saat markası Rolex’tir. Bu sebeple altın kaplama bir Rolex saat alırsanız oldukça özel bir hazineyi elinizde tutuyorsunuz demektir.
Altın üretim aşamasında öncelikle 24 ayar altın alınıp sonrasında sarı, beyaz, Everose Gold model ve 18 ayar olan altınlara dönüştürülür. Dönüştürülen altınlar ise saat modellerine el ile yerleştiriliyor ve tamamen özgün tasarımlar meydana geliyor. Dünyada koleksiyon meraklıları da Rolex markasının saatlerini alarak koleksiyonlarına katmak için oldukça çaba gösterirler.
Dayanıklılıkla eşi benzeri olmayan bir marka olduğu için saat modellerinin ikinci elleri de oldukça fazla kullanılır.