Gösterilen sonuç sayısı: 24

Hot

ULYSSE Nardin Officially Certified Chronometer Mavi

5.000,00 TL
Hot

ULYSSE Nardin Marine Grand Deck Siyah Kadran Rose Kasa

5.000,00 TL
Hot

ULYSSE Nardin Marine Grand Deck Beyaz Kadran Rose Kasa

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Freak Cruiser ONLY WATCH İskelet Kadran

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Diver Chronometer Monaco Limited Edition

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Diver Chronograph Hammerhead Shark Mavi

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin El Toro PVD Siyah Kasa Kadran

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Marine Diver Chronograph Mavi Kadran Kırmızı Çizgili Kordon

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Marine Diver Chronograph Mavi Kadran Sarı Çizgili Kordon

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Marine Diver Chronograph Siyah Kadran Rose Kasa

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Marine Diver Chronograph Mavi Kadran

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Diver Chronograph Marine Siyah Kadran

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Marine Chronometer Otomatik Siyah Kadranlı Erkek Kol Saati

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Marine Chronometer Otomatik Mavi Kadranlı Erkek Kol Saati

5.000,00 TL

ULYSSE Nardin Marine Chronometer Blaktop Pvd Siyah Kasa

5.000,00 TL
Ulysse Nardin Lelocle Suısse

Ulysse Nardin Lelocle Suısse Rose Kasa Beyaz Kadran Otomatik Saat

5.000,00 TL

Ulysse Nardin Marine Diver Kronograf Rose Kasa Siyah Kadran Replika Erkek Kol Saati

5.000,00 TL

Ulysse Nardin Marine Diver Kronograf Rose Kasa Mavi Kadran Replika Erkek Kol Saati

5.000,00 TL
Ulysse Nardin Le Locle Saat Fiyatları

Ulysse Nardin Le Locle Rose Kasa Siyah Kadran Replika Erkek Kol Saati

3.850,00 TL

Replika-Ulysse Nardin Lelocle Suısse Chronometer Marine Mavi

5.000,00 TL

Replika-Ulysse Nardin Lelocle Suısse Rose Kasa Beyaz Kadran Otomatik Saat

5.000,00 TL

Replika-Ulysse Nardin Pvd Chronometer AAA Kalite

5.000,00 TL

Replika-Ulysse Nardin Yatch Erkek Kol Saati AAA Kalite

5.000,00 TL

Ulysse Nardin El Toro Lacivert-Gold

6.500,00 TL

Ulysse Nardin saat

Ulysse Nardin saat İsviçre markasıdır ve dünyada en çok tercih edilen lüks saat modellerini üretir. Markanın silisyum teknolojisini ilk kez kullananlardan biri olması bu teknolojiyle anılmasını sağlamıştır.

Saat mekanizmalarının karmaşık yapısı modellere ayrı bir şıklık ve farklılık katar. Rekorlar kitabına girmeyi başaran marka efsane olabilen sayılı firmalardan biridir. Özel koleksiyonlardan biri Marine koleksiyonudur. Firmanın logosunda da çapa işareti vardır.

Son teknolojik mekanizmalara sahip olan saat modelleri her zevke hitap eden kusursuz tasarımlara sahiptir. Manyetik alanların etkisinden koruma sağlayan antimanyetik silisyum kullanımı ile marka saat sektöründe bir çağ başlatmıştır. Kronograf özelliği taşıyan saat modelleri dünyanın en işlevsel saat modellerinden biridir.

Replika Ulysse Nardin Saat Modelleri

Lüks saat markasının saat modelleri yüksek fiyatlı olduğu için replika modelleri ülkemizde oldukça fazla kullanılır. Replika Ulysse Nardin Saat Modelleri modeller çok çeşitli olduğu için farklı aralıklara sahiptir.

Ulysse Nardin İmitasyon Saat Fiyatları

Lüks saat markasının saat modelleri yüksek fiyatlı olduğu için replika modelleri ülkemizde oldukça fazla kullanılır. Ulysse Nardin İmitasyon Saat Fiyatları modeller çok çeşitli olduğu için farklı aralıklara sahiptir.

Günlük kullanımlar için sade modeller seçerseniz lüks modellere göre daha uygun fiyatlı olurlar. Fiyatlar saatte kullanılan materyallere ve işçiliğe göre değişim gösterir. Yeni çıkan modellerin fiyatları eski modellere göre daha yüksek olur.
Site üzerinden çeşitli kampanya ve indirimli fırsatları takip ederseniz istediğiniz modeli daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Markanın yelken kullanan kişiler için ürettiği özel koleksiyon saatleri vardır. Bu saatler geri sayım yapma özelliğine sahiptir. Saat 10 dakika süre için geri sayım yapabilir.

Ulysse Nardin saat modellerinin kaliteli imitasyon saatleri de sıkça kullanılır. İmitasyon saatler de ince işçilik ister ve kaliteli olurlar. Ulysse Nardin kordon modelleri zevkinize göre çeşitlidir.
Saatlerin kordon kısımları bileğinize tam oturur ve asla rahatsızlık vermez. Saatinizi kullanmaya başladığınızda sonsuz konforu hissedersiniz. Saatler çok dayanıklı olduğu için uzun seneler boyunca kullanılabilirler.
Saat modellerinde geri sayımı kullanmak istediğinizde dakika saymaya başladığında saatin ibresi ters yöne doğru hareket etmeye başlayacaktır. Silisyum materyalini saatlerinde kullanan ilk markalardan biridir. Taşınması hafif olan silisyum aynı zamanda antimanyetik bir malzemedir. Gelecekte saatlerde en çok kullanılacak olan malzeme olacağı düşünülür.

Ulysse Nardin Marine

Ulysse Nardin markasının her zevke hitap eden ve her ortamda takabileceğiniz farklı saat modelleri vardır. Ulysse Nardin Marine koleksiyonu en çok beğenilen ve merak edilen koleksiyonlardan biridir.

Ulysse Nardin Freak

Markanın en ünlü modellerinden biri Ulysse Nardin Freak modelidir. Silisyum kullanılarak üretilen bu saat kadransızdır. İbresi ve kurma tepesi bulunmaz. Farklılık yaratan bu tasarımı tüm dünyada büyük beğeni toplamıştır.
Saat modellerinde her zaman en yeni teknolojiler kullanılır. Saat mekanizması uzun süre çalışabilecek şekilde kaliteli malzemeden ve usta kişiler tarafından üretilir. Saatler zamanı yüksek hassasiyetle ölçerler. Markanın yarattığı her yenilik ve kullandığı farklı malzemeler sonrasında diğer lüks saat markaların da kullanımına girerek öncü olmuştur.

Ulysse Nardin Maxi Marine modelleri

Ulysse Nardin marka bir saate sahip olduğunuzda dünyadaki üretilen en zarif saat modellerinden birine sahip olursunuz. Ulysse Nardin Maxi Marine modelleri gibi zevkinize uygun seçebileceğiniz birçok model vardır.

Seçtiğiniz modele göre fiyatlar değişiklik gösterir. Elmas kullanılan saat modellerinin fiyatları oldukça yüksektir. Daha sade modellerin fiyatı görece daha uygundur. Saatlerin her biri bir mücevheri andırır.
Marine saat modelleri diğer lüks modellere göre daha uygun fiyatlıdır. Daha eski modeller için satın almak isterseniz 1000 Euro gibi bir fiyata saat modelleri temin edebilirsiniz.
Ulysse Nardin markası saat sektörüne getirdiği yenilikler ile her zaman öncü olmuştur. Karakterinizi en doğru saatle yansıtmanızı sağlar.