Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Rolex Air-King Saati ile Bulutlara Yakın Olun!

Rolex Air-King saati, kendine has bir duruş ile tamamen yenilenmiş bir durumda. Kullanıcılarına yeni nesil Oyster Perpetual Air-King modelini eşsiz bir tasarım ile sunuyor. Saat, kurma kolu korumasıyla tamamıyla yeniden tasarlanmış bir kasaya sahiptir. Bunun yanı sıra Profesyonel kategorideki modellerinin büyük çoğunluğu gibi düz kenarlara ve pürüzsüz bir kenarları vardır. Bilezik kısmı da yeniden modern bir şekilde revize edilmiştir. Özellikle merkezî bağlantılar genişletilmiş ve ilk kez Oysterlock kullanılmıştır. Bu terim güvenlik tokası olarak geçmekte ve saate güç katmaktadır. Bu sayede istediğiniz yükseklikte tam performans alabilir ve basınç değerlerinin değişikliklerinden etkilenmeyebilirsiniz.
Rolex saat modelleri içerisinde görünümü oldukça yenilenmiş ve farklılaştırılmıştır. Dakika ölçeğinde “5” rakamının önüne “0” eklenmiş ve değişiklik yapılmıştır. Böylece her bir beş dakika artık daha kolay fark edilebilir ve iki rakam sayesinde görüntüsel bir şaheser sunmaktadır.

Rolex saat Air-King Farkı Nelerdir?

Air-King saatleri 3, 6 ve 9 rakamlarının bulunduğu siyah bir kadran üzerine dizayn edilmiştir. Böylece kolay görünebilecek dakika ölçeğini bir araya getiren seyir süresini takip eden bir mekanizma kurulmuştur. Kadran üzerinde Rolexsaati Air-King logosu özel karakterler ile saate özgü tasarlanmıştır.
Havacılık sektörünü domino edecek bir şekilde piyasaya sürülen bu saat ayrıcalıklı bir ilişkinin somut bir örneğidir. Böylece kullanıcının uzun mesafe uçuşlarında tam performans gösterebilmekte ve kullanıcının bile uçmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda saat kullanıcıları tarafından oldukça popüler olmuştur. Bu bağlamda Rolex markasının da vitrinlerinde en uzun süre yer verdiği saat modeli unvanını da elinde tutmaktadır.
Rolex Air-King saati pilotların yüksek fitlerde zamanı kaybetmelerini önleyebilmektedir. Özellikle 10.000 fit yükseklikte ve üzerinde çalışabilecek çok az saat vardır. Bunlardan en başarılısı olarak bu saat ortaya çıkmaktadır. En bariz ve belirgin irtifalarda bile tam performans gösterebilmekte ve bir basınç değişikliğini algılayabilmektedir. Dolayısıyla pilotların kesinlikle tercih etmesi gereken bir saat modelidir.

Rolex Air-King Eta Saat ile Bir Kuş Kadar Özgür Olun!

Rolex Air-King Eta Saat modeli, 40 mm’lik Oystersteel çelik kasası, Oysterclasp tokalı masif Oyster bileziği ve sansasyonel siyah kadranına sahiptir. Bu yönüyle orijinal Rolex Oyster’ın havacılık mirasını başarıyla üstlenir ve seriyi devam ettirir.
Rolex air-king saati havacılıkta önder kişiler için üretilmiştir ve pilotların ilk tercihi olmuştur. Destan olacak havacılık tarihinde kol saati olarak aldığı rol saygıyla anılmaktadır. 40 mm lik boyutu ile uçarken bir kuş kadar özgür olacaksınız. Üstelik Oystersteel çelik kasa ile sizi havada asla yalnız bırakmayacaktır. Bu sayede oldukça dayanıklı bir saatken yüksek basınçlarda etkisi bu yönüyle sağlanmaktadır.

Rolex Air-King Saati Fiyatları Nelerdir?

Rolex markası pek çok sektöre özgü olan saat üretimi yapmakta ve bu sektörler içerisinde yer alan havacılık alanı içinde özel bir saat dizayn etmiştir. Bu saat Air – king saat olarak piyasaya sürülmüştür ve ilk çıktığı günden beri birçok pilotun da bileğini süslemiştir. Havacılık sektöründe zamansal kavramı yitirmemek için Air-King Eta saat modelini satın almalısınız.
Rolex Air-King saati için fiyat aralığı da oldukça değişkendir. Daha önceki nesillere oranda daha sportif bir görünüme kavuşturulmuştur. Ve bu itibarla saat içerisinde renkler daha özgün ve kontrast hale getirilmiştir. Dolayısıyla fiyatlarında da oynama olmuştur. Özellikle saati görebilmek ve okuyabilmek için özel çalışmalar yapılmıştır.
Elbette Rolexsaati Air-King ve Air-King Eta saat için fiyat yelpazesi de bunlara göre değişmektedir. Özellikle ikinci el piyasasına baktığınızda saatin durumuna göre fiyatlarında farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Saatin ilk sahibi olmak istediğinizde ise o anki dolar kurunu takip etmeniz gerekmektedir. Ancak bu saat modeli verilen paranın hakkını sonuna kadar vermektedir. Bileğinizde bulutlara ne kadar yakınlaşırsanız o kadar iyi performans verebilecek mekanizmaya sahiptir. Bu kadar özel bir alanda bu denli muhteşem bir mekanik ile çalışmasıyla maddi ve manevi değeri çok büyüktür.
Sizde Rolex Air-King Saatine sahip olmak istiyorsanız internet sitemizi inceleyebilir ve kararınızı kendiniz verebilirsiniz. Saatin görüntüsüne ve tasarımına yakından bakabilir ve diğer modeller ile karşılaştırma yapabilirsiniz.