49 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

PANERAİ Submersible PVD Siyah Kasa İskelet Kadran Deri Kordon

7.000,00 TL

PANERAİ Submersible S BRABUS Verde Militare Mavi

7.000,00 TL

PANERAİ Submersible S BRABUS Verde Militare Sarı

7.000,00 TL

PANERAİ Submersible S BRABUS Verde Militare Yeşil

7.000,00 TL

PANERAİ Submersible Carbon S BRABUS Shadow Black Ops Edition Ref. PAM01240

7.000,00 TL

Panerai Luminor GMT Power Reserve 44 MM

7.000,00 TL

Panerai Luminor Submersible 1950 3 Days GMT Pole2Pole

7.000,00 TL

Lumınor Panerai Automatic Power Reserve

7.000,00 TL

Panerai Luminor Gmt Ceramica Pvd Siyah Çelik Kasa Replika Erkek Kol Saati

6.300,00 TL

Panerai Luminor Marina Replika Erkek Kol Saati

Panerai Radiomir Automatic Replika Erkek Kol Saati

6.300,00 TL

Panerai Luminor Mavi Kadran Automatic Replika Erkek Kol Saati

Panerai Radiomir Automatic Çelik Kasa Taba Kordon Replika Erkek Kol Saati

6.300,00 TL

Panerai Radiomir Black Seal Replika Erkek Kol Saati

Panerai Luminor Submarsible Automatic Replika Saat

7.000,00 TL

Panerai Luminor Submarsible PVD Siyah Kasa Replika Saat

7.000,00 TL

Panerai Luminor Submarsible BMG-TECH

7.000,00 TL

Panerai Replika Erkek Kol Saati

7.000,00 TL

Panerai Firenze 1860 Carbotech Replika Erkek Kol Saati

7.000,00 TL

Panerai Luminor Carbotech Replika Erkek Kol Saati

7.000,00 TL

Panerai Carbotech Submarsible Replika Erkek Kol Saati

7.000,00 TL

Panerai Ceramica Submarsible Replika Erkek Kol Saati

7.000,00 TL

Panerai Luminor Submersible Ceramica Gri Kasa Deri Kordon Replika Erkek Kol Saati

6.300,00 TL

Panerai Submersible Mike Horn Yeşil Silikon Kordon Replika Erkek Kol Saati

Panerai Replika Saat

Panerai Replika Saat kendine özgü yastık şeklinde olan tasarımları ile dünya çapında en ünlü saat markalarından biridir. Luminor ismini alan koleksiyonda kullanılan tepe kısmını koruma köprüsü markaya özel tasarımlardan biridir.

En son teknolojiyi kendine özgü tasarımlarıyla birleştiren marka dünyada birçok ünlü insanın da ilk tercih ettiği saat modellerini üretir. Panerai saatlerini diğer markalardan üstün kılan dayanıklılığı saatlerin ilk zamanlarda komandoların kullanması için üretilmiş olmasından kaynaklanır.

İlk başta askeri amaçlar için üretilen son teknolojik saatler günümüzde her insanın günlük hayatında kullanabileceği kusursuz tasarıma sahip modellere kadar ilerlemiştir. Lüks saat denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir. Özgün tasarımları ile saatin ilk bakışta Panerai olduğu anlaşılır.

Panerai Replika Saat modelleri

Panerai Replika Saat modellerinde saat kadranları genelde sade yapıya sahiptir. İbre kısımları parlak kaliteli malzemelerden üretilir. Panerai Türkiye özelinde de her sene yeni koleksiyonlar sevenleriyle buluşur.

Saat modellerinde ibre kısımları parlak olduğundan dolayı karanlık ortamlarda da zamanı kolay bir şekilde okuyabilirsiniz. Eski zaman tasarımlarını modern zamanlar ile birleştiren birçok modeli vardır. Retro severler için özel tasarım saat modelleri oldukça beğenilir.

Peneai İmitasyon Saat

Genç yaştaki bireyler için özellikle üretilmiş vintage ve modernliğin karışımı olan saatler farklı model ve fiyat seçeneklerine sahiptir. Saat mekanizmalarında tourbillon, rattrapante, dakika tekrarlama ve benzeri özellikler kullanılır. Peneai İmitasyon Saat modellerinin yapısı dayanıklıdır ve uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Panerai

Panerai markasının ünlü koleksiyonlarından biri Radiomir koleksiyonudur. Erkek bireyler için dikkat çekici ve farklı tasarımlara sahip modelleri vardır. Panerai kordon modelleri çelik, kaliteli deri gibi farklı seçeneklere sahiptir.

Saati kullanacağınız yere göre kendinize en uygun modeli seçerek sipariş verebilirsiniz. Saat kasaları paslanmaz çelikten veya altın kullanılarak üretilir. Çizilmelere ve darbelere karşı kusursuz bir dayanıklılığa sahip olurlar. 42mm ile 49 mm arasında değişen kasa boyutları vardır.

Markanın özgün tasarımlarının en dikkat çekici özelliği büyük kasa kullanımını tercih etmesidir. Büyük kasalar sayesinde saat kendisini hemen belli eder ve her girdiği ortamda bir ağırlık oluşturur. Tarzınıza en iyi şekilde saatinizle yansıtabilirsiniz.

Panerai saat modellerinin kadınlar için de özel olarak tasarlanmış şık ve zarif modelleri oldukça beğeni toplar. Panerai çelik kordon modelleri ile iş toplantılarınız ve özel davetleriniz için harika tarzlar yaratabilirsiniz.

Farklı model ve renk seçenekleri ile her tarza uygun saat modelleri vardır. Markanın koruma köprülü modelleri dünyada eşi benzeri olmadığı için hemen kendini gösterir ve ortamda farklılık yaratmanızı sağlar.

Büyük kasalar, parıltılı ibreler ile zamanı en kolay okunabilecek şekilde size sunar ve bu markanın değişmez özelliği olmuştur. Birçok hem yerli hem de yabancı oyunca Panerai marka saat kullanmayı tercih eder. Ata Demirer, Cem Yılmaz gibi ünlü isimler ülkemizde markayı kullanan kişilerdir.

Replika Panerai

Panerai marka saatler lüks saatler olduğu için yüksek fiyatlara sahiptirler. Özellikle yeni çıkan koleksiyonlar pahalı olur. Replika Panerai deri kordon gibi farklı malzemeler kullanılması saatlerin fiyatlarında da farklılık yaratmıştır.

Saatinizi seçerken hangi malzemelerin kullanıldığı, saatin hangi özelliklere sahip olduğu gibi konular fiyatı belirleyen etmenlerdir. Yüksek fiyatlı olduğu için markanın replika modelleri de oldukça fazla kullanılır.
Zamanın kolay okunabilirliği, dayanıklılık ve kusursuz tasarımlar ile her sene saat sektörüne ilgi duyanlar tarafından koleksiyonlar dört gözle beklenir. Siz de kendiniz için ya da sevdikleriniz için muhteşem bir hediye alabilirsiniz. Saatler çok dayanıklı olduğundan uzun seneler boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.