Gösterilen sonuç sayısı: 14

Longines 300m HydroConquest Automatic Mavi Kadran

1.800,00 TL

Longines 300m HydroConquest Automatic Yeşil Kadran

2.450,00 TL

The Longines Master Collection Kol Saati

2.450,00 TL

Longines Rose Kasa Beyaz Kadran Türbillon Mekanizma

2.450,00 TL

Longines 300m HydroConquest Mavi Kadran Automatic

2.450,00 TL

Longines 300m HydroConquest Automatic

2.450,00 TL

Longines La Grande Classique Unisex

2.450,00 TL

Longines La Grande Classique Çelik Kasa Unisex Kol Saati

2.450,00 TL

Longines La Grande Classique Deri Kordon Unisex Kol Saati

2.450,00 TL

Longines La Grande Classique Unisex Kol Saati

2.600,00 TL

The Longines Master Collection Deri Kordon Replika Erkek Saati

2.450,00 TL

The Longines Master Collection Çelik Kasa Erkek Kol Saati

2.600,00 TL

The Longines Master Collection Siyah Kadran Replika Erkek Saati

2.600,00 TL

The Longines Master Collection Replika Erkek Saati

2.600,00 TL

Longines saat

Longines saat İsviçre’de kurulmuştur ve özgün tasarımları ile Amerika pazarı ile tüm dünyada kısa sürede tanınan bir marka olmuştur. Dayanıklı saat modelleri farklı tasarımları ile de insanların yüksek beğenisini kazanmıştır.

Kadınlar ve erkekler için birbirinden kusursuz koleksiyonlara sahip olan marka ülkemizde de oldukça fazla kullanılır. Gündelik yaşamda ya da özel davetlerde kullanabileceğiniz her tarza uygun saat modelleri vardır.

Longines Replika Saat Fiyatları

Longines markası lüks saat modelleri üretir ve bu sebeple saatlerin fiyatları da yüksektir. Longines replika saat fiyatları seçtiğiniz modele ve saat içerisinde kullanılan materyallere göre değişiklik gösterir.

Longines Replika Saatler

Geniş ürün seçenekleri sayesinde her zevke hitap eden saat modelleri vardır. İhtiyacınız olan saati bulmanız kolay olur ve aralarından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Longines Replika Saatler marka saatler yüksek fiyatlara sahip olduğu için replika modelleri de oldukça fazla kullanılır.

Lüks saat markasına dünyada ünlü olan insanlar ve iş adamları da oldukça fazla tercih ederler. Saat kullanımı artık aksesuar olarak da kabul edilir ve kendinize muhteşem bir hediye alabilirsiniz. Sevdikleriniz için de onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

İmitasyon Longines Saat Modelleri

Erkekler için de birçok kusursuz saat modeline sahip olan Longines markasının imitasyon ürünleri ülkemizde de sıkça tercih edilir. İmitasyon Longines  saat modelleri de şık ve zarif tasarımları ile her zaman beğenilir.

Sportif giyimi seven bir insansanız günlük yaşamda kullanılabilecek modelleri tercih edebilirsiniz. Özel günler için saat istiyorsanız deri kayışlar ve mücevherler tam sizin istediğiniz görüntüyü sağlar.

Renk çeşitleri yüksek sayıda olduğu için giydiğiniz her kombinle uyum sağlayan saat modelleri mevcuttur. Saatiniz tarzınız için tamamlayıcı görev görür ve girdiğiniz her ortamda hemen fark edilirsiniz. Taş detaylara sahip olan saat modelleri kadınlar için özellikle beğeni almıştır.

Longines Saat Modelleri

Saatlerin üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Longines altın saat fiyatları eski ya da yeni model seçimlerinize göre de değişiklik gösterir.

Longines marka saatlerin en beğenilen özelliklerinden biri kuvars kristalinin kullanılmasıdır. Zamanı kusursuz bir dakiklikle gösteren saat modelleri ihtiyacınız olan her an size yol gösterir.
Model seçeneklerinin çeşitli olması fiyatların da geniş aralıklara sahip olmasına neden oluyor. İhtiyacınız olan saatin farklı fiyat seçeneklerini karşılaştırarak sipariş verebilirsiniz. Saat modelinde pırlanta gibi değerli taşlar kullanılmışsa fiyatlar paslanmaz çelik saatlere göre daha yüksek olur.

Gündelik hayat için tercih edebileceğiniz paslanmaz çelik saat modellerinin fiyatları sizin için daha uygun olabilir.

Longines saat modelleri dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilirler ve uzun yıllar boyunca kusursuz bir şekilde kullanılabilirler. Bu sebeple fiyatları yüksek gelse de aslında ömrünüz boyunca kullanabileceğiniz bir aksesuar sahibi olmuş olursunuz.

Kuvars kristali saat modellerini tercih ederseniz fiyatlar daha yüksek olur. Longines antika saat modelleri koleksiyoncular tarafından da oldukça rağbet gören modellerdir. Antika ya da özel tasarım model arıyorsanız yüksek fiyatları gözden çıkarmanız gerekir.

Bütçenize uygun saat modelini bulduğunuzda hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Saat kampanyaları yapıldığı sürelerde saatleri indirimle satın alabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Uygun zaman geldiğinde ve uygun fiyatlarla dünyanın en kusursuz saatlerinden birine sahip olursunuz.