200 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Antoine Preziuso Tourbillons ETA 7750

3.900,00 TL

Antoine Preziuso Tourbillons İsviçre ETA 7750

3.900,00 TL

Antoine Preziuso Tourbillons Of Tourbillon

3.900,00 TL

Audemars Piguet Millenary 4101 Otomatik V9F 1:1 En İyi Baskı İskelet Kadran

12.700,00 TL

Audemars Piguet Royak Oak Offshore Marcus Limidet Edition ETA

15.300,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak 15400 Siyah Kadran Siyah Deri Kordon ETA

9.800,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak 3126 Kahve Rengi Kadran ETA

15.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Carbon Kasa 44mm ETA

16.300,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 26320ST Pembe Altın Kasa Beyaz Kadran ETA

9.800,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 26320ST Rose Kasa Beyaz Kadran ETA

9.800,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Çelik Kasa Mavi Kadran ETA

9.800,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Çelik Kasa Siyah Kadran ETA

9.800,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Panda 26331ST ETA

13.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Diver Çelik Kasa Sarı Kadran Sarı Kordon ETA

13.300,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Diver Chronograph Yeşil Kadran ETA

13.300,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Double Balance Wheel Openworked Skeleton ETA

15.800,00 TL
Royal Oak 39mm 15202BC SS XF Edition

Audemars Piguet Royal Oak Extra Thin 39mm XF Edition Sarı Kadran ETA

13.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Flying Tourbillon Çelik Kasa Mavi Kadran ETA

16.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Flying Tourbillon Çelik Kasa Siyah Kadran ETA

16.000,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Lebron James Swiss ETA

15.300,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Mavi Kadran ZF Factory V3 Super Clon ETA

12.800,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 1:1 En İyi Üretim ETA

15.300,00 TL
Royal Oak Offshore 26170st

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26170st A3126 ETA

15.100,00 TL

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26179IR.OO.A005CR.01 Swiss Eta

15.300,00 TL

Eta Saat

Saat bir insanın takabileceği yegâne aksesuarlar arasında en başta gelen aksesuar olarak belirtilirse sanıyoruz ki kimse buna karşı çıkmayacaktır. Bir kişiyi ön plana çıkarabilen, diğerlerinden farklı gösteren ve karizmatik bir unsur olarak dikkat çekmesini sağlayan tek aksesuarın da saat olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak ne yazık ki günümüzde orijinal saatler inanılmaz derece de pahalılar ve bu saatleri almak çok zor, ciddi bir ödeme yapılması gerekiyor. Peki, bu zor durumdan kurtulmanın ve güzel saatlere sahip olmanın alternatif bir yolu var mı?

Tam olarak bu nokta da karşımıza Radikalsaat.net adresli online internet sitesi çıkıyor. Radikal Saat gerçekten de hem kalite olarak hem de fiyat olarak eşsiz bir dengeye sahip ve müşterilerinin faydası adına yoğun bir çaba gösteriyor. Burada satılan saatler Ucuz Replika Saat kategorisinde geçiyor. Ancak bu replikaları diğerlerinden ayıran bazı önemli farklar var. Bu farkların başında da söz konusu saatlerin Eta Saat Fonksiyonlu olarak üretilmiş olmaları denilebilir. Söz konusu fonksiyon hakkında çok fazla fikriniz olmayabilir, ancak bu yazıyı okuduktan sonra Eta saatlerin ne denli avantajlı olduklarını göreceksiniz ve neden bu saatleri almanız gerektiğini çok daha net bir biçimde fark edeceksiniz.

Eta Saat Nedir, Nasıl Çalışır?

Aslına bakılırsa günümüzde İmitasyon Saat sektörü oldukça büyüdü ve birçok insan bu sektör sayesinde şık saatlere sahip olabiliyor. Ancak sektörün kendi içerisinde bazı ciddi sıkıntıları var ve bu sıkıntılar birçok kişinin orijinal saatlere yönelmesine neden oluyor. Peki, bu sıkıntı ne? Saatlerin çok kolay kırılması, yıpranması ya da bozulması olarak bu sorunu tanımlamak mümkün diyebiliriz. İşte tam da bu noktada karşımıza Eta Saat dediğimiz özel fonksiyonlu saatler çıkıyor. Eta saatler genel olarak bakıldığında Rolex, Cartier gibi çok özel saat markalarının mekanizmalarının kopyalanıp imitasyon ürünlere aktarılması yoluyla yapılan saat denebilir. Bu saatler dayanıklılık seviyesi olarak son derece üst düzeydedirler ve birçok kişi orijinalinden dahi ayırt edemez.

Çalışma mantıkları tam olarak Rolex gibi çok önemli markaların mekanizmalarından kopyalanmıştır. Tüm özel fonksiyonlar daha ucuza mal edilerek alınmış ve Eta Saat Modellerine aktarılmıştır. Haliyle bu durumda Eta Fonksiyonlu Saatler hem daha ucuz hem de yüksek kaliteli saatler olarak karşımıza çıkıyorlar ve bu ürünleri almak birçok kişi için oldukça mantıklı oluyor.

ETA Saat Modelleri

Eta fonksiyonlu özel üretimlerin yapılması işlemi de aslına bakılırsa oldukça maliyetli bir iştir ve sıradan bir Replika Saat üretimine göre çok daha zordur. Bu nedenle Eta Saat Modellerini her yerde bulmak ne yazık ki kolay değil, ancak sitemizde birçok modelin mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

Mümkün olan en düşük fiyatlardan satışa koyulan bu saat markalarının ürünlerini Eta Fonksiyonlu Saat listemizden inceleyebilirsiniz. Bu liste de premium diyebileceğimiz seviye de birçok farklı markanın var ve hepsi gerçekten de oldukça üst düzey bir kaliteye sahipler.

 • Audemars Piguet Eta Saat
 • Hublot Eta Saat
 • Panerai Eta Saat
 • Rolex Eta Saat
 • Richard Mille Eta Saat
 • Patek Philippe Eta Saat
 • Roger Dubuis Eta Saat
 • Omega Eta Saat
 • Zenith Eta Saat
 • Tag Heuer Eta Saat
 • Breitling Eta Saat
 • Cartier Eta Saat
 • Breguet Eta Saat

Radikalsaat.net Eta Saatlerimiz bu şekilde listelenebilir. Buradaki saat markalarının her biri gerçekten de oldukça prestijliler ve bu ürünlerin orijinallerinden neredeyse hiçbir farkı yok, fiyat dışında. Fiyat olarak da zaten tek odağımızın müşteri memnuniyeti olduğunu söylememiz önemli, çünkü bu ürünleri dünyanın hiçbir yerinde bu fiyatlardan bulmak mümkün değil.

Eta Saat Fiyatları

Saatler, fiyat aralığı olarak bakıldığında uçurumun en çok olduğu ürünlerin arasına rahatlıkla girebileceklerdir. Yüz bin doların üzerinde ücretlere satılan birçok saat olduğu gibi sadece on dolara satılan birçok saat var denilebilir. Eta Saat Fiyatları konusunda da genel olarak böyle bir şikayet var, ancak sitemizde satışa sunduğumuz ürünlerin satış fiyatlarının aralıklarını mümkün olduğunca dar tutmaya çalıştık.

Bu saat modellerinin her birinin kalite seviyesi son derece yüksek, bu nedenle sıradan bir replikaya göre çok daha kaliteli olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. İşin özünde Eta Saat Modelleri de replika olarak düşünülebilir ancak kalite farkından dolayı bu tip saatlere replika denmesi genellikle yanlış bulunmaktadır. Genel olarak söz konusu bu saatlerin fiyatlarını şu şekilde listeleyebiliriz;

 • Erkek Eta Saat Fiyat Aralıkları; 510 TL — 9.500 TL
 • Kadın Eta Saat Fiyat Aralıkları; 510 TL — 9.500 TL
 • Rolex ETA Saat Fiyat Aralıkları;000 TL — 9.500 TL

Bu listedeki fiyatlar size fazla geldiyse Radikalsaat.net üzerinden replika saatlere de bir göz atabilirsiniz. Sitemizde daha uygun fiyatlı, birçok saat modeli bulunuyor. Tabi ki de kalite anlamında Eta Saatler ile kıyaslanamaz ancak yine de uzun ömürlü oldukları söylenebilir.

Eta Saat Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Web sayfamız üzerinden bize ulaşmaya çalışan birçok kişi Eta Saat alımı yaparken hangi konulara dikkat etmeleri gerektiğini bilmiyorlar ve bu durum da mağdur olmalarına neden olabiliyor. Eta Saat Almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey, gerçekten Eta saat modelleri satan bir web sitesi bulmak olacaktır. Bizim satışa koyduğumuz ürünlerin hepsi Eta fonksiyonlu ve orijinaline neredeyse eş kalite de diyebiliriz. Sayfamızdan istediğiniz saati gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yeterince güvendiğiniz bir web sitesini ayarladıktan sonra artık yapmanız gereken şeylere bir göz atalım;

 1. Satın alım yapacağınız web sitesinin iade politikasını incelemeyi unutmayın. Sorunlu ya da kusurlu ürünler söz konusu olursa sıkıntı yaşayabilirsiniz, iade etmek istediğiniz de size yardımcı olacak birilerini bulamayacağınız bir yerden alışveriş yapmayın.
 2. Eta Fonksiyonlu Saat alımı yaparken videolu görüntüler isteyin. Radikalsaat.net üzerinde bu hizmet zaten hali hazırda mevcut, istediğiniz saatin detaylı incelemelerini alabiliyorsunuz.
 3. Piyasa da Eta Saat Fiyatları değişiklik gösterebiliyorlar. Eğer ilk defa bu tip bir saat alımı yapacaksanız kesinlikle başka sitelere de göz atın. Ancak unutmayın, bazı kişiler Eta saat sattıklarını iddia ederek replika saatler satıyorlar. Bu tip kişilere kanmamalısınız.
 4. Alışveriş yaptığınız işletmenin sizinle ilgilenmesi gerektiğini unutmayın. Müşteri hizmetleriyle iletişimi önceden kurun. Örnek olarak kendi sitemizi verebiliriz, 7/24 Müşteri Hizmetleri size online olarak yardımcı oluyor ve mağdur olmanızı engelliyor.

Tüm bu saydıklarımız gerçekten de saat almak isteyen birinin bilmesi gereken şeyler. Hele de Eta fonksiyonlu saatler satın almak istiyorsanız bu noktalara daha çok dikkat etmelisiniz. Çünkü ülkemizde ne yazık ki hala Eta Saatler ile ilgili sıkıntılar mevcut, bu saatleri bulmak oldukça zor, haliyle gerçekten Eta Fonksiyonlu olan saatleri satın almak istiyorsanız mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde alışveriş yapmanız gerekiyor.

Eta Saatlerinizi Almak için Neden Radikalsaat. net’i Tercih Etmelisiniz?

Saatlerin bir insanın hayatında doldurduğu yerden bahsetmiştik, gerçekten de bir insanın sahip olacağı en önemli aksesuarın saat olduğunu söylemek mümkün. Eğer böylesine önemli bir aksesuara sahip olmak istiyorsanız, size istediğinizi verebilecek kalibrede bir yerden alışveriş yapmalısınız. Bu tanıma en uygun yerlerden birisinin Radikalsaat.net olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Böylesi bir siteden yaptığınız alışveriş sonucunda mağdur olmanız olanaksız, en ufak bir problemde zaten 7/24 Online Müşteri Hizmetleri size yardımcı olacaktır.