311 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

PATEK Philippe Nautilus 5711 Beyaz Kadran 3K Factory Super Clone ETA

20.000,00 TL
Yeni Ürün

HUBLOT Big Bang Unico Siyah Karbon Alex Ovechkin 411.QV Swis ETA

33.000,00 TL
Yeni Ürün

HUBLOT Big Bang Unico Mavi Karbon Alex Ovechkin 411.QV Swis ETA

33.000,00 TL
Yeni Ürün

HUBLOT Big Bang Unico Red Karbon Alex Ovechkin 411.QV Swis ETA

33.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Yacht-Master Rose Oysterfelx Rubber Ref. 116655 Swiss ETA

28.750,00 TL
Yeni Ürün

PATEK Philippe Nautilus Moon Phases PPF Factory 5712 R Gri Kadran Swiss ETA

42.000,00 TL
Yeni Ürün

OMEGA Aqua Terra 150M White Textured Dial VSF Factory 41MM Swis ETA

38.000,00 TL
Yeni Ürün

RİCHARD Mille RM56-01 Yeşil Şeffaf Tourbillon İskelet Kadran RMF Factory Swiss ETA

78.000,00 TL
Yeni Ürün

IWC Ingenieur 40MM Siyah Kadran V7 Factory Ref IW328901 Swiss Clone ETA

35.000,00 TL
Yeni Ürün

IWC Ingenieur 40MM Yeşil Kadran V7 Factory Ref IW328903 Swiss Clone ETA

35.000,00 TL
Yeni Ürün

IWC Ingenieur 40MM V7 Factory Ref IW328902 Swiss Clone ETA

35.000,00 TL
Yeni Ürün

PATEK Philippe Calatrava 5296G Beyaz Kadran 39MM 3K Factory Super Clone ETA

38.000,00 TL
Yeni Ürün

PATEK Philippe Calatrava 5227R Cream Kadran 39MM 3K Factory Super Clone ETA

38.000,00 TL
Yeni Ürün

OMEGA Seamaster Planet Ocean GMT VSF Factory 43.5mm Swis ETA

38.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Sea-Dweller Deep Blue C+Factory Ref 126660 Cal.3235 Swiss ETA

44.500,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Oyster Perpetual 41 MM Kırmızı Kadran 124300 Swiss ETA

29.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Oyster Perpetual 41 MM Celebration Motif Kadran 124300 Swiss ETA

29.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Submariner Yeşil Kadran Cal.3135 Swarovski Taşlı Swiss ETA

29.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Submariner Cal.3135 Swarovski Taşlı Swiss ETA

29.000,00 TL
Yeni Ürün

AUDEMARS Piguet Royal Oak Siyah Dial APS Fabrika 41mm 15400 Süper Klon V3 Swiss ETA

35.000,00 TL
Yeni Ürün

AUDEMARS Piguet Royal Oak APS Fabrika 41mm 15400 Süper Klon V3 Swiss ETA

35.000,00 TL
Yeni Ürün

AUDEMARS Piguet Royal Oak Jumbo Extra Thin 39MM 15202 Swiss ETA

32.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Yacht-Master Gold Oysterfelx Rubber Ref. 116655 Swiss ETA

28.750,00 TL

ROLEX GMT-Master II 126710 GRNR Siyah/Gri Besel Cal.3285 Swiss ETA

32.000,00 TL

Eta Saat

Eta Saat bir insanın takabileceği yegâne aksesuarlar arasında en başta gelen aksesuar olarak belirtilirse sanıyoruz ki kimse buna karşı çıkmayacaktır. Bir kişiyi ön plana çıkarabilen, diğerlerinden farklı gösteren ve karizmatik bir unsur olarak dikkat çekmesini sağlayan tek aksesuarın da saat olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak ne yazık ki günümüzde orijinal saatler inanılmaz derece de pahalılar ve bu saatleri almak çok zor, ciddi bir ödeme yapılması gerekiyor. Peki, bu zor durumdan kurtulmanın ve güzel saatlere sahip olmanın alternatif bir yolu var mı?

Tam olarak bu nokta da karşımıza Radikalsaat.net adresli online internet sitesi çıkıyor. Radikal Saat gerçekten de hem kalite olarak hem de fiyat olarak eşsiz bir dengeye sahip ve müşterilerinin faydası adına yoğun bir çaba gösteriyor. Burada satılan saatler Ucuz Replika Saat kategorisinde geçiyor. Ancak bu replikaları diğerlerinden ayıran bazı önemli farklar var. Bu farkların başında da söz konusu saatlerin Eta Saat Fonksiyonlu olarak üretilmiş olmaları denilebilir. Söz konusu fonksiyon hakkında çok fazla fikriniz olmayabilir, ancak bu yazıyı okuduktan sonra Eta saat‘lerin ne denli avantajlı olduklarını göreceksiniz ve neden bu saatleri almanız gerektiğini çok daha net bir biçimde fark edeceksiniz.

Eta Saat Nedir, Nasıl Çalışır?

Aslına bakılırsa günümüzde İmitasyon Saat sektörü oldukça büyüdü ve birçok insan bu sektör sayesinde şık saatlere sahip olabiliyor. Ancak sektörün kendi içerisinde bazı ciddi sıkıntıları var ve bu sıkıntılar birçok kişinin orijinal saatlere yönelmesine neden oluyor. Peki, bu sıkıntı ne? Saatlerin çok kolay kırılması, yıpranması ya da bozulması olarak bu sorunu tanımlamak mümkün diyebiliriz. İşte tam da bu noktada karşımıza Eta Saat dediğimiz özel fonksiyonlu saatler çıkıyor. Eta saatler genel olarak bakıldığında Rolex, Cartier gibi çok özel saat markalarının mekanizmalarının kopyalanıp imitasyon ürünlere aktarılması yoluyla yapılan saat denebilir. Bu saatler dayanıklılık seviyesi olarak son derece üst düzeydedirler ve birçok kişi orijinalinden dahi ayırt edemez.

Çalışma mantıkları tam olarak Rolex gibi çok önemli markaların mekanizmalarından kopyalanmıştır. Tüm özel fonksiyonlar daha ucuza mal edilerek alınmış ve Eta Saat Modellerine aktarılmıştır. Haliyle bu durumda Eta Fonksiyonlu Saatler hem daha ucuz hem de yüksek kaliteli saatler olarak karşımıza çıkıyorlar ve bu ürünleri almak birçok kişi için oldukça mantıklı oluyor.

ETA Saat Modelleri

Eta Saatler fonksiyonlu özel üretimlerin yapılması işlemi de aslına bakılırsa oldukça maliyetli bir iştir ve sıradan bir Replika Saat üretimine göre çok daha zordur. Bu nedenle Eta Saat Modellerini her yerde bulmak ne yazık ki kolay değil, ancak sitemizde birçok modelin mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

Mümkün olan en düşük fiyatlardan satışa koyulan bu saat markalarının ürünlerini Eta Fonksiyonlu Saat listemizden inceleyebilirsiniz. Bu liste de premium diyebileceğimiz seviye de birçok farklı markanın var ve hepsi gerçekten de oldukça üst düzey bir kaliteye sahipler.

 • Audemars Piguet Eta Saat
 • Hublot Eta Saat
 • Panerai Eta Saat
 • Rolex Eta Saat
 • Richard Mille Eta Saat
 • Patek Philippe Eta Saat
 • Roger Dubuis Eta Saat
 • Omega Eta Saat
 • Zenith Eta Saat
 • Tag Heuer Eta Saat
 • Breitling Eta Saat
 • Cartier Eta Saat
 • Breguet Eta Saat

Radikalsaat.net Eta Saatlerimiz bu şekilde listelenebilir. Buradaki saat markalarının her biri gerçekten de oldukça prestijliler ve bu ürünlerin orijinallerinden neredeyse hiçbir farkı yok, fiyat dışında. Fiyat olarak da zaten tek odağımızın müşteri memnuniyeti olduğunu söylememiz önemli, çünkü bu ürünleri dünyanın hiçbir yerinde bu fiyatlardan bulmak mümkün değil.

Eta Saat Fiyatları

Saatler, fiyat aralığı olarak bakıldığında uçurumun en çok olduğu ürünlerin arasına rahatlıkla girebileceklerdir. Yüz bin doların üzerinde ücretlere satılan birçok saat olduğu gibi sadece on dolara satılan birçok saat var denilebilir. Eta Saat Fiyatları konusunda da genel olarak böyle bir şikayet var, ancak sitemizde satışa sunduğumuz ürünlerin satış fiyatlarının aralıklarını mümkün olduğunca dar tutmaya çalıştık.

Bu saat modellerinin her birinin kalite seviyesi son derece yüksek, bu nedenle sıradan bir replikaya göre çok daha kaliteli olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. İşin özünde Eta Saat Modelleri de replika olarak düşünülebilir ancak kalite farkından dolayı bu tip saatlere replika denmesi genellikle yanlış bulunmaktadır. Genel olarak söz konusu bu saatlerin fiyatlarını şu şekilde listeleyebiliriz;

 • Erkek Eta Saat Fiyat Aralıkları; 510 TL — 9.500 TL
 • Kadın Eta Saat Fiyat Aralıkları; 510 TL — 9.500 TL
 • Rolex ETA Saat Fiyat Aralıkları;000 TL — 9.500 TL

Bu listedeki fiyatlar size fazla geldiyse Radikalsaat.net üzerinden replika saatlere de bir göz atabilirsiniz. Sitemizde daha uygun fiyatlı, birçok saat modeli bulunuyor. Tabi ki de kalite anlamında Eta Saatler ile kıyaslanamaz ancak yine de uzun ömürlü oldukları söylenebilir.

Eta Saat Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Web sayfamız üzerinden bize ulaşmaya çalışan birçok kişi Eta Saat alımı yaparken hangi konulara dikkat etmeleri gerektiğini bilmiyorlar ve bu durum da mağdur olmalarına neden olabiliyor. Eta Saat Almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey, gerçekten Eta saat modelleri satan bir web sitesi bulmak olacaktır. Bizim satışa koyduğumuz ürünlerin hepsi Eta fonksiyonlu ve orijinaline neredeyse eş kalite de diyebiliriz. Sayfamızdan istediğiniz saati gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yeterince güvendiğiniz bir web sitesini ayarladıktan sonra artık yapmanız gereken şeylere bir göz atalım;

 1. Satın alım yapacağınız web sitesinin iade politikasını incelemeyi unutmayın. Sorunlu ya da kusurlu ürünler söz konusu olursa sıkıntı yaşayabilirsiniz, iade etmek istediğiniz de size yardımcı olacak birilerini bulamayacağınız bir yerden alışveriş yapmayın.
 2. Eta Fonksiyonlu Saat alımı yaparken videolu görüntüler isteyin. Radikalsaat.net üzerinde bu hizmet zaten hali hazırda mevcut, istediğiniz saatin detaylı incelemelerini alabiliyorsunuz.
 3. Piyasa da Eta Saat Fiyatları değişiklik gösterebiliyorlar. Eğer ilk defa bu tip bir saat alımı yapacaksanız kesinlikle başka sitelere de göz atın. Ancak unutmayın, bazı kişiler Eta saat sattıklarını iddia ederek replika saatler satıyorlar. Bu tip kişilere kanmamalısınız.
 4. Alışveriş yaptığınız işletmenin sizinle ilgilenmesi gerektiğini unutmayın. Müşteri hizmetleriyle iletişimi önceden kurun. Örnek olarak kendi sitemizi verebiliriz, 7/24 Müşteri Hizmetleri size online olarak yardımcı oluyor ve mağdur olmanızı engelliyor.

Tüm bu saydıklarımız gerçekten de saat almak isteyen birinin bilmesi gereken şeyler. Hele de Eta fonksiyonlu saatler satın almak istiyorsanız bu noktalara daha çok dikkat etmelisiniz. Çünkü ülkemizde ne yazık ki hala Eta Saatler ile ilgili sıkıntılar mevcut, bu saatleri bulmak oldukça zor, haliyle gerçekten Eta Fonksiyonlu olan saatleri satın almak istiyorsanız mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde alışveriş yapmanız gerekiyor.

Eta Saatlerinizi Almak için Neden Radikalsaat. net’i Tercih Etmelisiniz?

Saatlerin bir insanın hayatında doldurduğu yerden bahsetmiştik, gerçekten de bir insanın sahip olacağı en önemli aksesuarın saat olduğunu söylemek mümkün. Eğer böylesine önemli bir aksesuara sahip olmak istiyorsanız, size istediğinizi verebilecek kalibrede bir yerden alışveriş yapmalısınız. Bu tanıma en uygun yerlerden birisinin Radikalsaat.net olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Böylesi bir siteden yaptığınız alışveriş sonucunda mağdur olmanız olanaksız, en ufak bir problemde zaten 7/24 Online Müşteri Hizmetleri size yardımcı olacaktır.