281 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

ROLEX Day-Date Yeşil Kadran President Kordon Ref 228238

31.750,00 TL

HUBLOT Big Bang Unico Full Baguette King Gold Rainbow 44MM

33.000,00 TL

ROLEX Day-Date Ice Blue Arabic Language Dial President 228236

28.750,00 TL

ROLEX Day-Date Ice Blue Baguette Dial Fluted Bezel Platinum GM Factory Ref 228236

28.750,00 TL

HUBLOT Big Bang Unico Tiffany Blue Ceramic Skeleton Kadran 42mm

28.000,00 TL

ROLEX Datejust 36MM Kadın Yeşil Kadran Ref 126233 Clone ETA

28.750,00 TL

ROLEX Datejust 36MM Kadın Siyah Kadran Ref 126233 Clone ETA

28.750,00 TL

ROLEX Datejust Ref 126234 36MM Kadın Wimbledon Kadran Jubilee Clone ETA

28.750,00 TL

ROLEX Oyster Datejust 36MM Kadın Ref 126233 Clone ETA

28.750,00 TL

PATEK Philippe Nautilus 5711 Beyaz Kadran 3K Factory Super Clone ETA

28.700,00 TL

ROLEX Daytona Cosmograph BLAKEN Paul Newman Panda Clone ETA

29.000,00 TL

IWC Portugieser Constant-Force Tourbillon Edition 150 Years IW590202 Clone ETA

35.000,00 TL

IWC Portuguese Tourbillon Rose Kasa Siyah Kadran Ref IW5463 Clone ETA

32.000,00 TL

ROLEX Cellini Moonphase Date Ref 50535 Beyaz Kadran Rose Kasa Clone ETA

24.500,00 TL

IWC Portuguese 7 Days Power Reserve Rose Gold Kasa Beyaz Kadran IW5001-13

18.700,00 TL

IWC Portugieser Chronograph Automatic Silver Kadran IW3716-05

18.700,00 TL

IWC Portugieser Chronograph IW3716 Yeşil Kadran Clone ETA

18.700,00 TL

IWC Spitfire Double Chronograph Mavi Kadran IW000802 43MM Clone ETA

18.700,00 TL

IWC Chronograph 43MM Spitfire Double IW000802 Clone ETA

18.700,00 TL

IWC Schaffhausen Big Pilot Le Petit Prince Siyah Kadran Ref IW500908 Swiss Clone ETA

22.000,00 TL

IWC Schaffhausen Big Pilot Le Petit Prince Mavi Kadran Ref IW500908 Swiss Clone ETA

22.000,00 TL

IWC Portugieser Siyah Kadran IWC Calibre 52010 Clone Swiss ETA Ref. 5007

22.000,00 TL

IWC Portugieser Beyaz Kadran Mavi Numaralar Ref.5007-05 Clone Swiss ETA

22.000,00 TL

AUDEMARS Piguet Royal Oak Chronograph 26331ST Mavi Kadran Panda ETA

25.000,00 TL

Eta Saat

Eta Saat bir insanın takabileceği yegâne aksesuarlar arasında en başta gelen aksesuar olarak belirtilirse sanıyoruz ki kimse buna karşı çıkmayacaktır. Bir kişiyi ön plana çıkarabilen, diğerlerinden farklı gösteren ve karizmatik bir unsur olarak dikkat çekmesini sağlayan tek aksesuarın da saat olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak ne yazık ki günümüzde orijinal saatler inanılmaz derece de pahalılar ve bu saatleri almak çok zor, ciddi bir ödeme yapılması gerekiyor. Peki, bu zor durumdan kurtulmanın ve güzel saatlere sahip olmanın alternatif bir yolu var mı?

Tam olarak bu nokta da karşımıza Radikalsaat.net adresli online internet sitesi çıkıyor. Radikal Saat gerçekten de hem kalite olarak hem de fiyat olarak eşsiz bir dengeye sahip ve müşterilerinin faydası adına yoğun bir çaba gösteriyor. Burada satılan saatler Ucuz Replika Saat kategorisinde geçiyor. Ancak bu replikaları diğerlerinden ayıran bazı önemli farklar var. Bu farkların başında da söz konusu saatlerin Eta Saat Fonksiyonlu olarak üretilmiş olmaları denilebilir. Söz konusu fonksiyon hakkında çok fazla fikriniz olmayabilir, ancak bu yazıyı okuduktan sonra Eta saat‘lerin ne denli avantajlı olduklarını göreceksiniz ve neden bu saatleri almanız gerektiğini çok daha net bir biçimde fark edeceksiniz.

Eta Saat Nedir, Nasıl Çalışır?

Aslına bakılırsa günümüzde İmitasyon Saat sektörü oldukça büyüdü ve birçok insan bu sektör sayesinde şık saatlere sahip olabiliyor. Ancak sektörün kendi içerisinde bazı ciddi sıkıntıları var ve bu sıkıntılar birçok kişinin orijinal saatlere yönelmesine neden oluyor. Peki, bu sıkıntı ne? Saatlerin çok kolay kırılması, yıpranması ya da bozulması olarak bu sorunu tanımlamak mümkün diyebiliriz. İşte tam da bu noktada karşımıza Eta Saat dediğimiz özel fonksiyonlu saatler çıkıyor. Eta saatler genel olarak bakıldığında Rolex, Cartier gibi çok özel saat markalarının mekanizmalarının kopyalanıp imitasyon ürünlere aktarılması yoluyla yapılan saat denebilir. Bu saatler dayanıklılık seviyesi olarak son derece üst düzeydedirler ve birçok kişi orijinalinden dahi ayırt edemez.

Çalışma mantıkları tam olarak Rolex gibi çok önemli markaların mekanizmalarından kopyalanmıştır. Tüm özel fonksiyonlar daha ucuza mal edilerek alınmış ve Eta Saat Modellerine aktarılmıştır. Haliyle bu durumda Eta Fonksiyonlu Saatler hem daha ucuz hem de yüksek kaliteli saatler olarak karşımıza çıkıyorlar ve bu ürünleri almak birçok kişi için oldukça mantıklı oluyor.

ETA Saat Modelleri

Eta Saatler fonksiyonlu özel üretimlerin yapılması işlemi de aslına bakılırsa oldukça maliyetli bir iştir ve sıradan bir Replika Saat üretimine göre çok daha zordur. Bu nedenle Eta Saat Modellerini her yerde bulmak ne yazık ki kolay değil, ancak sitemizde birçok modelin mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

Mümkün olan en düşük fiyatlardan satışa koyulan bu saat markalarının ürünlerini Eta Fonksiyonlu Saat listemizden inceleyebilirsiniz. Bu liste de premium diyebileceğimiz seviye de birçok farklı markanın var ve hepsi gerçekten de oldukça üst düzey bir kaliteye sahipler.

 • Audemars Piguet Eta Saat
 • Hublot Eta Saat
 • Panerai Eta Saat
 • Rolex Eta Saat
 • Richard Mille Eta Saat
 • Patek Philippe Eta Saat
 • Roger Dubuis Eta Saat
 • Omega Eta Saat
 • Zenith Eta Saat
 • Tag Heuer Eta Saat
 • Breitling Eta Saat
 • Cartier Eta Saat
 • Breguet Eta Saat

Radikalsaat.net Eta Saatlerimiz bu şekilde listelenebilir. Buradaki saat markalarının her biri gerçekten de oldukça prestijliler ve bu ürünlerin orijinallerinden neredeyse hiçbir farkı yok, fiyat dışında. Fiyat olarak da zaten tek odağımızın müşteri memnuniyeti olduğunu söylememiz önemli, çünkü bu ürünleri dünyanın hiçbir yerinde bu fiyatlardan bulmak mümkün değil.

Eta Saat Fiyatları

Saatler, fiyat aralığı olarak bakıldığında uçurumun en çok olduğu ürünlerin arasına rahatlıkla girebileceklerdir. Yüz bin doların üzerinde ücretlere satılan birçok saat olduğu gibi sadece on dolara satılan birçok saat var denilebilir. Eta Saat Fiyatları konusunda da genel olarak böyle bir şikayet var, ancak sitemizde satışa sunduğumuz ürünlerin satış fiyatlarının aralıklarını mümkün olduğunca dar tutmaya çalıştık.

Bu saat modellerinin her birinin kalite seviyesi son derece yüksek, bu nedenle sıradan bir replikaya göre çok daha kaliteli olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. İşin özünde Eta Saat Modelleri de replika olarak düşünülebilir ancak kalite farkından dolayı bu tip saatlere replika denmesi genellikle yanlış bulunmaktadır. Genel olarak söz konusu bu saatlerin fiyatlarını şu şekilde listeleyebiliriz;

 • Erkek Eta Saat Fiyat Aralıkları; 510 TL — 9.500 TL
 • Kadın Eta Saat Fiyat Aralıkları; 510 TL — 9.500 TL
 • Rolex ETA Saat Fiyat Aralıkları;000 TL — 9.500 TL

Bu listedeki fiyatlar size fazla geldiyse Radikalsaat.net üzerinden replika saatlere de bir göz atabilirsiniz. Sitemizde daha uygun fiyatlı, birçok saat modeli bulunuyor. Tabi ki de kalite anlamında Eta Saatler ile kıyaslanamaz ancak yine de uzun ömürlü oldukları söylenebilir.

Eta Saat Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Web sayfamız üzerinden bize ulaşmaya çalışan birçok kişi Eta Saat alımı yaparken hangi konulara dikkat etmeleri gerektiğini bilmiyorlar ve bu durum da mağdur olmalarına neden olabiliyor. Eta Saat Almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey, gerçekten Eta saat modelleri satan bir web sitesi bulmak olacaktır. Bizim satışa koyduğumuz ürünlerin hepsi Eta fonksiyonlu ve orijinaline neredeyse eş kalite de diyebiliriz. Sayfamızdan istediğiniz saati gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yeterince güvendiğiniz bir web sitesini ayarladıktan sonra artık yapmanız gereken şeylere bir göz atalım;

 1. Satın alım yapacağınız web sitesinin iade politikasını incelemeyi unutmayın. Sorunlu ya da kusurlu ürünler söz konusu olursa sıkıntı yaşayabilirsiniz, iade etmek istediğiniz de size yardımcı olacak birilerini bulamayacağınız bir yerden alışveriş yapmayın.
 2. Eta Fonksiyonlu Saat alımı yaparken videolu görüntüler isteyin. Radikalsaat.net üzerinde bu hizmet zaten hali hazırda mevcut, istediğiniz saatin detaylı incelemelerini alabiliyorsunuz.
 3. Piyasa da Eta Saat Fiyatları değişiklik gösterebiliyorlar. Eğer ilk defa bu tip bir saat alımı yapacaksanız kesinlikle başka sitelere de göz atın. Ancak unutmayın, bazı kişiler Eta saat sattıklarını iddia ederek replika saatler satıyorlar. Bu tip kişilere kanmamalısınız.
 4. Alışveriş yaptığınız işletmenin sizinle ilgilenmesi gerektiğini unutmayın. Müşteri hizmetleriyle iletişimi önceden kurun. Örnek olarak kendi sitemizi verebiliriz, 7/24 Müşteri Hizmetleri size online olarak yardımcı oluyor ve mağdur olmanızı engelliyor.

Tüm bu saydıklarımız gerçekten de saat almak isteyen birinin bilmesi gereken şeyler. Hele de Eta fonksiyonlu saatler satın almak istiyorsanız bu noktalara daha çok dikkat etmelisiniz. Çünkü ülkemizde ne yazık ki hala Eta Saatler ile ilgili sıkıntılar mevcut, bu saatleri bulmak oldukça zor, haliyle gerçekten Eta Fonksiyonlu olan saatleri satın almak istiyorsanız mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde alışveriş yapmanız gerekiyor.

Eta Saatlerinizi Almak için Neden Radikalsaat. net’i Tercih Etmelisiniz?

Saatlerin bir insanın hayatında doldurduğu yerden bahsetmiştik, gerçekten de bir insanın sahip olacağı en önemli aksesuarın saat olduğunu söylemek mümkün. Eğer böylesine önemli bir aksesuara sahip olmak istiyorsanız, size istediğinizi verebilecek kalibrede bir yerden alışveriş yapmalısınız. Bu tanıma en uygun yerlerden birisinin Radikalsaat.net olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Böylesi bir siteden yaptığınız alışveriş sonucunda mağdur olmanız olanaksız, en ufak bir problemde zaten 7/24 Online Müşteri Hizmetleri size yardımcı olacaktır.