Gösterilen sonuç sayısı: 10

Yeni Ürün

ROLEX Cellini Moonphase 50535 Gece Ve Güzdüz Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

ROLEX Perpetual 1908 Sarı Kasa Siyah Kadran

5.000,00 TL

ROLEX Perpetual 1908 Sarı Kasa Beyaz Kadran

5.000,00 TL

ROLEX Cellini Beyaz Kadran Kahverengi Deri Kordon Erkek Saati

5.000,00 TL

ROLEX Cellini Siyah Kadran Siyah Deri Kordon Erkek Saati

4.300,00 TL

Rolex Datejust EW Factory 41mm Mavi Kadran 904L Jubile 3235 Clone ETA

25.850,00 TL

Rolex Cellini Moonphase Erkek Kol Saati

6.500,00 TL
rolex cellini moonphase

Rolex Cellini Moonphase Deri Kordon Gece Ve Güzdüz Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

Rolex Cellini Rose Kasa Kahve Rengi Deri Kordon Replica Erkek Kol Saati

5.000,00 TL
Rolex Cellini Lacivert Kadran

Rolex Cellini Lacivert Kadran Lacivert Deri Kordon Replika Erkek Kol Saati

5.000,00 TL

Rolex Cellini Modeli ile Zamanı Bileğinizde Tutmayı İster Misiniz?

Rolex Cellini saat modeli, Rolex saatler içerisinde oldukça farklı bir yere sahiptir. Koleksiyoncuların klasik saat sevdası üzerine çağdaş tasarımlar ile dizayn edilmiştir. Özellikle Rolex Cellini Everose Gold ile modern dönemin her zarafetini üstünde toplamayı başarmıştır. Rolex Cellini Multiple saat modeli bu tasarımının da dışına çıkarak geleneksel anıların izlerini de üzerinde barındırmaya başlamıştır.
Cellini saat indekslerini 18 ayar rose gold kasa ve siyah timsah derisi olan modeliyle üzerinde taşımaktadır. Aynı zamanda ikinci bir zaman dilimini gösteren mükemmel bir mekaniğe sahiptir. Bu özelliği ile Rolex Moonphase ismini alan Cellini koleksiyonu diğer modellerden ayrışmayı başarmıştır. Yıllar süren araştırmalar ve inovasyon özellikleriyle pek çok kullanıcının beğeneceği türden dizayn edilmiştir. Prototip modellemesiyle birlikte güvenirlik ve dayanıklılık testlerinde de yüksek oranlar elde etmiştir.
Cellini modeli bunların yanı sıra 50 metre su geçirmezlik derecesine sahiptir. Otomatik mekanizması ile mükemmel işçiliği de bünyesinde barındırmayı başarmıştır. İkinci bir zaman dilimini gösteren yapısıyla da geleneksel ve modern yaşamın izlerini tek bir kadrana sığdırmıştır.

Rolex Cellini Dual Time K18 Everose Gold Modern Bir Bekçi Oluyor

Rolex Cellini koleksiyonu içerisinde bu model en popülerlerinden birisidir. Asla modası geçmeyecek bir tasarıma sahip olan Rolex Cellini Dual Time K18 Everose Gold saatçilik sektöründe bir miras işlevi görmektedir. Yüksek mükemmellik standartlarıyla birlikte Rolex saati seçiminde sade ve şık detayların birleşimini sağlar. Bu yönüyle karakterinize tam anlamıyla uyum sağlar ve lük ışıltılarıyla sizleri her zaman aydınlatır.
Rolex Cellini zarafet ve asaleti tek bir kadran içine sığdıran emsalsiz bir marka olmayı başarmıştır. Aynı zamanda Cellini Date koleksiyonu içerisinde geçmiş ve geleceği üstünde taşımayı başaran tek saat olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Rolex Cellini Date Koleksiyonu İçerisinde Cellini Time

Cellini koleksiyonu içerisinde Rolex Cellini Time modeli işçiliği ile pek çok kullanıcıyı büyümeyi başarmıştır. Kasalar, kadran, akrep ve yelkovanı ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır. Malzemelerinin tamamı Rolex’in kendi dökümhanesinde özel olarak üretilmiş ve dizayn edilmiştir. İçerisinde 18kt beyaz veya Everose altın kullanılmış ve özel bir şekil verilmiştir.
Cellini Time kendisine özgü kulaklar, cilalanmış rötuş ve kubbeli yapısıyla geleneksel izleri de bünyesinde toplamıştır. Kubbeli yapının yanı sıra yiylenmiş çift çerçeveli bir yapısının da bulunması saate çok farklı bir anlam kazandırmıştır. Klasik 39 mm çapları ile de geçmişe bir atıfta bulunulmuştur.
Bunların yanı sıra verniklenmiş yapısıyla birlikte mükemmel bir görünüme sahiptir. Siyah veya gümüş kaplamalı klasik yazıları ve motifleri de bünyesinde barındırmaktadır. Kadranlarında yazan bu klasik roma yazılarına ilaveten altın aplike saat imreleri bulunmaktadır. Geleneksel saatin en saf halini ortaya koyan Rolex Cellini sadece siyah veya kahverengi deri kayışla kullanılmaktadır. Ve 18 kt altın toka ile tasarımı tamamlanabilmektedir. Elbette kullanıcının zevkine ve taleplerine göre bu standartlar aşılsa bile orijinal olarak kullanmak üzere bu özellikler ön plana çıkmaktadır.

Cellini Rolex Prince Saatin En Yalın ve Sade Hali

Cellini Rolex Prince modeli zaman dışı bir klasik dizayn yaratmıştır. Standart Rolex Cellini haricinde saatleri, dakikaları ve saniyeleri tek bir kadran içerisinde kullanıcısına sunmaktadır. Aynı zamanda geçen günleri ve gelecek günleri de tek bir kadrana sığdırılmıştır. Bu kadar çok materyali tek bir yere koyabilmesiyle gelenekselliği ve şiirselliği tarihsel bütün içerisine sunmaktadır. Kullanıcısına zamansal olarak birden fazla çok materyali tek bir bakış uzaklıkta sunmayı amaçlar.

Zamansız şıklığı ve prestiji aynı anda kullanıcısına sunar. Aynı zamanda zaman tutma ve kadran üzerindeki göstergeleri ile en yenilikçi saatlerden birisi olmaya da hak kazanır. Elbette bütün bu özellikleriyle birlikte Rolex Cellini içerisinde en popüler saatlerden de birisi olmuştur. Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve kullanılan saatlerden bir tanesidir. Aynı marka içerisinde de diğer saatlerden daha fazla özelliği ve zarifliği bünyesinde barındırmasıyla farkını ortaya koyar. Pek çok ünlünün sadece bu markayı tercih etmesi ve kullanıcı deneyimini şöyle sunmasıyla “Kullanırken kendimi zamanın çok ilerisinde bir Lord gibi hissediyorum” ününe ün katmıştır.