27 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

replika saat

Cartier Ballon Bleu Lacivert Deri Kordon Lacivert Kadran Rose Kasa 44mm Erkek Kol Saati

1.850,00 TL
replika saat

Cartier Ballon Bleu Siyah Deri Kordon Beyaz Kadran 44mm Erkek Kol Saati

1.850,00 TL
replika saat

Cartier Ballon Bleu Siyah Deri Kordon Siyah Kadran Rose Kasa 44mm Erkek Kol Saati

1.850,00 TL

Cartier Ballon Bleu Siyah Kadran Otomatik Mekanizma Replika Erkek Kol Saati

1.850,00 TL

Cartier Ballon Blue Mavi Kadran Otomatik Mekanizma Replika Erkek Kol Saati

1.850,00 TL

Cartier Calibre De Watch Beyaz Kadran Çelik Kasa 43mm Replika Erkek Kol Saati

1.850,00 TL
Cartier Calibre de Watch

Cartier Calibre De Watch Siyah Kadran Çelik Kasa 43mm Replika Erkek Kol Saati

1.900,00 TL

Cartier Calibre De Watch Taşlı Besel Çelik Kasa 43mm Replika Erkek Kol Saati

1.850,00 TL
Cartier Drive de Cartier

Cartier Drive De Cartier Beyaz Kadran Çelik Kasa 43mm Replika Erkek Kol Saati

1.850,00 TL
Cartier Drive de Cartier

Cartier Drive de Cartier Siyah Kadran Çelik Kasa 43mm Erkek Kol Saati

1.850,00 TL
Cartier Drive de Cartier

Cartier Drive De Cartier Siyah Kordon Çelik Kasa 43mm Replika Erkek Kol Saati

1.850,00 TL

Cartier İskelet Kadran Otomatik Mekanizma

1.850,00 TL
Replika Cartier Türbillon

Cartier Pvd Siyah Kasa İskelet Kadran 44mm Replika Erkek Kol Saati

2.300,00 TL
Replika Cartier Erkek Kol Saati

Cartier Rose Kasa İskelet Kadran 44mm Replika Erkek Kol Saati

2.300,00 TL
HotYeni Ürün

Cartier Santos Beyaz Kadran Erkek Kol Saati

2.500,00 TL

Cartier Santos De Cartier Men 2018 XL

1.450,00 TL
Cartier Santos De Cartier Men

Cartier Santos De Cartier XL 42 MM

1.800,00 TL

Cartier Santos De Cartier XL Gümüş Kasa 42 MM

1.450,00 TL
Cartier Santos De Cartier Men

Cartier Santos De Cartier XL Rose Kasa

1.800,00 TL
HotYeni Ürün

Cartier Santos Mavi Kadran Erkek Kol Saati

2.500,00 TL

Cartier Santos Otomatik Mekanizma

2.650,00 TL

Cartier Santos Siyah Besel Erkek Kol Saatleri

2.500,00 TL

Cartier THE Cartier Otomatik Mekanizma

1.700,00 TL
Replika Cartier Erkek Kol Saati

Cartier Türbillon İskelet Kasa Gece Gündüz Replika Erkek Saati

1.999,00 TL

Cartier saat

Cartier saat lüks tasarımları ve mücevher kullanımları ile saat sektörünün lider markalarından biridir. Etkileyici saat tasarımı dendiğinde Cartier markası akla gelir. Eski zamanlarda yalnızca cep saatleri kullanılırken Cartier markası kol saati üretimine başlayan ilk markalardan biri olmuştur.

Her sene saat tasarımlarında yenilikleri belirleyici bir marka olarak lider konumlarından birindedir. Saat modellerinde ilk kez dörtgen kadranı Cartier markası kullanmıştır. Birçok modeli koleksiyon değeri taşır ve saat sektörüne her zaman ilkleri yaşatmayı başarmıştır.

Dört köşeli kadran modelleri dünya çapında büyük ses getirmiştir ve hala sektörün belirleyici markalarının başında gelmektedir. Birçok ünlü isim Cartier marka saat kullanır. Markanın çıkardığı saat modelleri bir ikon haline gelmiştir.

Cartier Replika Saat Modelleri

Lüks saat markası olan Cartier Replika Saat Modelleri yüksek fiyatlı olduğu için replika modelleri de oldukça fazla kullanılır. Cartier Türkiye kullanıcıları da oldukça fazla sayıdadır.

İnsanlar beğendikleri modelin kaliteli replikasını da kullanabilirler. Replika modeller de sağlam malzemelerden üretilirler ve saatlerin modelleri birebir aynı olur. Saat markasının ürettiği her bir saat oldukça detaylıdır. Mekanizmalarında yüksek sayıda kaliteli parça kullanılır.

Marka saat üretirken çeşitli kaynaklardan ilham alır. En ünlü modellerinden biri eski model spor arabalarından ilham alınarak tasarlanan Roadster koleksiyonudur. Bir başka özel tasarım ise panterden ilhan alınan Panthere koleksiyonudur. Bu koleksiyon parçalarının değeri paha biçilmez olarak vardır.

İmitasyon Cartier saat Fiyatları

Cartier markası saat modellerinde beyaz altın ve elmas kullanmayı tercih eder. Kendinize bir model aldığınızda mücevher almış olursunuz. İmitasyon Cartier saat Fiyatları kusursuz tasarımları ve şık görünüşü ile her ortamda farkınızı ortaya koyar.

Beyaz altın ile elmas kullanılarak tasarlanan saatlerin fiyatları 100.000 Euro’dan başlar. Her sene tasarımlar daha da zenginleşmektedir ve saat sektörüne damga vurmaktadır.

Cartier kendi saat model mekanizmalarının her birini kendisi üretir. Özel tasarımlarından biri de pilotların kullanması için özel olarak tasarladığı modellerdir. Saat markasının itibarı tüm dünyada duyulmuştur ve saat sektöründe özel bir yerdedir. Birçok farklı model seçeneği olduğu için her tarza sahip insan kullanabilir.

Cartier marka saatlerde mücevher kullanımı oldukça fazladır. Fiyatları yüksek olan bu modeller özgün tasarımlardır. Model seçeneği çok olduğundan dolayı uygun fiyatlı denebilecek modeller de bulunur. Cartier saat modelleri özel günlerde alınabilecek en muhteşem ve özel hediyelerdir.

Kaliteli ve kusursuz tasarımıyla aldığınız hediye bir ömürlük olur ve karşınızdaki insana ne kadar fazla değer verdiğinizi gösterir. Dörtgen kasa modeller hoşuna gidiyorsa almak isteyeceğiniz tek marka Cartier olur.

Fakat oval kasa tercih edenler için birçok oval tasarımlar da mevcuttur. Mekanizmalar paslanmaz çelik kullanılarak üretilir ve darbelere karşı yüksek dayanıklıdırlar. Su geçirmez modeller sayesinde saatler her hava koşuluna karşı korumalı olurlar.

Cartier erkek saat modelleri

Lüks saat markalarının lideri olan Cartier saatleri birçok farklı modele ve fiyat seçeneğine sahip olur. Replika Saati bir kere aldığınızda ömür boyu kullanabildiğiniz için aslında kendinize yatırım yapmış olursunuz. Cartier erkek saat modelleri de özellikle dörtgen kasalar ile dünya çapında oldukça popülerdir.

Elmas ya da altın kullanılan modeller haricinde yalnızca paslanmaz çelik kullanılarak üretilen modeller de vardır. Eğer mücevher taşımayı tercih etmiyorsanız paslanmaz çelik modelleri satın alabilirsiniz. Gündelik kullanım için spor modeller en çok beğeni alan tasarımlardır.
Hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde kullanabileceğiniz spor ve şık tasarımların ahengi vardır. Online olarak sipariş verilebilen saat modelleri aldığınız en güzel hediye olur.