56 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

CARTİER Ballon Bleu Silver Kasa Gri Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Türbillon Gece-Gündüz Silver Kasa Beyaz Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Türbillon Gece-Gündüz Gold Kasa Yeşil Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Türbillon Gece-Gündüz Rose Kasa Gri Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Türbillon Gece-Gündüz Rose Kasa Mavi Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Türbillon Gece-Gündüz PVD Siyah Kasa Mavi Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Santos Gold Kasa Mavi Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Santos Sarı Bezel Yeşil Kadran Çelik Kasa Erkek

5.000,00 TL

CARTİER Santos Otomatik Erkek Saati

5.000,00 TL

CARTİER Santos Siyah Silikon Kordon

5.000,00 TL

CARTİER Santos Mavi Silikon Kordon

5.000,00 TL

CARTİER Çelik Kasa Türbillon Otomatik Mekanizma

5.000,00 TL

CARTİER Gri Kadran Rose Kasa Türbillon Otomatik Mekanizma

5.000,00 TL

CARTİER Beyaz Kadran Rose Kasa Türbillon Otomatik Mekanizma

5.000,00 TL

CARTİER Mavi Kadran Türbillon Otomatik Mekanizma

5.000,00 TL

CARTİER Yeşil Kadran Türbillon Otomatik Mekanizma

5.000,00 TL

CARTİER Santos Siyah Kasa Siyah Kadran Erkek Saati

5.000,00 TL

CARTİER Santos Gümüş Kasa Yeşil Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Santos Gold Kasa Yeşil Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Santos Gold Kasa Siyah Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Santos Diamonds Kadran Sarı Kasa

5.000,00 TL

CARTİER Santos Diamonds Beyaz Kadran

5.000,00 TL

CARTİER Ballon Blue Mavi Kadran Erkek Saati

5.000,00 TL

CARTİER Otomatik Tourbillon Mekanizma Gri Kadran PVD Siyah Kasa

5.000,00 TL

Cartier saat

Cartier saat lüks tasarımları ve mücevher kullanımları ile saat sektörünün lider markalarından biridir. Etkileyici saat tasarımı dendiğinde Cartier markası akla gelir. Eski zamanlarda yalnızca cep saatleri kullanılırken Cartier markası kol saati üretimine başlayan ilk markalardan biri olmuştur.

Her sene saat tasarımlarında yenilikleri belirleyici bir marka olarak lider konumlarından birindedir. Saat modellerinde ilk kez dörtgen kadranı Cartier markası kullanmıştır. Birçok modeli koleksiyon değeri taşır ve saat sektörüne her zaman ilkleri yaşatmayı başarmıştır.

Dört köşeli kadran modelleri dünya çapında büyük ses getirmiştir ve hala sektörün belirleyici markalarının başında gelmektedir. Birçok ünlü isim Cartier marka saat kullanır. Markanın çıkardığı saat modelleri bir ikon haline gelmiştir.

Cartier Replika Saat Modelleri

Lüks saat markası olan Cartier Replika Saat Modelleri yüksek fiyatlı olduğu için replika modelleri de oldukça fazla kullanılır. Cartier Türkiye kullanıcıları da oldukça fazla sayıdadır.

İnsanlar beğendikleri modelin kaliteli replikasını da kullanabilirler. Replika modeller de sağlam malzemelerden üretilirler ve saatlerin modelleri birebir aynı olur. Saat markasının ürettiği her bir saat oldukça detaylıdır. Mekanizmalarında yüksek sayıda kaliteli parça kullanılır.

Marka saat üretirken çeşitli kaynaklardan ilham alır. En ünlü modellerinden biri eski model spor arabalarından ilham alınarak tasarlanan Roadster koleksiyonudur. Bir başka özel tasarım ise panterden ilhan alınan Panthere koleksiyonudur. Bu koleksiyon parçalarının değeri paha biçilmez olarak vardır.

İmitasyon Cartier saat Fiyatları

Cartier markası saat modellerinde beyaz altın ve elmas kullanmayı tercih eder. Kendinize bir model aldığınızda mücevher almış olursunuz. İmitasyon Cartier saat Fiyatları kusursuz tasarımları ve şık görünüşü ile her ortamda farkınızı ortaya koyar.

Beyaz altın ile elmas kullanılarak tasarlanan saatlerin fiyatları 100.000 Euro’dan başlar. Her sene tasarımlar daha da zenginleşmektedir ve saat sektörüne damga vurmaktadır.

Cartier kendi saat model mekanizmalarının her birini kendisi üretir. Özel tasarımlarından biri de pilotların kullanması için özel olarak tasarladığı modellerdir. Saat markasının itibarı tüm dünyada duyulmuştur ve saat sektöründe özel bir yerdedir. Birçok farklı model seçeneği olduğu için her tarza sahip insan kullanabilir.

Cartier marka saatlerde mücevher kullanımı oldukça fazladır. Fiyatları yüksek olan bu modeller özgün tasarımlardır. Model seçeneği çok olduğundan dolayı uygun fiyatlı denebilecek modeller de bulunur. Cartier saat modelleri özel günlerde alınabilecek en muhteşem ve özel hediyelerdir.

Kaliteli ve kusursuz tasarımıyla aldığınız hediye bir ömürlük olur ve karşınızdaki insana ne kadar fazla değer verdiğinizi gösterir. Dörtgen kasa modeller hoşuna gidiyorsa almak isteyeceğiniz tek marka Cartier olur.

Fakat oval kasa tercih edenler için birçok oval tasarımlar da mevcuttur. Mekanizmalar paslanmaz çelik kullanılarak üretilir ve darbelere karşı yüksek dayanıklıdırlar. Su geçirmez modeller sayesinde saatler her hava koşuluna karşı korumalı olurlar.

Cartier erkek saat modelleri

Lüks saat markalarının lideri olan Cartier saatleri birçok farklı modele ve fiyat seçeneğine sahip olur. Replika Saati bir kere aldığınızda ömür boyu kullanabildiğiniz için aslında kendinize yatırım yapmış olursunuz. Cartier erkek saat modelleri de özellikle dörtgen kasalar ile dünya çapında oldukça popülerdir.

Elmas ya da altın kullanılan modeller haricinde yalnızca paslanmaz çelik kullanılarak üretilen modeller de vardır. Eğer mücevher taşımayı tercih etmiyorsanız paslanmaz çelik modelleri satın alabilirsiniz. Gündelik kullanım için spor modeller en çok beğeni alan tasarımlardır.
Hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde kullanabileceğiniz spor ve şık tasarımların ahengi vardır. Online olarak sipariş verilebilen saat modelleri aldığınız en güzel hediye olur.