Aklınıza Takılan Soruları Cevapladık. Aradığınız cevap burada yoksa lütfen canlı destek veya iletişim formundan bize ulaşın.

Ürünlerinizin kalitesine güvenebilirmiyim?

Radikalsaat.net sitesinde satılan tüm ürünler 1.sınıf (A+++) replikadır. Tüm ürünlerimiz profesyonel satın alma ekibimiz tarafından yurt dışındaki fabrikalardan özenle seçilir ve ithalatı yapılır. Türkiye’deki depomuza gelen her ürün teknik servisimiz tarafından kalite kontrol testlerine alınır,  tüm fonksiyonlarının çalıştığından emin olunur. Her sipariş sonrası ürünler tekrardan ikinci bir kontrole tabi tutulur ve müşterilerimize kargolanır.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler Türkiye’nin her yerine ARAS Kargo Veya Yurtiçi Kargo ile 1-3 iş günü içerisinde kapınıza ulaştırılır.

Ödeme işlemlerini nasıl yapabilirim?

Yaptığınız alışverişlerin ödemesini 4 şekilde yapabilirsiniz:

Kapıda Ödeme Kredi Kartı Tek Çekim
Kapıda Nakit ödeme
Havale ile ödeme(%10)indirim

Özel Motor Kurye İle İle İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat (Ekstra Ücrete Tabidir.)

Sitenizdeki ürünlerin garantisi var mı?

Tüm ürünlerimiz garanti kapsamımız altındadır. Satın almış olduğunuz tüm ürünlerde 1 ile 6 ay  mekanizma  garantisi vermekteyiz. Ürününüz elinize bozuk veya hatalı ulaştıysa hemen bize ulaşın, böyle bir durumda hatalı ürün isteğiniz doğrultusunda yenisiyle değiştirilir.

Kargo ücreti öder miyim?

Tüm ürünlerimizde Türkiye’nin her yerine kargo ücretsizdir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir ve ne zaman bana ulaşır?

Radikalsaat.net sitesin’den saat 16:30’a kadar vermiş olduğunuz siparişler stokta olması durumunda aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Aksi durumlarda Ertesi Gün kargoya teslim edilir.

Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişler ilk iş gününde işleme alınır. İstanbul merkezli yaptığımız kargo gönderileri İstanbul’a 600 km mesafeli tüm illere 1 ile 2 günde teslim edilir, diğer illere teslimat süresi ortalama 2-3 gündür.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi, eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra teslimat formunu imzalayarak kabul ediniz. Anlaşmalı kargo firması ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmekle yükümlüdür.

Teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda ‘Hasar Tespit Tutanağı’ hazırlatmanız gerekir. Kargo görevlilerinin hasar tespit tutanağında belirttikleri açıklamalara dikkat ediniz. Tam ve doğru ifadelerle tutanak yazılması için görevliyi uyarınız. Ürününüzü teslim alırken siparişin sizin adınıza olduğundan emin olunuz.

DEGİŞİM

İade Yoktur  Değişim süresi üç ( 3 ) gündür.

Değişim talebinizi neden belirterek bilgiler kısmından İletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0507 859 45 63  numaralı telefonumuzu arayarak Veya WhatsApp’dan yazarak bize bildirebilirsiniz.

Değişim yapılcak ürünün Jelatinleri yırtılmamış,deforme olmamış ve eksiksiz kullanılmamıs şekilde teslim edilmesi gerekir. Aksi takdirde Değişim kabul edilmeyecektir.

Değişim işlemlerinde kargo bedeli alıcıya aittir