Gösterilen sonuç sayısı: 8

Burberry The City BU 9350 Replika Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Burberry The City BU 9351 Replika Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Burberry 9365 Replika Erkek Kol Saati Quartz Teknoloji

5.200,00 TL
Burberry Bu 9363 Erkek Kol Saati Fiyatı

Burberry BU 9363 The City Replika Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Burberry Replika Erkek Kol Saati Mavi Kadran Paslanmaz Kasa

4.500,00 TL

Burberry 9365 Erkek Kol Saati Quartz Teknoloji

5.200,00 TL

Burberry 9381 Erkek Kol Saati Quartz Teknoloji

5.200,00 TL

Burberry BU9354 Replika Erkek Kol Saati

4.500,00 TL

Burberry saat

Burberry saat özellikle ekoseli kendine özgü modelleri ile hem erkek hem de kadın kol saati için lider markalardan biridir. Ekose tasarımları marka her modelinde kullanıyor ve farklı renklerin muhteşem uyumu ile müşterilerine sunuyor.

Burberry markası kendi çizgisini her modeline yansıttığı için markaya ait bir saat taktığınızda kalabalıkların içerisinde hemen farkınızı ortaya koyuyorsunuz. Gündelik yaşam için özel tasarladığı ürünlerin sadeliği herkes tarafından çok beğeniliyor.

Gece kullanımı için ise şık ve yine zarif modellerden asla vazgeçmiyor. Ekose deseni yalnızca saatlerin kayış kısmında değil kadran kısımlarında da kullanılarak markanın imzasını oluşturuyor. Burberry marka bir saat aldığınızda kendinize ait bir mücevher kullanıyor oluyorsunuz.

Replika Burberry Saat Modelleri

Burberry dünya çapında beğenilen bir marka olduğu için replika Burberry Saat Modelleri de oldukça fazla satılıyor. Geniş model seçenekleri arasında her zevke hitap eden bir saat bulmak mümkün. Burberry bayan saat modelleri ülkemizde de oldukça fazla tercih edilen modellerden biridir.

Lüks tarz ve sadeliğin birleştiği saat modelleri kişiliğinizi en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor. İmitasyon Saat Burberry her zaman klasik çizgisini koruyor ama yeni teknolojik gelişmeleri de saatlerine uyguluyor. Bu şekilde hem klasik hem de modern koleksiyonlar ortaya çıkmış oluyor.

Gündüz vakti kullanmak için saat almak istediğinizde ekoseli kayışlar ile her kıyafete kolay bir şekilde uyum sağlayan saat seçenekleri mevcut. Saatlerin isteğe göre farklı boyutları mevcut.

İmitasyon Burberry

Lüks saat denildiğinde akla gelen ilk saat markalarından biri olan Burberry yüksek fiyatlı modellere sahip olduğu için insanlar imitasyon ürün almayı da tercih edebiliyorlar. İmitasyon Burberry erkek saat modelleri de şık ve tarz görünümleriyle erkekler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor.

Oval kadranlı modeller ya da retro seven biriyseniz kare ya da dikdörtgen kadranlı modelleri tercih edebilirsiniz. Her tarza uyan modeller ile insanlara direkt olarak hitap eden saat modelleri darbelere karşı kusursuz bir dayanıklılığa sahip oluyorlar.

Altın saat modellerinde en çok kullanılan materyallerden biri ve zarifliği en iyi şekilde tasarıma katmayı başarıyor. Saatlerin kasaları sağlam çelikten üretiliyor.

Burberry Saat Modelleri

Her zevke hitap eden Burberry saatler seçtiğiniz modele göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Burberry  saat modellerinin bütünü gibi kaliteli ve sağlam malzemeden üretiliyor.

Saat kadranları pembe, altın, gümüş, beyaz renk seçeneklerine sahiptir. Renklerin zarafeti her modelde kendisini belli eder. Bazı özel tasarımlarda seramik kullanımını tercih eden marka bu modellerde her zaman beyaz rengi kullanır.

Seramik kasa veya çelik kasa modelleri arasından tercih yaparak dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Saat modelleri kronometreli olarak satışa sunulur. Burberry saatlerinin cam kısımları mineral veya kristal kullanılarak üretilir. Kadranın iç kısmında ise marka imza olarak Burberyy ekosesi kullanır. Bu ekose desenin markanın imzasıdır.

Burberry Saat Fiyatları

Burberry saatleri birçok farklı model seçeneği sunar ve fiyatlar da seçtiğiniz modele göre değişiklik gösterir. Ayrıca saatin malzemesinde kullanılan materyale göre de fiyatlar değişir.

Altın modeller ile çelik modeller arasında fiyat farkı bulunur. Burberry saat fiyatları uygun seçenekler ile online olarak incelenebilir. Kendinize harika bir hediye alabilir ya da sevdiklerinize onların sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterebilirsiniz.

Çelik kaplama saatlerin ekose desenleri daha ön planda olurken altın modellerde de özellikle kadran içerisinde muhakkak ekose desen imzası bulunuyor. Burberry saatlerin tasarımları yelkovan ile akrep kısmına kadar tamamen özgün ve zarafet temsili oluyor. Saatinizi kullanmaya başladığınızda göz kamaştırıyor.