Gösterilen sonuç sayısı: 18

Rolex Submariner Gold Kasa Mavi Kadran Replika Erkek Kol Saati

2.650,00 TL

Rolex Submariner Sarı Kasa Silikon Kordon Erkek Kol Saati

2.650,00 TL
rolex submariner siyah kasa

Rolex Submariner Pvd Siyah Kasa Jubile Kordon

2.650,00 TL
rolex submariner siyah kasa

Rolex Submariner Pvd Siyah Kasa

2.650,00 TL
rolex submariner hulk

Rolex Submariner Hulk Yeşil Besel

2.650,00 TL
126610 LV Kermit

Rolex Submariner 41mm 126610 LV Kermit 904L Steel VSF Edition VS3235 ETA

17.000,00 TL
Rolex Submariner Eta Saat

Rolex Submariner ZF Factory V11 Kasa 3135 1.1 Clone ETA

17.000,00 TL
Rolex Submariner Hulk Eta Saat

Rolex Submariner Hulk ZF Factory V11 3135 1.1 Clone ETA

17.000,00 TL
Rolex Submariner

Rolex Submariner PVD Kasa Yeşil Besel Replika Saat

2.650,00 TL
Rolex Submariner No Date

Rolex Submariner No Date Replika Saat

2.650,00 TL
Hot
Replika Rolex Submariner Gold

Rolex Submariner Seramik Besel Gold Kasa Replika Saat

2.650,00 TL

Rolex Submariner Siyah Kadran Replika Erkek Kol Saati

2.650,00 TL
Replika Rolex Submariner Saat Fiyatları

Rolex Submariner Baget Taşlı Besel Replika Unisex Kol Saati

2.650,00 TL
Replika Rolex Submariner Hulk Saat Fiyatları

Rolex Submariner Hulk Jubile Kordon Replika Erkek Kol Saati

2.650,00 TL
Rolex Submariner Saat Fiyatları

Rolex Submariner Baget Taşlı Siyah Kadran Replika Unisex Kol Saati

3.050,00 TL

Rolex Submariner 1.1 En İyi V2 Versiyon Noob Üretimi

3.950,00 TL

Noob V2 Fabrikasyon Çıkışlı 1.1 En İyi Üretim Rolex Submariner

3.950,00 TL

Rolex Submariner Gold V2 Versiyon Noob Fabrikasyon Çıkışlı 1.1 Üretim

3.950,00 TL

Rolex Submariner Siyah ve Mavinin Buluştuğu Zaman Dilimi

Rolex Submariner 2020 yılında değişikliğe giderek saati üst klasmana taşımıştır. Bu üst klasman Rolex Submariner Two-Tone model ailesi, sportiflik ve şıklık kategorilerinde referans noktası kabul edilebilecek özelliklerine kullanışlılığı ekleyerek, rakipsiz bir kombinasyon yaratmıştır. Rolex Submariner için, 50’li yılların ortalarında piyasaya çıktığı ilk günden beri, birçok kategoride saatçilik standartlarını belirleyen, gelmiş geçmiş en ikonik saat modellerinden biri diyebiliriz. Öyle bir saat düşünün ki.

şık bir fraktan, mayoya dek tüm kıyafetlerinizle uyum sağlayabilsin. İhtişamlı bir davetten, en maceralı anlarınıza kadar her aktivitenize eşlik edebilsin. Yaşınız, mesleğiniz, hayat görüşünüz ve diğer sizi tanımlayan tüm özelliklerden bağımsız, en anlamlı aksesuarınız olabilsin. İşte tüm bu özelliklerinden ötürü Submariner sadece dalgıç saatleri arasında değil, saat dünyasının genelinde rakipsiz bir model olarak anılıyor.

Rolex Submariner – Modelin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Rolex Saatler, müşterilerine, birçok modeli için paslanmaz çelik, Two-Tone (paslanmaz çelik/18K altın) ve masif 18K altın olmak üzere üç farklı temel seçenek sunuyor. Rolex Submariner için de yıllardır durum, bahsi geçenden farklı değil. Bu model kendi içinde ele alındığında markanın kullanışlılık ve göz alıcılık arasında kurduğu hassas dengeyi en güzel temsil eden saatlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Rolex Submariner LB ve LN referans uzantıları ile iki farklı kadran ve bezel seçeneğine sahiptir. LB modelinde merkezden çevreye doğru fırçalanmış desene sahip mavi kadran ve seramikten üretilmiş mavi Cerachrom bezel, LN modelinde ise ayna kadar parlak ve pürüzsüz siyah kadran ve yine seramikten üretilen siyah Cerachrom bezele yer veriliyor. İki farklı referans numarasına sahip saatlerin farkları sadece bu bahsi geçen özelliklerden ibarettir. Kalan tüm görsel ve teknik detaylar, her iki modelde de aynı ele alınmıştır.

Saatler, son güncellemenin ardından 41mm kasa çapıyla geliyorlar. Oystersteel (Grado 904L) paslanmaz çelikten üretilen ana kasa etrafına konumlandırılan bazı detaylarda, 18K sarı altına kullanılıyor. Bu detaylar arasında bezel, kurma kolu, kadrandaki indeksler ve kollar bulunuyor. Öte yandan, saatlerin bileziklerinin orta baklaları ve klipslerin orta kısımları da yine 18K sarı altından imal ediliyor.

Submariner ile Farkı Yaşayın ve Yaşattırın

Kadranda yer alan indekslere, kollara ve bezelin tam 12 noktasına yerleştirilmiş yuvarlağa, karanlıkta mavi renkte ışıldayan Chromalight fosfor malzemesi uygulanmıştır. Submariner Rolex safir kristal camda, saat 3 pozisyonunda, tarih penceresinin üst kısmında denk gelen ve 2,5 kat büyütme sağlayan mercek bulunuyor. Modelin su geçirmezlik değeri, vidalı arka kapak, 18K sarı altından üretilen Triplock vidalı kurma kolu ile, serinin diğer saatlerinde olduğu 300 metre olarak belirtiliyor.

Saatlerin kabinde, markanın yeni nesil mekanizması, otomatik kalibre 3235 ile donatılmıştır. Kasaya yerleştirildikten sonra ölçülen +2 / -2 / gün saniyelik olağanüstü hassasiyet değeri sunabilen mekanizma, 4Hz frekansında çalışıyor ve 70 saatlik güç rezervi sunuyor. Rolex Submariner Two-Tone kasa ebatlarına uygun şekilde yeniden tasarlanan, paslanmaz çelik/18K sarı altın kombinasyonlu Oyster tarzı bilezik ve dalgıç kıyafeti üzerinde bile kola ayar imkânı sunan Glidelock katlanır klips eşlik etmektedir
Submariner içerisinde ki saat işçiliği teknolojisinin zirvesi olan bu otomatik kurmalı mekanik mekanizma için birçok patent başvurusu yapılmıştır ve hassasiyet, güç rezervi, darbelere ve manyetik alanlara karşı direnç, kullanım kolaylığı ve güvenilirlik bakımından temel kazanımlar sunar. Perpetual rotor vasıtasıyla otomatik olarak kurulan bir modülle donatılmıştır.

Sadelik En Büyük Güzelliğin Habercisidir

Rolex Submariner’ın en önemli özelliği belki de sadeliğidir. Saat içinde sizi rahatsız edecek hiçbir şeye yer yok. En ufak bir risk alınmamıştır ve güç rezervi göstergesi, büyük takvim, abartılı kollar, desenli kadran gibi risk oluşturacak tasarım elemanlarının hiçbirine yer verilmemiş. Bu yüzden okunurluk çok yüksek seviyelere çıkarılabilmiştir. Yazılar Rolex Submariner’ın tasarımında eleştirilen noktalardan biri. Arka kapakta da yine bu sadelik devam ediyor. En ufak bir yazı, işleme yok. Bileğinizi rahatsız edecek, kıllarınızı çekiştirecek en ufak detaya yer verilmemiş.
Cerachrom bezel ise parlaklığı ve kusursuzca işlenmiş rakamları ile gerçekten insanı büyülüyor. Bezeldeki yansımalar uzun süre oturup izlenecek türden… Yarım asırdır dalgıç saatlerine şablon oluşturmuş bir tasarımdan söz ediyoruz. Şablonlar her zaman sadedir, işin özünü oluşturur.