Gösterilen sonuç sayısı: 12

Hot

ORİS ProDiver Control Limited Edition Çelik Kasa Erkek Saati

5.200,00 TL
Hot

ORİS ProDiver Control Limited Edition PVD Siyah Kasa Erkek Saati

5.200,00 TL

Oris Aquis Depth Gauge Silikon Kordon Sarı Kadran Replika Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Oris Siyah Kadran Silikon Kordon Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Oris Aquis Depth Gauge Silikon Sarı Kordon

5.200,00 TL

Oris Aquis Depth Gauge Silikon Turuncu Kordon

5.200,00 TL

Oris Aquis Chronograph Mavi Kadran Silikon Kordon Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Oris Aquis Depth Gauge Çelik Kasa 48mm Replika Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Oris Aquis Depth Gauge Çelik Kordon Mavi Kadran Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Oris Aquis Depth Gauge Çelik Kordon Siyah Kadran Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Oris Aquis Depth Gauge Silikon Kordon Turuncu Kadran Replika Erkek Kol Saati

5.200,00 TL
oris saat fiyatları

Oris Aquis Depth Gauge Replika Erkek Kol Saati

5.200,00 TL

Oris saat

Oris saat her çıkardığı model ile profesyonelliğini ve sektörün öncülerinden biri olma konumunu kanıtlayan markalardan biridir. Şık ve modern tasarımlar ile dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok kişi tarafından tercih edilen bir markadır.

Kaliteli deriler, metaller ve silikon malzemeleri saat modellerini yüksek darbelere karşı dayanıklı hale getirir. Son teknolojik saat kasaları ile her ortamda rahatça kullanabileceğiniz saat modelleri vardır.

Oris Replika Saat Modelleri

Su geçirmez Oris Replika Saat Modelleri ile her türlü hava koşulunda endişelenmeniz gerekmeden saatinizi kullanabilirsiniz. Saat modellerinin kordonları da metal veya deri seçenekleri ile her zevke hitap eden modellerdir. Kordon modellerinin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Dayanıklı saat modelleri sporcular için de özel koleksiyonlara sahiptir.

 

Oris marka saatleri yüksek fiyatlara sahip olduğu için ülkemizde imitasyon modelleri de sıkça tercih edilir. Oris saat modelleri geniş bir koleksiyona sahip olduğu için bütçenize uygun modeller de bulabilirsiniz.

Oris saatler

Günlük kullanım için üretilen sade modeller lüks modellere göre daha uygun fiyatlı olurlar. Saatin dayanıklı yapısı sayesinde uzun seneler boyunca hasar görmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Oris saatlerin kullanımı rahat ve kolaydır.

Her yaştan insanın beğenebileceği özellikte ve modelde olan saat tasarımları dünya çapında birçok insan tarafından kullanılır. Renk seçeneklerinin fazla olması kadınlar ve erkekler için birçok farklı seçenek sunar. Fiyatların uygun denilebilecek ölçüde olması da kullanıcıları memnun eder.

İmitasyon Oris Saat Fiyatları

Oris saatlerin su altında kullanılabilir olması birçok sporcu tarafından da tercih edilen bir marka olmasını sağlar. İmitasyon Oris saat Fiyatları dikkat çekici tasarımları ve iddialı dizaynıyla her ortamda farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olur.

Motor, hava, su sporlarını icra eden kişiler saatlerin dayanıklı olması sebebiyle işlevsel bir ürün sahibi olur. Spor modeller veya klasik modeller arasından tarzınıza uygun olanı seçerek sipariş verebilirsiniz.

Günlük yaşamda veya kurumsal yaşamda kullanıma uygun tasarımlar günün her anı size kendinizi iyi hissettirir. 20 ATM suya karşı dayanıklı olan saat modelleri yüksek dayanıklılığa sahiptir. Saatlerin kasaları paslanmaz çelikten üretilir. Kordon kısımlarında kaliteli silikon kullanılır.

Lüks saat modellerinde birçok farkı seçenek olduğu için fiyatlar da çeşitlidir. Oris saat kordonu ve saatin diğer kısımlarında kullanılan malzemelere göre fiyatlar değişir.
Saatlerin üzerinde takvim bulunuyor ve ekran analog özelliktedir. Ekran biçimleri yuvarlaktır ve siyah kadrana sahiptir. Kordon kısmında kullanılan turuncu renk saate farklı bir tarz verir.

Çelik modelleri seçmek istediğinizde fiyatları da uygun seçeneklere sahiptir. Kordonun da çelik olduğu modeller her ortamda şıklığınızı korumanızı sağlar. Saatlerin mekanizması otomatiktir ve kullanımı oldukça kolaydır.
Birçok farklı kullanım alanına sahip olan saat modellerinin her biri özel olarak tasarlanır ve kaliteli malzemeden üretilirler. Saat modellerinin çok renkli olanlarını da tercih edebilirsiniz.

Oris saat replika

Her zevke hitap eden modern tasarımları ile Oris saat markası dünya çapında en çok tercih edilen saat markalarından biridir. Oris saat replika modelleri de çokça kullanılır.

Kaliteli malzemeden üretilen replikalar hem erkek hem de kadınlar için kaliteli ürünlerdir. Estetiğe önem veren tasarımlar ile tarzınızın farkını doğru şekilde yansıtabilirsiniz. Her bütçeye uygun model üretmeye çalışan marka her zaman kaliteli materyaller kullanır.
Saat markasının en ünlü koleksiyonu Big Crown adını almıştır. Dayanıklı yapısı sayesinde çizilmez özelliktedir. Birçok farklı renk seçeneği ve modeli ile de her yaştan insanın rahatça kullanabileceği modellerdir. Oris markası birçok insan için favori markadır ve sektörde liderlerden biridir.