38 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

İnvicta Reserve Magnum Siyah Kadran Sarı Kasa Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL
Hot
INVICTA Reserve Magnum

İnvicta Reserve Magnum Sarı Kadran Sarı Kasa Replika Erkek Kol Saati

5.800,00 TL

INVICTA Reserve Magnum Blue Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

İnvicta Reserve Magmum Siyah Kadran Chronograph Mekanizma

6.500,00 TL

İnvicta Reserve Magnum Sarı Kadran Çelik Kasa Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

INVICTA Reserve Zeus Bolt Magnum Silikn Kordon

6.500,00 TL

Invicta Bolt Zeus Gold Kasa Mavi Kadran

6.500,00 TL

INVICTA Reserve Zeus Bolt Mavi Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

INVICTA Reserve Magnum Sarı Kadran Mavi Tuş

6.500,00 TL

İnvicta Reserve Chronograph Çelik Kasa Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

İnvicta 1000 Meters Venom Beyaz Kadran Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

İnvicta Reserve Chronograf Mavi Kadran Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL
Replika İnvicta Reserve Magnum

INVICTA Reserve Magnum Mavi Besel Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

INVICTA Reserve Bolt Zeus Magnum Raınbow

6.500,00 TL

İnvicta S1 Gold Kasa Replika Erkek Kol Saati

5.800,00 TL

İnvicta Reserve Bolt Siyah Kadran Gold Kasa Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

INVICTA Reserve Bolt Siyah Zincir Halka Replika Saat

6.500,00 TL

Replika A+++ INVICTA Reserve Bolt Gri Dial

6.500,00 TL

İnvicta S1 Yeşil Kadran Chronograph Mekanizma Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

Invicta Erkek Reserve Collection Chronograph Replika Saat

6.500,00 TL

İnvicta Reserve Zeus Bolt Replika Erkek Kol Saati

5.800,00 TL

İnvicta Reserve Zeus Bolt Kronograf Replika Erkek Kol Saati

6.500,00 TL

İnvicta Reserve Zeus Bolt Siyah Replika Erkek Kol Saati

5.800,00 TL

İnvicta Reserve Silikon Kordon Replika Erkek Kol Saati

5.800,00 TL

Invicta Saatler

Invicta saat tercihinin asıl nedeni orijinal saatlerin fiyatlarının ortalama gelire sahip insanların satın alamayacağı kadar pahalı olmasından kaynaklanmaktadır. Invicta dünya genelinde adını kanıtlamış bir saat markadır. Dünyaca ünlü lüks markalardan biridir. Dünyanın hemen her ülkesinde satışı yapılan bu markanın ürünlerini yüksek fiyatları sebebiyle genellikle yalnızca üst segment insanlar satın alabilmektedir. Bu markanın ürünlerini satın almak isteyen diğer gelir seviyesindeki insanlar ise genellikle ürünü satın alamamaktadır. Bu noktada ise devreye replika saatler girmektedir. Orijinal bir saati satın alamayan insanlar için replika bir ürün satın almak tabii ki de mantıklı olandır. Orijinal ürünün neredeyse yarısından az bir fiyata aynısını satın almak varken binlerce lirayı bir saate harcamak çoğu insana mantıksız gelmektedir. Ayrıca replika saatler de orijinal Invicta saatler kadar dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Uzun yıllar çalışmaya devam eden yapıları sebebiyle kullanıcılarını yarı yolda bırakmazlar.

Kullanıcılar genellikle replika bir saat olma konusunda saatin replika olduğunun anlaşılacağı sebebiyle çekinmektedir. Aslında bu durum bir yanılsamadır zira replika bir saat orijinal saatin birebir aynısı olarak üretilmektedir. Replika bir saat ile o saatin orijinali ile arasındaki farkı anlayan insan sayısı çok azdır. Replika bir saatin replika olduğunu saat tamiratı yapan bu sebeple de saatlerle içli dışlı olan insanlar ayırt edebilmektedir. O kişiler dışında ise günlük hayattaki insanların bir saatin replika olup olmadığını anlamak pek de mümkün değildir.

İnvicta replika saat

Orijinal ürünlerin fiyatları sebebiyle insanlar imitasyon ürünleri en iyi çözüm olarak görmektedir. İnsanlar diledikleri şıklığa ve zarifliğe binlerce dolar harcamadan ulaşmanın yolunun replika ürün satın almaktan geçtiğini düşünüyorlar aslına bakarsanız son derece haklılar. Orjinalinden hiçbir farkı olmayan bir İnvicta replika saat ile orijinal saatin arasındaki farkı yalnızca alanında uzman saat severler fark edebilmektedir. Yani insanlar normal hayatlarında imitasyon mu gerçek mi fark edilmeyeceğinden replika saat almayı mantıklı bulmaktadır.

İnvicta İmitasyon Saat Modelleri

Invicta İmitasyon erkek saat modelleri çıkarttığı gibi kadın saat modelleri de çıkartmaktadır. Bu noktada erkekler ve kadınlar çoğunlukla siyah, gümüş ve altın renginde üretilen saatleri daha fazla tercih etmektedir. Site üzerinden Invicta marka saat kategorisinde renk skalası gümüş altın ve siyahtan çok daha fazla renkten oluşmaktadır. Site üzerinde Invicta saat markasının hemen her modelinin replikası bulunmaktadır. Bu noktada seçim tamamen müşterinin zevk ve kişisel tercihlerine göre yapılmaktadır.

Invicta saatler, saatçilik dünyasına girmeden önce 1837 yılında küçük bir alışveriş merkezi olarak kuruldu. Daha sonra ise kurucusu işleri büyütmeye karar verdi.  Merkezi İsviçre’nin La ChauxdeFonds kentinde bulunan şirketin, 1970’li yıllarda ürettiği saat koleksiyonları ile hızlı satışlar gerçekleştirdiğini ve Avrupa’da büyük bir popülerlik kazandığını söyleyemek mümkündür.

Invicta Erkek Saat

Invicta erkek saat birçok saat kategorisinin başında yer almaktadır. Orijinal saatlere binlerce dolar ödemek istemeyen erkekler lüks saat isteklerini bu saatlerin replikalarını satın alarak tatmin etmektedir.

Orijinali ve replikası arasında neredeyse hiç fark bulunmayan bu saatler ayrıca uzun yıllar boyunca forsundan bir şey kaybetmeden çalışmaya devam etmektedir. Bu noktada lüks saat satın almak isteyen erkekler ürünlerin replikasını satın almanın daha mantıklı olduğunu düşünmektedir.

Invicta Saat Fiyatları

Invicta erkek saat fiyatları orijinal ürünlerde olduğu gibi replika ürünlerde de farklılık göstermektedir. Tabii bu farklılık esasında model ve cinsiyete göre belirlenmektedir. Invicta marka ürünlerin aralarında model ve cinsiyet grubuna bağlı olmak suretiyle ufak fiyat farkları bulunmaktadır. Pek tabi bu fiyat farkı orijinal Invicta marka saatlerde olduğu gibi yüzlerce dolar yapmamaktadır.