76 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yeni Ürün

ROLEX Datejust Pembe Taşlı Kadran 31 MM Kadın Kol Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Pembe Sedef Kadran Rose Silver Kordon Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 31 MM Gri Kadran Çift Renk Jubilee Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 31 MM Sarı Kadran President Kordon Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Siyah Kadran Sarı Kasa Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Sarı Kasa Yeşil Çiçek Desenli KadınSaati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Silver-Rose Jubile Kordon Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Yuvarlak Besel Beyaz Kadran Kadın Kol Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36 MM Taşlı Siyah Kadran Kadın Kol Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Yeşil Palmiye Kadran Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36 MM Tırtıklı Besel Jubile Kordon Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36 MM Çift Ren Jubilee Kordon Sarı Kadran Kadın Kol Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36 MM Yeşil Roma Rakamlı Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36 MM Siyah Kadran Jubile Kordon Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Sarı Silver Jubilee Kordon Pembe Roma Kadran Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Wimbledon 36 MM Roma Rakamlı Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Beyaz Roma Rakamlı Kadran Yuvarlak Besel Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Wimbledon 36 MM Gri Kadran Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36MM Two Tone Jubile Kordon Beyaz Kadran Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36MM Jubilee Kordon Beyaz Kadran Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36 MM Silver Kasa Taşlı Besel Kadın Kol Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Gri Kadran Jubilee Kordon Kadın Kol Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust 36MM Beyaz Roma Rakamlı Taşlı Besel Kadın Saati

5.000,00 TL
Yeni Ürün

ROLEX Datejust Pembe Kadran 36MM Kadın Saati

5.000,00 TL

Rolex Datejust 41-36 ile Farkınızı Ortaya Koymak İster Misiniz?

Rolex Datejust ürünleri 41, 36 ve lady olmak üzere pek çok alana yönelik tasarlanmıştır. İlk otomatik kurmalı saat özelliğine sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda kronometre de tutabilmektedir.

Zaman dışı estetiği, işlevselliği ve saat sektöründe bir ikon olmasıyla oldukça popülerdir. Rolex Datejust 41 süregelen estetiği bünyesinde toplamayı başarır. Aynı zamanda Oyster kasasının karakteristik şekli, 18 kt altın yivli çerçeveye sahiptir. Buna ilaveten tarihin üzerindeki Cyclops lens ve bu modele özel yapılan beş parça bağlantılı Jubilee bilezik bulunmaktadır. Ve bu yönüyle saatin bir klasik oluşunu tamamlamıştır. Aynı zamanda Rolex Datejust 36 modeli de bu anlamda tasarlanan diğer bir modelidir.

Rolex Datejust Lady modeliyle de 28mm şık ve karartmalı tasarımıyla bu iki modelden de farklılaşmaktadır. Bu itibarla yazımız bu üç modelin ortaya koyduğu zarafeti ele alacaktır.

Rolex Datejust 41 Modeli ile Krallar Vadisinde Yer Edinin

Rolex Datejust içerisinde 41mm çok farlı bir yere sahiptir. Kasanın yanlarında ve kulaklardaki ışık yansımaları ve düz çerçeve ile donatılmış 41 mm Oyster kasa bulunmaktadır. Böylece zarifliği Rolex Datejust 41 bünyesinde toplamayı başarmıştır. Rolex Datejust elbette sadık kaldığı bazı kurallarda bulunmaktadır ancak bu markanın estetik açıdan bir nevi ikonudur. Bu kurallar içerisinde en vazgeçilmezi çağları aşmasını sağlayan geleneksel versiyonlarını her saatinde bir arada tutabilmesidir.
Saat içerisinde çelik kasalar kullanılmış ve marka tarafından geliştirilen Oystersteel çelik tercih edilmiştir.

Bu çelik korozyona karşı oldukça dayanıklı olduğu gibi üst düzey işlemlerde kullanılan bir materyaldir. Son derece dayanıklı olan çelikle birlikte Rolex Saat zamanı tutmakla kalmamış kendisi bir zaman haline gelmiştir. Aynı zamanda polisaj yapıldığında saat son derece parlak bir duruma gelmektedir. En zorlu koşullarda bile estetik görüntüsünden ödün vermemekte ve kolay kolay çizilmemektedir.
Datejust 41 modeline Cyclops lens adı verilen özel bir mercek kullanılmıştır. Böylece kullanıcının gözlerini yormadan kolay bir okuma sağlamaktadır. Tarih göstergeleri ise normalden 2 buçuk katına kadar büyüme olanağı vermektedir.

Aynı zamanda üstün bir performans seviyesine ulaşmak için tamamen Rolex Datejust tarafından geliştirilen ve üretilen yeni nesil bir mekanizma olan kalibre 3235 kullanılmaktadır.

Rolex Datejust 36 Modeli ile Hiç Olmadığınız Kadar Özgür Olun

Rolex Datejust 36 içerisinde 18 kt altın ve 24 ayar pırlanta yer alır. Kasanın yanlarında ve kulaklardaki ışık yansımaları, pırlantalı çerçeve ile donatılmıştır. Aynı zamanda Rolex Datejust içerisinde 36 mm boyutuyla zarif bir görüntü elde edilir.

Ürünler Genel Özellikleri:

  • Paslanmaz bir çelik yapısına Sahiptir.
  • Cyclops lens Cam konusunda uzman bir saattir.
  • 18 kt altın yivli çerçeveye sahip olmakla işçiliğinde değerli maden barındırır.

Bunun yanı sıra çağları aşan bir estetik görüntüye sahiptir. Saate bakıldığında en saygın görülen ve göze çarpan özelliği renk seçenekleridir. Kristal yapısı, doğanın yeşilliği veya mavimsi renkleriyle pek çok kullanıcıya benzersiz deneyimler yaşatır.
Bunlara ilaveten Rolex ustaları sayesinde taş süslemeleri yapılmıştır. Bu süslemelerin içerisine altın veya pırlanta kullanılmıştır. Kıymetli metalleri tutmayı sağlayan bu yuvalar özenle yerleştirilmiştir. Dolayısıyla düşme, kırılma veya çatlama gibi sorunlar yaşatmaz.

Rolex Datejust Lady Kadınlara Cesaret Veren Güzellik

Rolex Lady Datejust bir kadının bileğine yakışan en önemli saatlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. “Kadına özgü tasarlanmış klasik bir başyapıt” sloganıyla yola çıkılmış ve kadınlara cesaret verecek bir yapı oluşturulmuştur. Bu bağlamda Rolex Datejust Lady, kol saati en ileri teknolojiden faydalanmıştır. Cep saati ve standart şahsi saatler kadar güvenilir ve dakik bir saat yaratılmıştır. Bu özelliklerine ilaveten küçük ve hassas mekanizmaları da içerisinde barındırabilmektedir.
Rolex Datejust arasında en gözde saatlerden birisini oluşturan Lady modeli Yivli, bombeli ve pırlantalı çerçevesiyle göz doldurmaktadır.

Özel ışıldayan pırlantalı kadranlar ve sedefin büyüleyici tonları özenle seçilmiştir. Buna ilaveten Oyster Perpetual koleksiyonunun da en değişik modellerinden birisini oluşturmaktadır.
Rolesor versiyonlarıyla birlikte kendi kişiliğinizi bir saat üzerine yansıtabilmeniz sağlanmaktadır. Çelik, altın ve pırlanta malzemelerini tek bir saat üzerinde farklı bir şekilde ele alan başka bir saat yoktur. Üstelik tüm bu özellikleri bir kadın bileğinde en zarif haliyle temsil edilmesi amaçlanmıştır. Tüm malzemeleri kendi ustaları vasıtasıyla dökümhanelerde özenle hazırlanmıştır.