Gösterilen sonuç sayısı: 7

Breguet Saat

Breguet saat modelleri tasarımlarda ilk kez kullanılan “pare-chute” denilen özellik ile saat sektöründe bir çığır açmıştır. Bu özellik sayesinde sert darbelere ve düşmelere karşı saatin mekanizması tamamen korunaklı bir hale gelmiştir.

Saatin mekanizması her türlü darbeden korunur ve bunu sağlamak için de mekanizmayı oluşturan çelik parçalara esneklik katılmıştır. Özelliğin kullanımı ilk olarak köstekli bir saat üzerinde denenmiştir ve saat yere atılmasına rağmen hiçbir zarar görmeden çalışmaya devam etmiştir.

Bir saat satın aldığınızda en mühim konulardan biri dayanıklı olmasıdır. Günümüzde markanın teknik konulardaki yaratıcılığı ve sektörde öncü olması rakip tanımaksızın devam etmektedir. Kendi bünyesinde çalıştırdığı alanında uzman ustalar ile her zaman en beğenilen ve özgün modelleri çıkarmaya devam eder. Breguet saat son dönemlerde yaptığı bir yenilik ile saat tasarımlarında silisyum kullanmaya başlamıştır.

Breguet saat Modelleri

Silisyum maddesi aşınmaya karşı ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olan bir yapıdadır. İşlenmesi de hafifliği sebebiyle oldukça kolaydır ve birbirinden şık tasarımlar ortaya çıkarır. İlk kez kullanılan silisyum maddesinin başarısı da tüm dünyada takdir toplamıştır.

Esnek bir yapıya sahip olan mekanizma sayesinde sürtünme azaldığından dolayı saatlerin kullanım ömrü de uzamıştır. Silisyum kendiliğinden kolay işlenir ve esnek bir madde olduğundan mekanizma kurulacağı sırada yağlama gibi işlemlere de gerek kalmamıştır.

Breguet saat fiyat

Marka dünya çapında bir üne sahip olduğu için modellerini taklit etmeye çalışanlar da oldukça fazla olmuştur. Breguet saat fiyat seçenekleri modeller çok çeşitli olduğundan farklılık gösterir. Lüks saat markası olduğu için fiyatlar da yüksektir.

Ülkemizde ve dünyada oldukça fazla imitasyon modelleri de vardır ve kaliteli ürünler oldukları için birçok kişi tarafından kullanılırlar. Kişinin tarzını en doğru şekilde yansıtmayı başaran saat markalarından biridir.

Breguet Erkek Saat

Breguet marka erkek saatler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popülerdir. Eski zamanlardan birçok ünlü isim Breguet saatlerin hayranı olmuştur. Balzac, Victor Hugo gibi ünlü yazarlar bu isimlerden yalnızca ikisidir.

Günümüzde de birçok ünlü isim ve iş adımı Breguet marka saat kullanmayı tercih ederler. Breguet fiyat seçenekleri her ne kadar yüksek rakamlar olsa da bir kere satın aldığınızda ömürlük kullanacağız bir aksesuarınız olur.

Geçmişten bugüne kadar tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş ve ilkleri yaratmış olan marka hala saat sektörünün yol haritasını belirleyen öncü isimlerdendir. Yüksek standartlara sahip olan marka her zaman yeniliklerin öncüsü olmuştur. Koleksiyoncu isimlerin de en çok takip ettiği markalardan biridir.

Breguet marka saatlerin her birinin kendisine ait üretim numarası bulunur. Bu numara sayesinde ne kadar yıl geçerse geçsin hangi model ve zamanda üretildiği kolayca bulunabilir.

Breguet Raat Replika Saat

Takip etmesi kolay olduğundan dolayı koleksiyoncular birçok modelin peşine düşerler. Marka üretim numarası geleneğini hala sürdürmektedir ve gelecek nesiller için de bu şekilde ulaşmayı hedefler. Breguet saat replika Saat modeller de dünya çapında oldukça fazla kullanılmaktadır.

Yüksek fiyatlar sebebiyle insanlar replika modelleri tercih ederler. Kaliteli replika modeller ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Marka dünyada her zaman ismi saat sektörüyle anılan bir markadır.

Orijinal ürünlerde ürünü tespit etmek için mekanizmaya gizli bir imza yerleştirilir. Bu imza günümüzde de tüm modellerde yer almaktadır. Saat modelleri tarihin büyük isimleri de kullanmıştır. Örneğin Osmanlı sultanları da Breguet marka saat kullanmayı tercih etmişlerdir.

Markanın bu denli bir tarihi olması onu dünya mirası haline getirir ve rakiplerinden çok ayrı bir yere yerleştirir.