Genel

BVLGARI Erkek Kol Saatleri

BVLGARİ ERKEK SAATLERİ

Klasik tarz açısından farklı modelleri üretmesiyle tanınan Bvlgari erkek saatleri alanında farklı kasalı çeşitlerine sahiptir. Erkekler tarafından kullanılabilir durumda olan aksesuarların başında gelen kol saatleri, her geçen gün tasarım açısından da farklılıklara sahiptir. Bu alanda öncü konumunda yer alan Bvlgari, Japon Chronograph pilli mekanizmasını barındıran birçok ürünü barındırmaktadır. Bu kapsamda ortaya çıkan ürünlerin tasarım açısından farklı olması ve görünüm kalitesine sahip olması model açısından önem taşımaktadır. Bununla birlikte farklı kasa çaplarına sahip ürünlerde yer almaktadır. Daha çok 44 mm kasa çapına sahip yuvarlak modellerde mineral kristal cam bulunmaktadır. Çok daha geniş bir görünüm kazandıran saat modellerinde cam bölümü de belli bir seviyenin üstünde yer almaktadır. Bununla birlikte herhangi bir durumdan dolayı camların kendiliğinden kırılması söz konusu olmamaktadır. Oldukça ince ve zarif durmakla birlikte sağlamlık açısından yeterli kapasiteye sahiptir.

Gümüş kasa renkli modellerinde ise kasa çapı 41 mm civarındadır. Mineral kristal cam bulunmakla birlikte çerçeve yuvarlak şekilli değildir. Otomatik mekanizmaya sahip olan bu modellerde her türlü fonksiyonda aktif olarak çalışmaktadır. Kronometre ve takvim yer almaktadır. Bvlgari erkek saat modellerinin kasasından ziyade kadran ve kayış özellikleri de ayrılabilmektedir. Deri kayışlı modellerin dışında silikon kayışlı saatlerde oldukça çok sayıda bulunmaktadır. Bundan dolayı kullanım durumuna göre seçilebilmektedir. Çok daha şık bir duruş sağlayan deri kayışların kullanımı uzun süreli olabilmektedir. Bunun dışında çok fazla takılan saatlerde daha rahat bir kullanım kazandırması açısından silikon tercih edilmektedir. Daha çok siyah rengi de olan kayışların dışında kadran rengi de önemlidir. Kasa ve kayış ile uyumlu olması açısından önemli olan kadranlar beyaz olabilmektedir.

Bvlgari erkek saatleri saat fiyatları

Saat alımlarında oldukça önemli olan renk uyumu dışında su geçirmezlik özelliği de aranmaktadır. Bvlgari Saatleri veya farklı bir markaya ait saat alımlarında oldukça uygun fiyatlar sunan sitemizde her türlü model bulunmaktadır. İndirim ve fırsatları ile öne çıkan replika saat modellerini  ücretsiz kargo sağlanmaktadır. Hızlı gönderi ile saatlerin teslimi kısa süre içinde gerçekleşmektedir. İstenildiği takdirde sitemiz üzerinden sipariş takibi de yapılabilmektedir. Bunun dışında farklı ödeme seçenekleri ile imkanlar sunan sitemizden alınacak saatlerin iadeleri de söz konusu olabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir