Genel

HUBLOT BİNG BANG REPLİKA SAAT’LER

HUBLOT BİNG BANG

Klasik saatler içerisinde önemli bir konuma sahip olan Hublot Big Bang saat modelleri, aynı zamanda farklı estetik modelleriyle öne çıkmaktadır. Modern görünümlü saatlerin dışında geleneksel kasa ve çerçeveye sahip çeşitleri de bulunmaktadır. Kırmızı altın kasalı ve otomatik çalışma şeklinde sahip modelleri bu açıdan son derece ilgi çekicidir. Sahip olduğu yapı itibariyle etkileyici bir görünüme sahip olan bayan saat modelleri içinde en üst sıralarda yer almaktadır. Kauçuk kordona sahip olmasının dışında küçük çaplı olması da kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Geleneksel bir görünüme sahip bir başka modelde ise çelik kasa bulunmaktadır. Kordon malzemesi olarak derinin seçilmesi de önemli bir farklılık olarak ifade edilmektedir.

Hublot Big Bang Saatleri

Kahverengi renkli 41 mm kasa çapına sahip model erkek kullanıcılar için uygundur. Son derece ihtişamlı yapısından dolayı bir aksesuardan çok daha fazlası olan saat modellerinde çerçeve içi de farklılık barındırmaktadır. İşlemeli bölümlerin etrafında olması ve tasarımlarla ilgi çekici bir hale gelen modellerin yanı sıra, daha sade çerçeve içine sahip ürünlerde bulunmaktadır.

Hublot Bing Bang saat modelleri

Kordon üzerinde yer alan işlemeler ve motiflerle çok daha farklı bir tarza sahip olan Replika Hublot Bing Bang saat modelleri, estetik açıdan da önemli bir katkı sunmaktadır. Önemli gün ve gecelerde tercih edilmesi durumunda ilgi çekici bir havanın yakalanmasını sağlamaktadır. Altın kaplamalı modellerinde ise kordon ile uyumlu desenleri görmek mümkün olmaktadır.

Otomatik mekanizmalı işleyişe sahip olması yönüyle öne çıkan birçok modelin kasa çapı ise daha büyük olabilmektedir. 41 mm kasa çaplı saatlerle kıyasladığımızda 45 mm kasa çaplı modeller yer almaktadır. Çok daha ağır olmasının yanı sıra kalınlığı itibariyle de görünümü kolay olmaktadır. Bunun dışında safir camlı olması da aynı zamanda şıklığını arttıran bir başka unsur olmaktadır. Kauçuk kordonlu modellerde tercih edilen siyah kadranın yapısal açıdan da benzerliği görülmektedir. Seramik yapılı siyah renkli kasalarda renk uyumu bakımından birçok modelde büyük farklılık taşımaktadır. Hublot Big Bang saatleri modellerinin birçoğunda kronograf özellik dışında küçük saniye, ışık saçma özelliğine sahip gösterge ve PVD/DLC kaplama mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir