Genel

Lüks Akıllı Saatler – Sizin İçin Bir İnceleme (2022)

Lüks Akıllı Saatler söz konusu olduğunda; fiyat etiketini duyunca hayretler içinde kalacağınızı garanti ediyoruz. Farklı şirketler doğrultusunda çoğu akıllı saat o kadar pahalı değil. Ancak bazı markalar gerçekten diğerlerinden farklı şeyler yapmayı sever. Fiyatı hiç umursamayan ve pahalı akıllı saatler üretmeye devam eden birçok şirket var. Bu, müşterilerin pahalı saatleri toplamayı sevdikleri için bu tür akıllı saatleri sevmesinin ana nedenidir. Pahalı şeylere karşı da benzer bir çekiciliğiniz varsa, bu liste kesinlikle sizi cezbedecektir.

 

Doğru bilgileri almanızı sağlamak için en pahalı Akıllı Saatler 2019’un bir listesini derledik. Kapsamlı bir araştırma yaptık ve buna dayanarak bu harika listeyi hazırladık. Yazının tamamını okuduktan sonra bu listenin ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Aynı özellikleri sunduğu için pahalı saatlerin kullanışlı olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Ama mesele şu ki, zenginlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Zenginler servetlerini mallarıyla göstermeyi severler, bu nedenle aynı şey pahalı Akıllı Saatlerde de olur. Bazı pahalı akıllı saatler mücevherlere sahipken, bazıları olağanüstü özelliklere sahip.

Akıllı Saatler 2019 – Alfabetik liste

Akıllı Saatler 2019, müşterilerin bu pahalı akıllı saatleri almak için en yüksek dolarları ödemesinin nedeni budur. Ayrıca pahalı akıllı saatler için bir şeyiniz varsa, bu liste tam size göre.

Bu yüzden bugün aklınızı başınızdan alacak en pahalı akıllı saatleri getirdik. Listeyi okumaya devam edin, sizi temin ederim ki çok beğeneceksiniz.

No.   Kasa Ağırlığı İşletim Sistemi Fiyatı
1 Breitling Exospace B55 80.30gr Android Wear  $$
2 Brikk Lux Watch Omni 46.70gr / 72.8 gr Watch OS $$
3 Nico Gerard Sunrise Pinnacle 53.10gr / 79.5 gr Watch OS $$
4 Gold Apple Watch Edition 26.70gr / 52.8 gr Watch OS $$
5 Hoptroff Atomic Wristwatch 52.10gr / 78.5 gr Android Wear  $$
6 Kairos Hybrid Watch 48.10gr / 58.5 gr Kairos os $$
7 Montblanc Timewalker e-Strap 42.10gr / 68.5 gr Android Wear  $$
8 Samsung de Grisogono Gear S2 48.10gr / 58.5 gr Tizen  $$
9 TAG Heuer Carrera Connected 67.30 gr Android Wear $$
10 TAG Heuer Connected Modular 45 64.40 gr Android Wear $$

Breitling Exospace B55 – Yanılıyor olabilirsiniz!

 

Heyecan verici akıllı saatler söz konusu olduğunda, Breitling Exospace B55’in en iyilerinden biri olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Sadece pahalı değil, aynı zamanda çeşitli özellikler de sunuyor. Bu saatin yapımcıları aslında zamanın ötesine geçti ve ilginç bir şey yaptı. Bu sadece fitness tutkunları için bir akıllı saat değil, aynı zamanda başkalarının yapamadığı birçok şeyi yapabilir.

Pahalı fiyat etiketine sahip en iyi akıllı saat arayışınız kesinlikle burada sona erecek. Yapım ve yapım söz konusu olduğunda, ihtiyaçlarınız için kesinlikle bu saate güvenebilirsiniz. Bu nedenle bugün Breitling Exospace B55’i inceleyeceğiz. Bahsettiğimiz noktaları okumaya devam edin, kesinlikle beğeneceksiniz.

Breitling Exospace – Özellikler

Breitling Exospace, havacılık endüstrisi için saat üreten çok sayıda saat ustası var. Ama hiçbiri aslında yararlı bir şey yaratmıyor. Sadece stili alır ve bir havacılık saati gibi görünmesi için deri kayışlar kullanırlardı. Breitling Exospace B55 tamamen havacılık endüstrisine adanmıştır ve pilotlara çok yardımcı olur. Şirketin CEO’su eski bir pilot olduğu için gereksinimleri diğerlerinden daha iyi anlıyor.

Breitling Exospace B55 ile ilgili en iyi şeylerden biri Chrono uçuş modudur. Pilotların blok zamanını kaydetmelerini sağlar. Blok zamanı, kalkış, iniş ve diğer parametreleri kaydetme anlamına gelir. Bu, bu tür özellikleri sunan tek akıllı saattir. Pilotsanız ve birinci sınıf bir akıllı saat istiyorsanız, Breitling Exospace B55’ten daha iyi bir şey olamaz.

Breitling Exospace B55 – Özelliklerin listelenmesi!

Breitling, gösterilen zamanın normal kuvarstan on kat daha doğru olmasını sağlamak için kendi süper kuvarsını kullanır. Bu saatin COSC sertifikalı olmasının ana nedeni budur. COSC sertifikası yalnızca en doğru saatlere verilir.

Breitling Havacılık – Diğer Özellikler

Breitling Aerospace akıllı saatinizi telefonunuza bağlamak için Bluetooth kullanılır. Bu sadece normal bir Bluetooth değil, aslında düşük enerjili Bluetooth olarak adlandırılır. Akıllı telefonunuzdan veri aktarmak için Bluetooth’u kullanabilirsiniz ve bunun tersi de mümkündür.

Saatin 35 derecelik bir eğimde açılmasını sağlamak için akıllı bir eğim ölçer de bulunmaktadır. Böylece, bileğinizi her eğdiğinizde akıllı saat açılacaktır. Akıllı saati kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak kapanacaktır. Bu, pilotun her seferinde düğmelerle çalışmak zorunda kalmamasını sağlar. Breitling Exospace B55 harika bir saat ama aynı zamanda yüksek fiyat etiketi ile gelmektedir.

Bahsedilen diğer tüm özelliklerin yanı sıra, birçok başka özelliği de beraberinde getiriyor. Bu saatin pilotlar için yapıldığından emin olabilirsiniz. Bu saatin yapımcıları, pilotların hayatını kolaylaştıracak bir şey yaratmak istedi.

Exospace B55 – Artıları ve Eksileri

Exospace B55, herhangi bir ürünün artıları ve eksileri, güzel bir içgörü sağladığı için gerçekten önemlidir. Bu ürünü satın almakla ilgileniyorsanız, bu bölümden geçtiğinizden emin olun. Kapsamlı bir araştırmadan sonra tüm önemli artıları ve eksileri listeledik.

Bu nedenle, bunu kaçırmamalısınız. Noktaları okuduktan sonra, size en iyi bilgiyi temin ederiz. Bu harika akıllı saat neredeyse sıfır eksiye sahip olsa da, yine de bunu denemelisiniz.

Breitling Digital – Değerlendirme

Breitling Digital değerlendirmesi, incelemenin çok önemli bir parçasıdır. Bu nedenle, her zaman tüm saatlerimizi değerlendirdiğimizden emin oluyoruz. Bu saatle ilgili burada paylaştığımız pek çok güzel şey var. Ama her şey gibi bu da mükemmel değil. Her şeyi bilmek istiyorsanız, değerlendirme sürecini atlamadığınızdan emin olun.

Breitling Exospace B55
 • Görünüş Kontrolü – 8.52/10
 • Kalite Kontrolü – 8.2/10
 • Destek Kontrolü – 8.82/10
 • Fiyat Kontrolü – 7.85/10

8.4/10

Değerlendirme süreci, derecelendirmeleri bilmenizi sağlar. Derecelendirmelerle işiniz bittiğinde, ürün hakkında harika bir fikre sahip olabilirsiniz. Okurlarımızın her zaman değerlendirme sürecinden geçmesini istememizin ana nedeni budur.

Breitling Pilot İzle – Sonuç

Genel olarak, Breitling Pilot Watch’ın verimli ve süper şaşırtıcı olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız birçok işlevselliğe izin verir. Harika bir akıllı saate sahip olmak istiyorsanız, bu tam size göre.

Bu saatin fiyat etiketi 8.900 dolar, ancak para konusunda endişeniz yoksa, kesinlikle bunun için gidebilirsiniz. Profesyonel bir pilotsanız, bu saat size çok yardımcı olacaktır. Sağladığımız incelemeyi gözden geçirdiğinizden emin olun. İncelemeyi gözden geçirdikten sonra, saat hakkında daha iyi bir fikre sahip olacaksınız.

Brikk Lux Watch Omni – En Pahalı!

Lüks Akıllı Saatler erkekler ve kadınlar için yeni bir şey değil. Bu gezegendeki her zengin insan, onlara stil ve klas sağladığı için lüks saatlere bayılır. Brikk Lux Watch Omni, kesinlikle dikkatinizi çekecek türden bir saat.

Brikk asla saatlerini yaratmaz, ancak normal bir saat alır ve stili yeniden tanımlar. Çok fazla bling ekler ve öncekinden çok daha fazla görünmesini sağlar. Brikk Lux saatlerinin bu kadar pahalı olmasının ana nedeni budur. Çok sayıda mücevher ekler ve bundan en iyi şekilde yararlanır. Brikk Lux Watch Omni’ye ve bu kadar özel olana bir göz atalım.

Brikk – Özellikler

Brikk Lux Watch Omni’nin Apple Watch Series 3’e sahip olduğunu söyleyerek başlamalıyız. Apple watch stilini yeniden tanımladılar. Özellik açısından Apple akıllı saatin tüm özelliklerine sahip olursunuz. Ama bununla birlikte, ekstra bling de alırsınız. Brikk Lux saatlerinin standart, deluxe ve Omni olmak üzere üç temel versiyonu vardır.

Omni sürümleri en pahalı olanlardır. Saatleri daha da pahalı hale getirmek için elmas ve altın kullandılar. Bir kez gördüğünüzde, kesinlikle sahip olmak isteyeceğinize söz veriyoruz. Çerçeveye, kadrana ve hatta kayışa elmas ve altın gömdüler. Brikk Lux Watch Omni’nin bu kadar pahalı olmasının nedeni budur. Ayrıca tüm elmaslar için kimlik doğrulama sertifikası ve bir yıl garanti veriyorlar. Sadece bu değil, aynı zamanda bu akıllı saatin fiyatını da oldukça yüksek tuttular.

Gold iWatch – Diğer önemli özellikler

Gold iWatch, yukarıda bahsettiklerimizin dışında, aynı zamanda en muhteşem akıllı saati de alırsınız. Evet, Apple akıllı saatlerinden bahsediyoruz. Bu muhteşem akıllı saat, piyasadaki en güçlü saat ve kesinlikle onu seveceksiniz. Bu akıllı saat birçok akıllı özellik ile yüklüdür ve kesinlikle en iyisidir.

Ama özel olan sadece saatle ilgili değil. Bununla ekstra mücevherler ve bolca lüks elde edersiniz. Brikk Lux Watch Omni kesinlikle nadirdir ve bu tür akıllı saatlerden yalnızca birkaçı mevcuttur. Bu nedenle, oldukça nadirdir ve sahip olmak istiyorsanız; ön sipariş vermeniz gerekecektir.

Brikk Lux Watch Omni’nin soran fiyatı 114,995 dolar. Bu, piyasadaki en pahalı akıllı saattir. Bunun kadar pahalı bir şey bulamazsınız. Bu nedenle, büyük miktarda para harcamak istiyorsanız, o zaman doğru yol budur.

En Pahalı Apple Watch – Artıları ve Eksileri

En Pahalı Apple Watch’ın artıları ve eksileri burada listelenmiştir. Artıları ve Eksileri, iyiyi ve kötüyü keşfettiği için herhangi bir ürün için gerçekten önemlidir. İncelediğimiz herhangi bir ürünün artılarını ve eksilerini her zaman anlamamızın nedeni budur.

En Pahalı Apple Watch

İnsanların incelemelerimize ne kadar güvendiğini biliyoruz ve doğru araştırmamızı bu şekilde yapıyoruz. Bu muhteşem akıllı saat hakkında her şeyi öğrendiğinizden emin olmak için bu bölümü gözden geçirmelisiniz. Aşağıda artıları ve eksileri çok ayrıntılı bir şekilde sağladık, bu yüzden kontrol etmeyi unutmayın.

24 Ayar Altın Saat – Değerlendirme

Ürünlerimizi çeşitli parametrelere göre değerlendirdiğimiz değerlendirme bölümüdür. Bu zamana kadar birçok şey hakkında bilgi sahibi olduğunuzu biliyoruz. Ancak değerlendirme bölümünden geçtikten sonra, kesinlikle çok daha fazlasını öğreneceksiniz.

Brikk Apple Watch
 • Görünüm Kontrolü – 9.58/10
 • Kalite Kontrolü – 9.24/10
 • Destek Kontrolü – 9.55/10
 • Fiyat Kontrolü – 9.42/10

9.5/10

Kapsamlı bir araştırmadan sonra bu parametrelerin derecelendirmelerini sağladık. Bu, parametreler hakkında net bir fikre sahip olmanızı sağlar. Bu nedenle, bu bölümü atlamamanızı öneririz çünkü bu sizin için çok önemlidir. Bu bölümden geçtikten sonra, bu akıllı saat hakkında iyi bir fikriniz olacağına bahse gireriz.

18 Ayar Altın Saat – Sonuç

Sonuç olarak, 18k Gold Watch’ın inanılmaz pahalı bir saat olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Sadece sebepsiz yere pahalı değil, aynı zamanda değerli metallere gerçekten çok para harcadılar.

Bu nedenle, hayatınıza renk katacak kraliyet saatler arıyorsanız, bunu tercih edin. Brikk Lux Watch Omni’nin sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağını garanti ediyoruz. Bu akıllı saat, aradığınız her şeye sahip. Bu akıllı saati inceledikten sonra, gerçekten en pahalı ve en iyisi olduğunu düşünüyoruz.

Dahili Nico Gerard Sunrise Pinnacle – İkisi Bir Arada!

Lüks ürünler üretmesiyle tanınan aksesuar üreticisi Nico Gerard, bu sefer akıllı saatleri tercih etti. Ancak bunun tamamen bir akıllı saat olmadığını söyleyelim. Dahili Nico Gerard Sunrise Pinnacle, kayışta Altın elma saati ve üstte mekanik saat sunar.

Böylece, bu muhteşem saatle her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz. İsviçre saatleri zaten mükemmelliği ile bilinir, bu nedenle klasik saati kaçırmazsınız. Ayrıca, şimdiye kadarki en iyi akıllı saat olan Altın Elma saatini sunuyor. Lüks akıllı saatlerle ilgileniyorsanız, bu sizin için en iyi seçenektir. Evet, fiyat etiketi normal aralığın çok üzerinde, ancak bu sizi fazla rahatsız etmemelidir.

Nico Saatler – Özellikler

Nico Saatler, bunu bilmiyor olabilirsiniz ama çoğu klasik saatçi akıllı saatler kayışlarla sunuyor. Böylece hem mekanik kısmı hem de akıllı saat kısmını kaçırmamış olacaksınız. Bu kayışlar e-kayış olarak bilinir ve şıklığı ve akıllı özellikleri tercih edenler için de eksiksiz bir çözüm sunar. Yerleşik Nico Gerard Sunrise Pinnacle da aynı şeyi sunuyor. Otantik İsviçre yapımı sertifikası ile birlikte gelir ve 100 metre derinliğe kadar dayanabilir.

Stile göre, yapımcılara tamamen güvenebilirsiniz. Mekanik saati klasik ve kullanımı basit tutmuşlar. Apple akıllı saatlerinin her şey açısından en iyisi olduğunu zaten bildiğimiz için. Bu nedenle, akıllı özellikler hakkında hiçbir şeyden şikayet etmeyeceksiniz. Apple akıllı saatleriyle hiçbir şey rekabet edemez ve bu konuda en iyi şey budur. Böylece, Dahili Nico Gerard Sunrise Pinnacle ile aynı anda hem klasik hem de akıllı saat elde edersiniz.

Pinnacle Watch – Diğer Önemli Özellikler

Pinnacle Watch, yukarıda özelliklerin çoğunu listeledik, ancak daha fazlasını sunabileceğini bilmelisiniz. Dahili Nico Gerard Sunrise Pinnacle, 18 ayar altınla geliyor. Bir tanesine sahip olmanın bu kadar pahalı olmasının nedeni budur. Ama eğer bir koleksiyoncuysanız, kesinlikle sizi çok memnun edecektir. İnsanlar akıllı saatleri ve klasik saat kombinasyonunu severler.

Performansa göre, klasik saat gerçekten harika ve gerçekten İsviçre performansının hakkını veriyor. Kayıştaki Apple Watch, piyasadaki en iyisidir. Bir akıllı saatten isteyebileceğiniz tüm özelliklerden oluşur.

Bu saatin yapımcıları her şeyi basit ve zarif tutmuşlar. Klasik kadran, klasik bir saat hissini yaşamanızı sağlar. Ancak kayış, genel çekiciliği artıran Apple Watch ile yüklenmiştir. Dahili Nico Gerard Sunrise Pinnacle kesinlikle sahip olunması gereken harika bir saat. Her fırsatta giyebilirsiniz.

2 Saat Takmak – Artıları ve Eksileri

3 Saat takan bu bölüm, Yerleşik Nico Gerard Sunrise Pinnacle’ın tüm Artıları ve Eksileri için ayrılmıştır. Bu bölümü her zaman iyi ve kötü noktaları özetlemek için oluşturuyoruz. Bazı modeller her zaman iyi noktalara sahip olsa da, kötü olanları da tespit etmeye çalışıyoruz.

Bu nedenle, bu saati satın almakla ilgileniyorsanız, bu bölümü mutlaka inceleyin. Gönderimizin bu bölümü, Yerleşik Nico Gerard Sunrise Pinnacle ile ilgili tüm bilgileri size sağlayacaktır. Sadece geçin ve her şeyi keşfetmeye hazır olun.

İkili İzleme – Değerlendirme

Dual Watch, web sitemize yeniyseniz, incelediğimiz ürünleri değerlendirdiğimizi size söylemeliyiz. Bu nedenle, Yerleşik Nico Gerard Sunrise Pinnacle’ı da değerlendirdik. Bu değerlendirme, çeşitli parametrelere ve onu nasıl derecelendirdiğimize dayanmaktadır.

Nico Gerard Sunrise Pinnacle
 • Görünüm Kontrolü – 9.34/10
 • Kalite Kontrol – 8.91/10
 • Destek Kontrolü – 9.17/10
 • Fiyat Kontrolü – 9.26/10

9.2/10

 

Çift Bant İzle – Sonuç

Sonuç olarak, Double Band Watch’ın sahip olmak için oldukça pahalı bir saat olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Ancak fiyat etiketi ile birlikte çeşitli özellikler de sunuyor. Piyasada sunabileceği çok sayıda lüks olan başka pahalı akıllı saatler de var.

Bu nedenle diğer saatleri de inceleyebilirsiniz. Okurlarımızın en iyi fikri almasını sağlamak için en pahalı akıllı saatlerden bazılarını inceledik. Sadece okumaya devam edin ve bunlardan birini beğeneceğinizi garanti ediyoruz. Bu saate göre, stil ve tasarım açısından oldukça iyi.

Altın Apple Watch Sürümü – En İyisi!

Gold Apple Watch Edition, mükemmellik söz konusu olduğunda, Apple asla hayal kırıklığına uğratmaz, insanların bu markaya güvenmelerinin nedeni budur. Apple her zaman mükemmelliği sunar ve bu şirketin güzelliği de budur. Her zaman oyunun zirvesindeler. Lüksle harmanlanmış mükemmel teknolojiyle ilgileniyorsanız, Gold Apple Watch Edition sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Altın saat baskısında 18 Ayar altın gömme sergilenir.

Ayrıca, Apple saatlerinin sağladığı özellikler ayrıcalıklı ve tek kelimeyle mükemmel. Bu yüzden bugün sizin için Gold Apple Watch Edition’ı inceleyeceğiz. Kişisel olarak Apple saatlerinin en iyisi olduğuna inanıyoruz. Bu harika akıllı saat hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin.

24k Altın Apple Watch – Özellikler

24k Gold Apple Watch’ın özelliklerine göre, sadece akıllara durgunluk veriyor. Piyasada çok sayıda akıllı saat var, ancak hiçbiri Apple’ın sunduğu ürünlerle rekabet edemez. Maksimum pil yedekleme süresi ile inanılmaz performans sunar. Apple, en iyi performansı sağlamak için kendi işletim sistemini kullanır.

Kesinlikle doğru olan en iyi fitness takipçilerini elde edersiniz. Ayrıca, mağazada bulunan üçüncü taraf uygulamalarını kullanabilirsiniz. Gold Apple Watch Edition, şarkıların kolay aktarımı için iphone’unuza kolayca bağlanabilir. Bu dünyada Apple akıllı saatinizi kullanarak yapılamayacak hiçbir şey yoktur. Apple ürünlerinin en iyi olarak kabul edilmesinin nedeni budur.

Lüks açısından Apple, lüks hale getirmek için 18 ayar altın ekledi. İnsanlar zenginliklerini göstermelerine izin verdiği için pahalı saatleri severler. Ancak bu akıllı saatle tonlarca özellik de elde edersiniz. Apple, akıllı saat pazarının büyüdüğünü ve asla ölmeyeceğini biliyor.

Apple Watch 38 – Diğer Özellikler

Diğer özelliklerle ilgili olarak, Apple Watch 38, diğer Apple akıllı saatleriyle aynı özellikleri sunar. Tek fark 18 ayar altın kısmıdır. Apple, tüketicilerin bir bling dokunuşu elde etmesini sağlamak için ekstra telif hakkı ekledi. Saatlerinde ekstra bir şey isteyen birçok zengin insan var. Apple’ın bu muhteşem Gold Apple Watch Edition ile çıkmasının nedeni budur. Bir kez baktığınızda kesinlikle büyüleneceğinizi garanti ediyoruz.

Sadece kadran altınla süslenmiş, kayış ise rahatlık sağlamak için saf deriden yapılmıştır. Gold Apple Watch Edition gerçekten hafif olduğu için asla rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Kendinizi garip hissetmeden farklı durumlarda da giyebilirsiniz. Apple her zaman kalabalığın arasından sıyrılan ürünler üretmeyi amaçlar.

Apple Watch 42 – Artıları ve Eksileri

Apple Watch 42, her gönderide bir ürünün Artıları ve Eksileri’nin tartışıldığından her zaman emin oluruz. Bu, okuyucularımızın satın almadan önce ürün hakkında net bir fikir edinmelerini sağlar. Apple ürünleri kusursuz olsa da bazı dezavantajlar her zaman vardır.

Saf Altın Saat – Değerlendirme

Pure Gold Watch, okuyucularımızın değerli bilgiler almasını sağlamak için çeşitli parametrelere derecelendirme sağlıyoruz. Kitap okumayı çok sevmiyorsanız bu bölüm tam size göre. Kapsamlı bir araştırma yaptık ve bu araştırmaya dayanarak parametrelerin derecelendirmelerini sağlıyoruz.

18 Karat Gold Apple Watch
 • Görünüm Kontrolü – 8.96/10
 • Kalite Kontrolü – 8.55/10
 • Destek Kontrolü – 8.94/10
 • Fiyat Kontrolü 8.74/10

8.8/10

Bu, Gold Apple Watch Edition’ın doğru şekilde değerlendirilmesini sağlar. Değerlendirmeyi gördükten sonra, bu saatin çeşitli yönleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sadece bu bölümü atlamadığınızdan emin olun. Bu saati satın almakla ilgileniyorsanız, bu değerlendirme bölümü kesinlikle size yardımcı olacaktır.

Gerçek Altın Apple Watch Kordon – Sonuç

Genel olarak, Real Gold Apple Watch Band’in en iyi lüks akıllı saat olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Size gerekli tüm işlevleri sağlar ve ayrıca kendinizi zengin hissetmenizi sağlar. Başka hiçbir lüks akıllı saat bu saati kesinlikle yenemez.

En pahalı akıllı saat aramanız bu akıllı saatle burada sona ermelidir. İstenen fiyat 17.000 $ olmasına rağmen, diğer Altın çivili saatlerle karşılaştırıldığında oldukça ucuz. Diğer şirketler benzer altın saatler için çok şey istiyor. Bu nedenle, gerçekten bu saatin rekabeti kazandığını düşünüyoruz.

Hoptroff Atomik Kol Saati Platin – En Eşsiz!

Hoptroff Atomic Wristwatch Platinum, harika saatler üretmesiyle tanınıyor, ancak bu sefer muhteşem bir şey yarattılar. Bu muhteşem akıllı saat, atom gücüyle çalışır. Üstelik en az 1000 yıl boyunca doğru zaman gösterebilir. Eh, o kadar uzun yaşamayabilir, ancak kullanılan teknoloji sadece akıllara durgunluk veriyor.

Bu akıllı saat, ağır bir fiyat etiketi ile geldiği için zayıf kalpli değil. Atomik güçle çalışan saatler ABD ordusunda oldukça ünlüdür, ancak siviller için bir şeyler yaratmak oldukça nadirdir. Evet, bu akıllı saat türünün tek örneği ve sık sık bir şey göremezsiniz. Nadir koleksiyonluk şeylerle ilgileniyorsanız, bu saat size tam olarak uymalıdır.

Hoptroff Londra – Özellikler

Hoptroff London, söz konusu özelliklere göre bu saatin aklınızı başınızdan alacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Hopstroff bu saate iki farklı kadran eklemiş. Bu, tüm mekanizmanın çok hantal hale getirilmeden sağlanabilmesi için yapıldı. Ama yakından izlerseniz sekiz rakamının şeklini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sonsuzluk sembolüne benziyor.

Bu saatin yapımcıları birçok kadran sağladı. Gerçek zamanı söyleyen bir ana kadran var ve size ayın evreleri ile birlikte güneşin doğuşunu ve batışını söyleyen başka kadranlar var. Bu, aynı anda bu kadar çok şeyi tahmin edebilen dünyadaki tek saat.

Atomlar tarafından desteklendiğinden, güç hakkında çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu saatin güç yedeği tek kelimeyle harika ve haftalarca ve aylarca sürebilir. Düşük güç modunu kullanıyorsanız, en az 3 aylık güç yedeklemesi bekleyin. Bu, piyasadaki diğer akıllı saatlerle karşılaştırıldığında çok etkileyici.

Hoptroff Saatleri – Diğer Önemli Özellikler

En pahalı akıllı saatler arayışımızda, Hoptroff Saatlerinin kesinlikle en iyi yarışmacı olduğunu söyleyebiliriz. İki kadranı olduğu için en şık akıllı saat olmayabilir. Ama aslında endişelenmeden giyilebilir. Herhangi bir vesileyle takabilirsiniz ve kesinlikle başkalarının dikkatini çekecektir.

Fiyatlandırmaya göre, Silver, Gold ve Platinum olarak bilinen üç çeşidi vardır. Platin olanı diğerleri arasında en pahalısı olduğu için inceliyoruz. Bunlardan birine sahip olmak size 54.000 dolara mal olacak. Pekala, yapılacak sadece 100 saat var ve isterseniz sipariş vermeniz gerekecek. Bu kadar ileri teknoloji ile kesinlikle bir av olduğunu söyleyebiliriz. Bu muhteşem saat, klasik tasarımıyla geçmişten kalmış gibi görünüyor. Hoptroff Atomic Wristwatch Platinum ile ilgili en iyi şey sağladığı teknolojidir.

Atomik Saat İzle – Artıları ve Eksileri

Bu özel bölümde Atomic Clock Watch’ın tüm artılarını ve eksilerini sağladık. Bu saatin bilinmesi gereken pek çok iyi şey olduğunu biliyoruz, ancak bazı dezavantajları da var. Bu nedenle, bu bölümü artılara ve eksilere ayırdık.

Quarts Marka Saat – Değerlendirme

Quarts Marka Saat, her yazımızda ürünlerimizi belirli parametrelere göre değerlendiriyoruz. Bu parametreler okuyucularımızın daha iyi bir fikir edinmelerini sağlar. Bu parametreleri zorlu bir taramadan sonra değerlendiriyoruz. Bu derecelendirmeler, ürün hakkında net bir fikriniz olduğundan emin olmak için yapılır.

Hoptroff Atomic Wristwatch
 • Görünüm Kontrolü – 9.13/10
 • Kalite Kontrolü – 8.66/10
 • Destek Kontrolü – 9.27/10
 • Fiyat Kontrolü – 8.91/10

9/10

Bu nedenle, bu ürünle ilgileniyorsanız, bu bölümden geçtiğinizden emin olun. Bu bölümde, okuyucularımızın özelliklerden ve diğer şeylerden haberdar olmasını sağlamak için gerçekten çok çaba sarf ettik. Öyleyse şimdi okuyun ve bu saatle ilgili her şeyi öğrenmeye hazır olun.

Atomik İzleme Süresi – Sonuç

Genel olarak, Atomic Watch Time’ın türünün tek örneği olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Bu muhteşem saat gerçekten özel ve atom gücüyle çalışıyor. Doğada nadir bulunan özel bir saat satın almak istiyorsanız, bunu aldığınızdan emin olun.

Özelliklere gelince, çok iyi. Ancak görünüm ve stil açısından, bunun en iyisi olduğunu söylemeyeceğiz. Ama görünüşe ve tarza bu kadar önem vermiyorsanız, bu saat sizin için güzel bir koleksiyon olacaktır.

Kairos Hybrid Watch – işlevselliğe karşı teknoloji!

Hiç kimse Kairos Hybrid Watch’ın bir akıllı saatle karşımıza çıkacağını düşünmedi. Ama kesinlikle Kairos Hybrid Watch ile herkesi şaşırttılar. Bu hibrit akıllı saat, teknoloji ve işlevsellik ile ilgili tüm sorularınızın cevabıdır.

Bu nedenle, akıllı özellikler sunan lüks bir klasik saat arıyorsanız, işte bu kadar. Kairos Hybrid Watch sonsuza kadar dayanacak şekilde üretildi ve sağladığı işlevler tek kelimeyle harika. Kairos Hybrid Watch’ın en pahalı akıllı saatler listemizde yer almasının nedeni budur. Sadece yaptığımız incelemeyi gözden geçirin.

Kairos Hybrid – Özellikler!

Kairos Hybrid, akıllı saatler denilince hemen hemen Kairos Hybrid Watch’ın en iyisi olduğunu söyleyebiliriz. Tüm modern özellikleri bir araya getirerek kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Bu akıllı saatle ilgili en iyi şeylerden biri klasik saatin kullanılmasıdır. Akıllı saat ekranı gizlenir ve yalnızca bildirim aldığınızda fark edilebilir. Üst katman, metin çağrıları aldığınızda yanan OLED ekrandır. Yani ilk bakışta kimse bunun bir akıllı saat olduğunu tahmin edemez.

OLED ekran, metni okumayı oldukça kolaylaştıran nokta vuruşlu ekranı kullanır. Nokta vuruşlu olanı %40 şeffaflıkla gelir. Ancak diğer varyant, şeffaflığın %60’ını sunan Icon TOLED ekranını kullanır. Yine de, nokta vuruşlu Simge TOLED’den oldukça iyidir. Gümüş, Altın ve Siyah olmak üzere üç farklı model mevcuttur. Ayrıca kayışlar için varyantlar sunuyorlar. Metal kayış veya deri kayış seçebilirsiniz.

Kairos Precious – Diğer Özellikler!

Kairos Precious, diğer özelliklerle ilgili olarak, ihtiyacınız olan her şeyi bir akıllı saatten alırsınız. GPS, Bluetooth bağlantısı, doğru fitness takipçileri ve çok daha fazlasını elde edersiniz. Kairos Hybrid Watch ile akıllı telefonunuzu veya tabletinizi de kontrol edebilirsiniz. Bu saat çok sayıda işlev sunuyor ve onu seveceğinizi garanti ediyoruz. Kadran klasik bir görünüm sunacak şekilde yapılmış ancak saatin kalınlığı sizi biraz endişelendirebilir. Ürünün kalınlığı, sunduğu işlevselliklerden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, aynı zamanda harika pil yedeklemesi de sunar.

Kairos Hybrid Watch, mekanik ve akıllı saatin akıllı bir melezidir. Yine de mekanik saat kullanmak isteyenler için eksiksiz bir çözüm sunuyor. Lüks saat bölümünde olduğunuzu düşünüyorsanız bu akıllı saat tam size göre. 2.549$ fiyatıyla kesinlikle dikkatinizi çekecektir. En pahalı akıllı saatler listemizde, Kairos Hybrid Watch güvenli bir şekilde güzel bir yer tutuyor.

Kairos Akıllı Saat – Artıları ve Eksileri

Kairos Smartwatch, yazımızın bu özel bölümü artılara ve eksilere ayrılmıştır. Artıları ve eksileri, okuyucuların bir ürünün sunduğu her şeyi öğrenmesini sağlar. Bu nedenle, bu bölümü atlamak iyi bir fikir olmayacaktır. Sadece tüm artıları ve eksileri gözden geçirdiğinizden emin olun.

En İyi Hibrit Saatler – Değerlendirme

Bu özel bölümde, En İyi Hibrit Saati belirli parametreler üzerinde değerlendirdik, okuyucularımızın daha iyi bir kavrayışa sahip olmalarını sağlamak için onlara derecelendirmeler sağladık. Bu bölümü okuduktan sonra, bunun neden oldukça önemli olduğunu anlayacaksınız.

Kairos Hybrid Watches
 • Görünüm Kontrolü – 7.84/10
 • Kalite Kontrol – 7.44/10
 • Destek Kontrolü – 8.23/10
 • Fiyat Kontrolü – 6.83/10

7.6/10

Okurlarımıza en iyi bilgilerin sunulmasını sağlamak için kapsamlı bir araştırma yaptık. Bu akıllı saati satın alma konusunda ciddiyseniz, bunu hiç atlamayın. Bu saatle ilgili bilgimiz yardımlarınız için burada paylaşılmıştır. Bu nedenle, geciktirmeyin ve hemen bu değerlendirme bölümünü gözden geçirin.

Hibrit Akıllı Saat – Sonuç

Genel olarak Hybrid Smartwatch’ın harika bir akıllı saat olduğunu söyleyebiliriz. Bir akıllı saatten ihtiyacınız olan birçok işlev ve özellik sunar. Ayrıca, birçok özellik sunan lüks bir saattir. Harika bir akıllı saate ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Kairos Hybrid Watch tam size göre.

Bu saat üzerinde biraz hantal ama kesinlikle harika görünüyor. İnce bir bileğiniz varsa, garip görünebilir. Bu nedenle, harika görünen harika bir akıllı saate ihtiyacınız varsa, o zaman bu kadar olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Bu saatle ilgili herhangi bir şikayet almayacaksınız.

Montblanc Timewalker e-Kayış – Nihai Çözüm!

Montblanc Timewalker e-Strap, akıllı saatler dışarıda ve insanlar buna ilgi duyuyor. Ancak hala klasik mekanik saatleri tercih eden birçok insan var. Bu nedenle, mekanik saat şirketleri her ikisi arasında bir denge kurmaya çalışıyor. Montblanc, nihai çözümü bulan böyle bir saat üreticisidir. Mekanik kısmı olduğu gibi tuttu ve kayışa bir akıllı saat ekledi.

Böylece akıllı saatin tüm özelliklerine akıllı özelliklerden ödün vermeden sahip olursunuz. Montblanc Timewalker e-Strap harika bir saat ve kesinlikle beğeneceksiniz. Tasarım ve diğer şeyler açısından kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Bu yüzden bugün en pahalı akıllı saatler listemizde Montblanc Timewalker e-Strap’ı inceliyoruz.

Mont Blanc Erkek Saat – Özellikler

Mont Blanc Erkek Saat, çoğu klasik saatçinin onu tercih ettiği günlerde modadır. Kayışlarına takılı akıllı cihaza kolayca erişmelerini ve ayrıca en sevdikleri mekanik saatleri takmalarını sağlar. Montblanc Timewalker e-Strap tam bir baş döndürücü. Tasarım ve sergileme söz konusu olduğunda, e-kayış harikadır. İOS ve android ile uyumluluğa izin veren bluetooth bağlantısı ile birlikte gelir. Akıllı telefonunuzla bağlantı kurabilir ve metin alabilir, şarkı aktarabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Genel olarak, bu harika e-kayışla bir akıllı saatin tüm özelliklerine sahip olursunuz. Cihazın en güzel yanı ise hem 22mm hem de 20mm kayış ile kullanılabiliyor olması. Deri kayış, Montblanc’ın İtalya’daki kendi deri fabrikası tarafından üretilmiştir. Montblanc Timewalker e-Strap ile ilgili her şey özel ve benzersizdir. Bir kez gördüğünüzde satın alacağınızın garantisini veriyoruz. Para sizin için bir faktör değilse, bunun için gidebilirsiniz.

Montblanc Akıllı Saat – Özel Özellikler

Montblanc Smartwatch, bu e-kayışla ilgili en iyi şeylerden biri,

akıllı cihaz. Kauçuk kaplı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Siyah ekran, metni parlak güneş ışığında bile okuyabilmenizi sağlar. Üstelik pil ömrü 5 güne kadar, ki bu harika. Cihazı oldukça hızlı şarj olan mikro USB şarj cihazı ile çalıştırabilirsiniz. Montblanc Timewalker e-Strap, her iki saat dünyasını da size yakınlaştırmanın harika bir yoludur.

Bu e-kayış sadece tek bir timewalker ile rahat değil, aynı zamanda diğer 3 timewalker saati ile de takabilirsiniz. Farklı saatler arasından seçim yapma seçeneğiniz olduğu için bu harika. Sağlığınızı ve antrenmanınızı takip etmenize izin veren birçok fitness takipçisi de var. Mekanik saatleri sevenler için Montblanc Timewalker e-Strap en iyi seçenektir. Akıllı saat dokunuşuyla stil, tasarım ve lüks sunar. Aslında kimse bileğinize akıllı bir cihaz taktığınızı fark etmeyecek.

Akıllı Saat Kayışı – Artıları ve Eksileri

Akıllı Saat Kayışı, yazımızın bu bölümü tamamen Montblanc Timewalker e-Strap’in artılarına ve eksilerine adanmıştır. Her ürünün mükemmel olmadığını biliyoruz, bu nedenle bazı dezavantajlar her zaman orada. Bu bölümde iyi ve kötü şeyleri işaret ettiğimizden emin oluyoruz. Bu artılar ve eksiler bölümü sizi eğitecek ve bu hibrit saat hakkında her şeyi bildiğinizden emin olmanızı sağlayacak.

Montblanc İsviçre Yapımı Saatler – Değerlendirme

Montblanc Saatler Swiss Made, bir ürünü değerlendirmek en önemli adımlarımızdan biridir. Okurların araştırmaya ve bilgiye dayalı iyi bir değerlendirme görmeyi sevdiklerini biliyoruz. Bu nedenle, parametreleri derecelendirmeden önce kapsamlı bir araştırma yaptık. Bu akıllı saati derecelendirmek için en iyi parametreleri seçtik.

Montblanc Timewalker e-Strap
 • Görünüm Kontrolü – 8.12/10
 • Kalite Kontrolü- 7.63/10
 • Destek Kontrolü – 8.51/10
 • Fiyat Kontrolü – 7.34/10

7.9/10

Derecelendirmelerle ilgili endişeleriniz varsa, okumaya devam edin ve size en iyi ayrıntıları garanti ediyoruz. Tüm derecelendirmeler 1-10 arası bir ölçekte yapılır ve bilmeniz gereken tüm detayları size sağlayacaktır. Reytingleri seviyorsanız, Montblanc Timewalker e-Strap’ın bu değerlendirmesi sizi kesinlikle memnun edecektir.

Mont Blanc Saat Kayışı – Sonuç

Mont Blanc Saat Kayışı, genel olarak, Montblanc Timewalker e-Strap’in en iyisi olduğunu söylemek isteriz. Bir saatin mekanik kısmından ödün vermeden çok şey sunmalıdır. Akıllı saati gerçekten sevmeyen tüm tüketiciler için bu saat tarafsız bir yol sunuyor. Klasik bir saat ile aynı özelliklere sahip olabilirsiniz.

Zaman ve insanlar daha teknoloji odaklı bir çağa doğru ilerliyor ve bu akıllı saat bunu anlıyor. Bu nedenle, her iki yönü de ele almak için çok gelişmiş ve basit bir yol sunar. Montblanc Timewalker e-Strap, akıllı ve klasik saatin muhteşem bir karışımıdır.

Samsung de Grisogono Gear S2 – Teknoloji Stille Buluşuyor!

Samsung de Grisogono Gear S2, kadınların ihtiyaçlarını karşılayan yeterince akıllı saat yok. Kadınlar bling ve mücevherleri sever ve bu yüzden erkek odaklı akıllı saatleri sevmezler. Çoğu akıllı saat büyük ve hacimlidir, ancak kadınlar küçük ve modaya uygun bir şey ister. Bu nedenle de Grisogono, kadınların ihtiyaçlarına çözüm sunan Samsung ile işbirliğine gitti.

Samsung de Grisogono Gear S2’yi ortaya çıkardılar. Bu, Teknolojinin stille buluşması olarak tanımlanabilecek bir şey. De Grisogono, tasarımcı ve üst düzey lüks saatler üretmesiyle tanınır. Samsung gerçekten harika akıllı saatler üretmesiyle tanınır. Birlikte, şimdiye kadarki en pahalı ve en iyi akıllı saati yarattılar. Bugün sizler için Samsung de Grisogono Gear S2’yi inceleyeceğiz.

de Grisogono Saatleri – Özellikler

De Grisogono Saatleri, size De Grisogono’nun müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan bir mücevher üreticisi olduğunu söylemeliyiz. Siyah ve beyaz pırlantaları işleyerek herhangi bir şeyi asil yapmayı biliyorlar. Bu sefer Samsung Gear S2’yi aldılar ve beğeninize layık hale getirdiler. Samsung de Grisogono Gear S2’nin özelliklerine göre, tamamen akıllara durgunluk veriyor. Samsung S2’nin tüm özelliklerinin yanı sıra yeni bir görünüm ve lüks hissine sahip oluyorsunuz. De Grisogono, özel bir şey yaratmak için 100’den fazla siyah beyaz elmas kullandı.

Ayrıca galuchat bandını kullanmışlardır. Galuchat grubu hakkında hiçbir fikriniz yoksa, gerçek köpekbalığı/vatoz derisinden yapılmış bir kayış. Böyle bir şeyi yapabilecek tek kişinin De Grisogono olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Ayrıca iki farklı kadran yüzü sağladılar. Biri akıllı saat yüzü, diğeri ise klasik mekanik yüz. Yani akıllı saat özelliklerini kullanmadığınız zamanlarda normal bir lüks saat gibi görünüyor.

Samsung de G2 Akıllı Saat – Özel Özellikler

Diğer özelliklere göre Samsung de G2 Smart Watch, 1,2 inçlik süper AMOLED ekrana sahip. Ekran ve parlaklık, bildirimleri okumayı kolaylaştırır. Samsung Gear S2’yi akıllı telefonunuza kolayca bağlayabilirsiniz. Bağlandıktan sonra aramalar, metinler, sosyal medya bildirimleri ve çok daha fazlasını alabilirsiniz. Pil yedeklemesinden bahsediyorsak, tek bir şarjla 2 gün devam edebilir. Güç gerektiren birçok işlev sunduğu göz önüne alındığında, bu etkileyici.

Samsung de G2 akıllı saat

Akıllı özelliklerin yoğun bir kullanıcısıysanız, en az 24 saat yedekleme bekleyin. Ancak bu saatin en önemli özelliği De Grisogono’nun tasarımıdır. İlk başta, De Grisogono işbirliği yapmak için Apple’a gitti, ancak daha sonra Samsung Gear S2 ile sonuçlandı. Sebebi ise S2’nin daha çok cezbeden yuvarlak şekli olabilir. Üstelik akıllı saatlerin çoğu erkekler için olduğu için bu saatin kadın müşterilerin ilgisini çekmesini istediler.

Samsung G2 Saat – Artıları ve Eksileri

Samsung G2 Watch, uygun bir artılar ve eksiler bölümü olmadan her incelemenin eksik olduğunu biliyor olabilirsiniz. Bu nedenle, artılar ve eksiler bölümünün her zaman uygun ayrıntılarla sunulmasını sağlıyoruz. Samsung de Grisogono Gear S2 ile ilgileniyorsanız, bu bölümü inceleyin. Bu akıllı saatin iyi ve kötü özellikleri hakkında size akıllıca ayrıntılar sağlayacaktır.

Samsung Gear S2 Aksesuarları – Değerlendirme

Bu, Samsung Gear S2 Aksesuarlarını çeşitli parametreler üzerinden değerlendireceğimiz bölümdür. Bu, okuyucularımıza daha iyi bir fikir vermek için yapılmıştır. Tarafımızdan incelenen her ürün puan alır. Bu derecelendirmeler kapsamlı bir araştırmadan sonra verilmektedir. Herhangi bir bilgimiz olmadan asla puan vermeyiz, bu nedenle bu puanlara güvenebilirsiniz.

Samsung de Grisogono Gear S2
 • Görünüm Kontrolü- 8.77/10
 • Kalite Kontrolü – 8.33/10
 • Destek Kontrolü – 9/10
 • Fiyat Kontrolü – 8.13/10

8.6/10

Amacımız okuyuculara ürün hakkında daha iyi bir fikir vermektir. Bu nedenle, Samsung de Grisogono Gear S2’yi satın almayı düşünüyorsanız, okumaya devam edin. Bu değerlendirme bölümünü çok önemli olduğu için atlamayın. Bu saat süper pahalı ama verdiğiniz paraya tamamen değer.

Samsung Gear S2 Siyah – Sonuç

Samsung Gear S2 Black’in tüm özelliklerini inceledikten sonra harika bir lüks saat olduğunu söyleyebiliriz. Kadınlara yönelik ve bu iyi bir şey. Çoğu akıllı saat erkekler için yapılır ve kadınlar kendilerini dışlanmış hisseder.

Bu nedenle, bu ürün size ihtiyacınız olan tüm teknolojiyi süper şaşırtıcı tasarımla birlikte sağlayacaktır. En pahalı akıllı saatleri arıyorsanız, aramanız burada biter. Samsung de Grisogono Gear S2, bir akıllı saatle ilgili tüm isteklerinizi tatmin edecek. Bu ürünün fiyatı 15.000 $, ancak kullandıkları tüm elmaslar nedeniyle bunun makul olduğunu düşünüyoruz.

TAG Heuer Carrera Connected – İsviçreli Saatçi Hazır!

TAG Heuer Carrera Connected, İsviçreli bir saatçi silikon vadisiyle rekabet etmeye karar verirse ne olur? Cevap TAG Heuer Carrera Connected. Klasik saatçiden bu muhteşem saat, muhteşem tasarımıyla manşetlere taşındı. TAG Heuer Carrera Connected, akıllı özelliklerle birlikte muhteşem bir stil sunan tek saattir.

Mekanik saatin hayranıysanız ancak başkalarında olduğu için akıllı özellikler istiyorsanız, o zaman bunu seçin. Harika bir stil yelpazesinin yanı sıra, bu saatin sunabileceği çok şey olduğunu da görüyoruz. Bu nedenle, bu harika saati sizin için inceleyeceğiz. Bahsettiğimiz noktalardan geçtikten sonra, satın alacağınızdan oldukça eminiz. Bu nedenle, yaptığımız bu incelemeyi okumaya devam edin.

TAG Heuer Carrera Kronograf – Özellikler

İlk bakışta TAG Heuer Carrera Chronograph’ın oldukça tıknaz olduğunu fark edeceksiniz. Ama hiç ağır değil. 52 gram ağırlığıyla bileğinizde harika bir his uyandırıyor. Bu hafifliğin sebebi ise saatin ciddi anlamda ağırlıktan kurtulmasını sağlayan 2. derece titanyum kullanılmasıdır. Tag Heuer saatlerinin çoğunun yalnızca erkeklere yönelik olduğunu biliyoruz. Ancak kadınlar için başka akıllı saatler de olduğu için bu hiç sorun değil.

TAG Heuer Carrera Connected, Android Wear 2.0 tarafından desteklenmektedir ve gerçekten harika bir performans sağlar. Android oldukça iyi sağladığı için uyumluluk ve üçüncü taraf uygulamalar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu akıllı saatte GPS yok, ancak muhtemelen buna ihtiyacınız olmayacak. Yukarıda bahsettiğimiz gerçeklerin dışında bu saat gerçekten de saat kadranları açısından harika. Evet, Tag Heuer, akıllı saatin görünümünü geliştirmek için kullanıcıların harika saat yüzleri elde etmesini sağladı.

TAG Heuer Carrera Saat – Özel Özellikler

TAG Heuer Carrera Watch, özellikler açısından performans açısından öne çıktığını açıkça söyleyebiliriz. 1.66 GHz işlemci ile güçlendirilmiş, inanılmaz performans sağlar. Sadece bu da değil, TAG Heuer Carrera Connected’ın pil ömrü de oldukça şaşırtıcı. Ama bunu çok fazla harcamadan alacağınızı düşünüyorsanız, o zaman tamamen yanılıyorsunuz. İsviçre saatleri, lüks sağlamak amacıyla üretildiğinden asla ucuz değildir. Şimdi aynı zamanda bir akıllı saat olan bir İsviçre saatinin fiyatını hayal edebiliyor musunuz? 1500$ harcamaya hazırsanız, kesinlikle bu harika saate sahip olabilirsiniz.

Pekala, bu saatin fiyatının daha yüksek olduğu konusunda hemfikiriz, ancak Tag Heuer. İnsanlar bu markalı saati bileklerine takmak için bu tutarı kolayca ödeyebilirler. Bu muhteşem akıllı saat, iPhone ve Android telefonlarla da uyumludur. Böylece akıllı saatiniz olduğu için artık akıllı telefonunuzu yanınızda taşımanıza gerek yok. Aramaları, metinleri ve çok daha fazlasını alabilirsiniz.

Smartwatch TAG Heuer – Artıları ve Eksileri

Smartwatch TAG Heuer harika bir saat, ancak diğer tüm ürünler gibi artıları ve eksileri de var. Bu nedenle, bir akıllı saatin tamamen mükemmel olmasını bekleyemezsiniz. Bazı seviyelerde mükemmel olabilir, ancak bazı seviyelerde o kadar iyi olmayacak.

TAG Carrera İzle – Değerlendirme

TAG Carrera Watch kesinlikle harika bir akıllı saat ama okuyucularımız için onu belirli parametreler üzerinden değerlendirmemiz gerekiyor. Bunu, okuyucuların her dönemde saat hakkında net bir fikre sahip olduğundan emin olmak için yapıyoruz. Saatin çeşitli şeylerde ne kadar iyi performans gösterdiğini kolayca bilebilirler.

TAG Heuer Carrera Automatic
 • Görünüm Kontrolü – 7.45/10
 • Kalite Kontrolü 7.31/10
 • Support check – 8.23/10
 • Fiyat Kontrolü – 6.44/10

7.4/10

Değerlendirmenin doğru derecelendirme sağlamak için yapılmasının nedeni budur. Bu bölümden geçtikten sonra, bu saatin ne kadar iyi olduğunu anlayacaksınız. Sadece bunu atlamadığınızdan emin olun. İlgili video ve diğer bölümler gibi bu bölüm de oldukça önemlidir.

TAG Dijital Saat – Sonuç

TAG Digital Watch’ın birinci sınıf bir kategori saati olduğunu biliyoruz, ancak kesinlikle çok iyi. Bunun harika özelliklere sahip harika görünümlü bir saat olduğu gerçeğini göz ardı edemezsiniz. Bu nedenle, görüşümüze göre, bunun için gitmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

TAG Heuer Carrera Connected, şaşırtıcı özelliklerden ziyade tasarım ve stil isteyenler için harika. Akıllı özellikler açısından daha iyi olabileceği konusunda hemfikiriz, ancak bu hiç sorun değil. Tag Heuer İsviçreli bir saat üreticisidir ve teknoloji dünyasıyla pek ilgilenmezler.

TAG Heuer Connected Modular 45 – Özelliklerle Birlikte Stil Verin!

Stil söz konusu olduğunda, TAG Heuer Connected Modular 45’in tek kelimeyle mükemmel olduğunu söyleyebiliriz. Akıllı saatlerin çoğu, özellikle özelliklere odaklandıkları için stil konusunda fazla endişe duymazlar. Ancak bu saat, özellikleriyle birlikte stil de sunuyor. TAG Heuer Connected Modular 45’in ucuz olmasını bekliyorsanız, unutun gitsin.

Bu kesinlikle piyasadaki en pahalı akıllı saatlerden biridir. Çok fazla harcama yapmak sizin için sorun değilse, bu akıllı saat kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bir kişinin bir akıllı saatten ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir ve ayrıca mükemmel bir stil sunar. Ayrıca saatinizi ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirme seçeneğine de sahip olursunuz. Bu kişiselleştirme özelliği, kendi saatinizi tasarlamanızı gerçekten kolaylaştırıyor.

TAG Heuer Connected Akıllı Saat – Özellikler

TAG Heuer Connected Smartwatch’ın özelliklerine göre, oldukça şaşırtıcı. TAG Heuer Connected Modular 45, Android 2.0 tarafından desteklenmektedir ve inanılmaz özellikler sunar. Daha önce tartıştığımız gibi, TAG Heuer Connected Modular 45 kişiselleştirmeye izin verir. Bu nedenle, kayışı, rengi, çerçeveyi ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Özelleştirme size daha pahalıya mal olacak, ancak bunun ucuz bir saat olmadığını zaten biliyoruz. Bu saatin bütün amacı müşterilere lüks bir saat sunmaktır.

TAG Heuer Connected Modular 45 sportif ve hacimlidir ancak sunduğu stili göz ardı edemezsiniz. Bu muhteşem akıllı saat, akıllı saat ve mekanik saatin mükemmel bir karışımıdır. Dahası, Tag Heuer saatlerinin nasıl olduğunu biliyoruz, dolayısıyla onlara kesinlikle güvenebilirsiniz. İşlevsellik açısından, çok şey sunması gerekiyor. Diğer Android destekli akıllı saatten beklediğiniz her akıllı özelliğe sahip olursunuz.

TAG Heuer Connected Saat İncelemesi – Özel Özellikler

TAG Heuer Connected Saat İncelemesi, titanyum kayış veya deri kayış seçeneğine sahip olursunuz. Ayrıca çerçevenizin tasarımını da seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, TAG Heuer Connected Modular 45 birçok özelleştirme seçeneğiyle birlikte geliyor. Performans açısından Android Wear 2.0 sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Ayrıca, pil yedekleme de oldukça şaşırtıcı. Normal bir kullanıcıysanız, en az 24-36 saat yedekleme bekleyin. Pil oldukça hızlı bir şekilde şarj olur, bu nedenle akıllı saatinizi kullanmak için çok beklemeniz gerekmez.

TAG Heuer Connected Modular 45’in harika görünümlü bir saat olduğunu fark edeceksiniz. Tag Heuer, onu yalnızca bir akıllı saat yapmak istemedikleri için tarzdan asla ödün vermez. Tüketicilerin bu kadar çok sevmesinin nedeni budur. Çerçeve, Samsung Gear S2’deki gibi döndürülemez. Bu nedenle, sadece gösteri için düşünebilirsiniz.

TAG Heuer Elektronik Saat – Artıları ve Eksileri

TAG Heuer Elektronik Saat, her ürün incelemesi, artılar ve eksiler bölümü ile eksiktir. Bu bölüm önemlidir çünkü ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bu nedenle, bu akıllı saatle ilgileniyorsanız, bu bölümden geçtiğinizden emin olun.

TAG Heuer Bayan Saat – Değerlendirme

TAG Heuer Bayan Saat, ürünün değerlendirilmesi, ürün incelememizin çok önemli bir yönüdür. Ürünleri her zaman çeşitli parametreler üzerinden değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu değerlendirme, okuyucularımızın derecelendirmeler hakkında doğru bir fikir edinmelerini sağlar.

TAG Heuer Connected Smart Watch
 • Görünüm Kontrolü – 8.37/10
 • Kalite Kontrol – 7.83/10
 • Destek Kontrolü – 8.71/10
 • Fiyat kontrolü – 7.54/10

8.1/10

Araştırmamıza dayanarak saatin bazı faktörlerini değerlendiriyoruz. Bu bölüm, uygun derecelendirmeye inananlara adanmıştır. Bu değerlendirme sizi TAG Heuer Connected Modular 45 hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Size en iyi bilgiyi sağlamaya kendimizi adadık.

TAG Heuer Erkek Saatleri – Sonuç

Araştırmamıza göre, TAG Heuer Erkek Saatleri’nin harika bir akıllı saat olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Esas olarak şık bir görünüm sağlamaya odaklanır. Pek çok akıllı saat stil ve tasarıma yönelik değildir, ancak bu akıllı saat harika bir tasarım sunar.

Tag Heuer her zaman şık saatler yaratır ve bu nedenle görünümden asla ödün vermezler. Bu saatin fiyat etiketi, diğer akıllı saatlerden çok daha fazla olan 15.000 $ ‘dır. Ancak fiyat sizin için bir endişe konusuysa, kesinlikle bunun için gidebilirsiniz. Stil ve zarafetle tüm görünümünüzü tamamlayacağının garantisini veriyoruz.

Lüks Akıllı Saatler – Editörün Seçimi

Lüks Akıllı Saatler, genel olarak, pahalı ve lüks olmaları açısından, kazananı Brikk Lux saat Omni’nin açık bir şekilde söyleyebiliriz. Ağır bir fiyat etiketi ile geliyor ve buna sahip olmak için çok harcamanız gerekecek. Üstelik, sadece birkaç model mevcut, dolayısıyla bu oldukça nadir bir akıllı saat.

Bir kez sahip olduğunuzda, onu bir koleksiyon öğesi olarak sergileyebilirsiniz. Brikk Lux saat Omni dışında Gold Apple saat gibi başka markalar da var. Ayrıca Tag Heuer veya Samsung De Grisogono Gear S2’ye gidebilirsiniz. Burada tarif ettiğimiz tüm akıllı saatler pahalı ve tamamen lüks.

En Pahalı Akıllı Saatler – Değerlendirmeden Sonra Sıralama

En Pahalı Akıllı Saatler onun ardından listelenir.

2019’un En Pahalı Akıllı Saatleri Listesi!

No   Kasa Ağırlığı İşletim Sistemi Değerlendirme
1 Brikk Lux Watch Omni 46.70gr / 72.8 gr Watch OS 9.4
2 Nico Gerard Sunrise Pinnacle 53.10gr / 79.5 gr Watch OS 9.2
3 Hoptroff Atomic Wristwatch 52.10gr / 78.5 gr Android Wear 9.0
4 Gold Apple Watch Edition 26.70gr / 52.8 gr Watch OS 8.8
5 Samsung de Grisogono Gear S2 48.10gr / 58.5 gr Tizen  8.6
6 Breitling Exospace B55  80.30gr Android Wear 8.3
7 TAG Heuer Connected Modular 45 64.40 gr Android Wear 8.1
8 Montblanc Timewalker e-Strap 42.10gr / 68.5 gr Android Wear 7.9
9 Kairos Hybrid Watch 48.10gr / 58.5 gr Kairos os 7.6
10 TAG Heuer Carrera Connected 67.30 gr Android Wear 7.4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir