Genel

Replica Breitling Top Time Limited Edition Satın Almaya Değer mi?

Kısa süre önce Breitling, TOP TIME sınırlı üretim saatini piyasaya sürdü, model: A23310121. Bunun hakkında konuşalım. Bu saat satın almaya değer mi?

Replica Breitling Hakkında TOP TIME Sınırlı Saat

TOP TIME, Breitling Premier serisinin bir kolu olarak kabul edilir. Bu saatin lansmanı retro bir hisle doludur. Temiz ve düzgün Zorro hatları, “duygusal eski saatleri” sevenler için çekici. Kayışa gelince, kayış süet dana derisinden yapılmıştır.

Bu kayış kire veya suya dayanıklı değildir, ancak fotoğraf çekerken iyi görünür. Şimdi yaz geldi, bu tür kayışların reveçta olduğu bir zaman.

Mekanizma açısından İsviçre Gözlemevi tarafından sertifikalandırılmış Breitling 23 kronograf mekanizması kullanılmıştır; bu saatlerin güç rezervi 48 saattir.

Bu mekanizma, Breitling’in ünlü kendi kendine yapılan B01 hareketi değil, birleşik bir makine ile modifiye edilmiştir. Aynı zamanda birçok saat arkadaşının umursadığı ve değerli olmadığını düşündüğü bir şeydir. Ayrıca 48 saatlik güç rezervi gerçekten de mükemmel.

Replica Breitling Hakkında TOP TIME Alıntılar

Replika Breitling saatlerinin piyasaya sürülmesinden bu yana , bu indirim genellikle resmi e-ticaret platformunda mevcuttur ve ikincil piyasada daha da düşüktür. Geçen yıl, bir saat kullanıcısı arkadaşım bu saat hakkında bilgi almak için mağazaya gitti ve cevap, saati sadece çevrimiçi olarak kimin sattığıydı. Ancak son zamanlarda bazı saat kullanıcıları bu saati bir tezgahtan aldıklarını söylediler. Görünüşe göre online satışlar pek iyi değil, offline satışa geçmek de çaresiz. Breitling’in doğrudan işletilen mağazalar veya acenteler olup olmadığı, tartışılması gereken indirimler olduğunu ve yeni modelin bir istisna olmadığını belirtmekte fayda var.

Replica Breitling TOP TIME satış sonrası servis hakkında

Bu saat, replika,üreticinin ürettiği clon bir mekanizma kullandığından, yalnızca tüm çakma saat endüstrisinde nispeten yaygın olan bir yıllık resmi garantinin keyfini çıkarabilir.

Ancak, Breitling’in kendi ürettiği mekanizma ile donatılmış saatler için yetkili, beş yıllık uluslararası garantinin keyfini çıkarabilir. Aynı marka için, farklı tatbikatlar için satış sonrası hizmet süresi de farklıdır. Saat endüstrisinde bu kadar farklılaştırılmış bir hizmet nadirdir.

Breitling, mekanik saatlerin bakım açısından 4-6 yıl içinde kapsamlı bir bakım gerektirmesini resmi olarak önermektedir. Kendi üretimi olmayan mekanizmalara sahip Breitling kronograflarının tekli saat fiyatının onda birinden daha pahalı olduğunu anlıyoruz. , Bakım fiyatı hala nispeten yüksek.

Son olarak, Replica Breitling TOP TIME’ın bir özeti:

Breitling TOP TIME replika saatinin avantajı, kalitesidir. Bu “Zorro Noodle” tasarımını seviyorsanız ve üreticinin ürettiği clon mekanizmanın kalitesini seviyorsanız , Breitling’ in replika saati ile başlamaya değer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir