Gösterilen sonuç sayısı: 13

ZENİTH Pilot Deri Kordon Otomatik Mekanizma Erkek Saati

3.950,00 TL
Zenith Pilot Montre D'Aeronef Chronograph

Zenith Pilot Montre D’Aeronef Chronograph Replika Erkek Saati

3.000,00 TL

Zenith Pilot Eksitme Kasa Chronograph Pilli Mekanizma

5.000,00 TL

Zenith PVD Kasa Mavi Kadran Replika Erkek Kol Saati

5.000,00 TL

Zenith Metalik Efsane Kasa Replika Erkek Kol Saati

5.000,00 TL

Zenith Pilot Quartz Pilli Mekanizma Replika Kol Saati

5.000,00 TL

Zenith Pilot Erkek Kol Saatleri Taba Kordon AAA Kalite

5.000,00 TL

Zenit Replika AAA Kalite Erkek Kol Saatleri

5.000,00 TL

Zenith PILOT Type 20 ANNUAL CALENDAR 48 MM

5.000,00 TL

Zenith Pilot Montre D’Aéronef Type

5.000,00 TL

Zenith Pilot Type 20 Extra Special Beyaz Kadran

5.000,00 TL

Zenith Pilot Type 20 Extra Special Black Dial

2.750,00 TL

Zenith Pilot Montre d’Aeronef Chronograph

2.750,00 TL

Zenith saat

Zenith saat dünyada ilklerle tanınan ve öncü lüks saat markalarından biridir. Koleksiyonlarında kullanılan otomatik kronograf mekanizması dünyada ilktir. Çok yüksek hassasiyetlerde ölçüm yapabilir.

Replika Zenith Saat Modelleri

Saat modellerinde kullanılan bir diğer özel tasarım da altın kronograf tasarımlardır. Pilotlar için de üretilen özel tasarım koleksiyonlar vardır. İsviçre markası olan Replika Zenith Saat Modelleri en ünlü koleksiyonu El Primero isimli koleksiyondur ve dünyada bu koleksiyonla tanınır.

Zenith İmitasyon Saat Fiyatları

Yüksek hassasiyete sahip olan bu saatler saniyenin onda birini ölçerler. Çıkardıkları her yeni model ile özelliklerin üzerine kattılar ve eşsiz saat tasarımları ortaya çıkardılar. Kusursuz tasarımlara yüksek saatçilik denir. Zenith İmitasyon Saat Fiyatları bu tasarımlara kusursuz saatler katmıştır ve dünyada en çok tanınan markalardan biridir.

Zenith saat fiyatları

Lüks saat markası olan Zenith saat modelleri yüksek fiyatlıdır. Yüksek fiyatlar dolayısıyla replika modelleri de dünya çapında kullanılır. Zenith saat fiyatları kullanmak istediğiniz modele ve malzemelere göre farklılık gösterir.

Markanın en büyük tasarımları zaman hassasiyetli saat modelleridir. Gravity Control denilen bir mekanizma üretmişlerdir. Bu mekanizma saati kullanırken hareket halinde ve ne yapıyor olursanız olun saatin yatay kalmasını sağlar. Bu sayede zaman ölçümü her zaman çok hassas bir biçimde gerçekleşmiş olur.

Bu saat modelleri dünyada büyük yankı uyandırmıştır ve adeta yeni bir çağı başlatmıştır. Saat modelleri her zaman en son teknoloji ve yenilikleri bünyesinde barındırır. Her zaman yeniyi denerler.

Zenith saat Türkiye

Kaliteli ve dayanıklı lüks saat üreticisi olan Zenith markasının imitasyon saat modelleri de oldukça fazla kullanılır. Zenith saat Türkiye modellerine baktığınızda çok çeşitli olduğunu görürsünüz.

Günlük yaşam için sade modelleri tercih ettiğinizde fiyatlar daha uygun olur. Siteden çeşitli indirim ve kampanyaları takip ederseniz dilediğiniz modeli daha uygun fiyata alma şansı elde edersiniz.
Yeni çıkan saat modelleri daha yüksek fiyatlı olur. Eğer tarzınıza uygun vintage tarzına sahip modeller ilginizi çekiyorsa uygun fiyat seçeneklerine bulabilirsiniz. Saatlerin fiyatları 1.700 Euro civarından başlar ve seçtiğiniz modelin lüks olmasına göre artış gösterir. Koleksiyonları dünya çapında en kaliteli üretimlerin başında gelen bir markadır.

Zenith saat köstekli

Zenith markasının ilk kez kullandığı kronograf tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştır. Sonra ünlü saat markaları da bu özelliği taklit etmişler ve kullanmışlardır. Zenith saat köstekli modelleri de oldukça ilgi görür.

Yeni model saat tasarımlarında kırmızı altın, paslanmaz çelik ve iki malzemenin birlikte kullanıldığı tasarımlar ağırlıktadır. Çift renkli saat modelleri de dünyada sevdikleri tarafından büyük beğeni almıştır.
Saat kasaları seramik alüminyum malzemeden üretilir. Çizilmesi çok zor ve dayanıklı saat modellerini uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Altın saatler de sevenleri tarafında büyük ilgi görür. Her kombin ile uyum sağlayabilecek kusursuz şıklıkta modeller vardır. Saat modellerinde zincir ile sarkaç mekanizması da kullanılmaktadır.

Zenith saat modelleri

Zenith markasının en beğenilen modellerinden biri de iskelet mekanizma kullanışmış saat modelleridir. Zenith saat modelleri çok çeşitli olduğu için her yaştan insana hitap eder.

Kadranı iskelet olduğu için saatinize baktığınızda mekanizma işleyişini kusursuz bir biçimde görebilirsiniz. Kadran kısmının camında safir kullanılır. Çizilmeye dayanıklı ve her türlü darbeye karşı korumalı bir malzemedir.
Marka her yeni model çıkardığında özelliklerini biraz daha geliştirmiş olur ve yenilikleri her zaman saat modellerinde kullanır. Modern tasarımlardan retro tasarımlara kadar büyük bir model çeşitliliği vardır.
Pilotlara özel üretilmiş saat tasarımları da tüm dünyada oldukça ilgi görür. Havacılık ile ortaklaşa çalışma sonucu kusursuz tasarımların kullanılması sağlanmıştır.