Genel

Artemis Racing Ulysse Nardin Saatleri

Artemis Racing Ulysse Nardin

İnsanlar değişik ve çok işlevli bir kol saati aradıklarında ilk tercihleri genellikle Artemis Racing saat olur. Saatin üretiminden parçaların birleşimine kadar en özel ve en nadir parçalar kullanılarak elde edilir. Bir saatten ne bekliyorsanız size daha fazlasını veren Artemis Racing saatler zamanı size en güzel hissettiren özel bir koleksiyona ait parçadır. En iyi dalgıç saati olmak amacıyla üretilmiş bu özel model amacına ulaşarak daha fazla üretimi için istekler yağmıştır. Artemis Racing saat yüksek kalitedeki parçalar ile en iyi şekilde üretilmiştir. Metali çelik olup ayrıca çelik kasası ile kullanım ömrünü uzatmayı başaran bu model ayrıca 60 dakikalık kronometre ve gmt göstergesine sahiptir. Takvim içeriği sayesinde sizlere yarı yolda bırakmayan Artemis Racing model saat erkekler ve dalgıçlar için özel üretilmiştir. Kordonu lacivert olarak üretilen saat sizlerin de ilgisini çekecektir.

Dalgıçlar Artemis Racing ile zamanı yakalayacak!

En iyi dalgıç saatleri kategorisinde bir numaralı Ulysse Nardin Artemis Racing saat tasarımı ve işlevleri ile bir hayli dikkat çekiyor. Dalgıçların kullanımına özel üretilen Artemis Racing saatlerin birde hikâyesini paylaşmak isterim. Yelken yarışlarında yarışan İsveçli takım Artemis Racing ile işbirliği yapan Ulysse Nardin bu buluşmaya özel üretimi ve tasarımı tamamen kendisine ait olan bir saat üretmeye karar verir. Daha sonra ürettiği saatler artık dalgıçlar ve şık erkeklerin vazgeçilmezi haline gelerek talep artarak markada yükselmeye devam eder. Saatlerin bu denli sevilmesinin nedeni ise üretiminde kullanılan paslanmaz çelik ve kolay kolay eskiyip sudan etkilenmeyen kauçuk maddelerinden faydalanarak tasarlanmasıdır. Suyun altında çok iyi çalışan bu saatler ile yıllarca hiçbir sorun ile karşılaşmadan memnuniyet içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sadece dalgıçlara değil aynı zamanda tüm zorlu yarışlar için üretilmiş Artemis Racing saatler ile suyun altında bile en şık olmanın örneğini görebilirsiniz. Saatlerimiz ile sizlerde sudan etkilenmeyen ve paslanmayan metal içeriğine sahip lacivertle sarının uyumunu yakalayabileceğiniz en moda aksesuara sahip olabilirsiniz. Sitemize gelerek çok uygun seçenekler ile anında sipariş verebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir