Genel

Bell & Ross, BR 05 İskeleti ile Yeşilleşiyor

Bell & Ross, BR 05 İskeleti ile Yeşilleşiyor

BR 05 koleksiyonunun 2019’daki lansmanı ile Bell & Ross, zamanın trendlerini tek bir kreasyonda bir kez daha yakalayabildi. DNA’sına sadık kalırken, entegre bilezik ve kavisli köşeleri ile farklı kare kasa yeni bir lezzet kattı. BR 05 koleksiyonu hızla markaların temel direklerinden biri haline geldiğinden, saat topluluğu tarafından kesinlikle takdir edilen bir model.

Bu koleksiyonun favorilerinden biri BR 05 Skeleton. Bell & Ross, mekanizma üreticisi Sellita tarafından özellikle kendileri için hareketin endüstriyel bir şekilde iskeletleştirilmesini sağlayarak oldukça teknik bir yaklaşım seçti. Sonuç, Bell & Ross’un yaratımına daha fazla yükseklik katmak için kullandığı için oldukça çarpıcı. Safir kristalin hemen altına yerleştirilen flanş, Bell & Ross’un yeşil renkli safir kristalin altına yerleştirdiği mekanizmaya doğal olarak gözünüzü çekiyor. Bu hala harekete hayran olmanızı sağlarken, oldukça göz alıcı bir yeşil renk tonu yaratır.

Yeşil başlı başına bir trend haline gelmiş olsa da bazı saatlere diğerlerinden daha çok yakışıyor. Bell & Ross’un seçtiği zeytin rengi sayesinde BR 05 Skeleton, markanın mirasına mükemmel şekilde uyan neredeyse askeri bir görünüme kavuşuyor. Saatin entegre bir bileziği var gibi görünse de, bu kolayca kauçuk kayışla değiştirilebilir. Bu, tek bir saatle birden fazla görünüme sahip olmanızı sağlar. BR 05 Skeleton Green ve diğer modellerini sadece kauçuk kayış ile satın alabilirken, bir bilekliğin üzerine alıp kayışı takmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bilezik çok iyi yapılmış ve takması rahat ama ayrıca satın alırsanız daha pahalı. Bell & Ross, 100 metrelik su direncinin de kanıtladığı gibi, BR 05’in iskelet versiyonunun bile gerçek bir alet saati olmasını sağlamıştır. Bell & Ross BR 05 Skeleton Green, 500 parça ile sınırlıdır ve fiyatı 7.000 $’dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir