Genel

En Yeni Teknolojiye Sahip G-SHOCK, En Yeni MT-G’sini Tanıtıyor

En Yeni Teknolojiye Sahip G-SHOCK, En Yeni MT-G’sini Tanıtıyor

G-SHOCK‘un birinci sınıf MT-G saat koleksiyonu, uzun süredir cesur stil ve en son teknolojinin kavşağında bulunuyor ve yeni MTGB3000BD1A ile bu trend yalnızca devam ediyor. Daha büyük MTGB3000 serisinin bir parçası olarak bulunan saat, paslanmaz çelik, ince reçine ve karbondan yapılmıştır ve karbon ve metalden oluşan yenilenmiş Çift Çekirdekli Koruma Yapısına sahiptir. Bu güncellenmiş tasarım, önceki MTGB1000 modellerinden 2 mm’den daha ince olan yalnızca 12,1 mm inceliğiyle MT-G’nin daha modern bir siluete sahip olmasını sağlar.

MTGB3000BD1A’nın ince profilinin ve geliştirilmiş darbe direncinin merkezinde, Çift Çekirdekli Koruma yapısının gelişmiş versiyonu bulunur. Yeni yapı, modülü karbonla güçlendirilmiş reçine kasayla koruyor ve saatin dışını metal bileşenlerle kaplıyor. Metal ve ince reçinenin bu kombinasyonu, saatin ağırlığını azaltırken ek koruma sağlarken metal görünümünü ve dokusunu korumasını sağlar. Ek olarak, yeni model, daha ince ve daha dayanıklı bir yapıya izin veren yeni bir dişli tutma tasarımından yararlanıyor. Yeni MTGB3000BD1A 51,9’a 50,9’a 12,1 mm boyutlarındadır ve baştan sona iyon kaplama yoluyla uygulanan koyu kırmızı vurgular aracılığıyla taze bir renk dokunuşu sunan şık siyah estetiğiyle. Kasayla ilgili ayrıntılara gelince, yan kısımlar tepeyi ve düğmeleri korumak için yükseltildi, katmanlı kompozit bantla kusursuz entegrasyonları sayesinde ikili bir rol üstlendiler – basit bir sıkıştırma ile hızlı bir şekilde çıkarılmasına izin veren değiştirilebilir bir yapı tamamlandı. pabuç. Ustalıkla işlenmiş bant, ince reçine parçaları kaplayan içi boş paslanmaz çelik parçalardan yapılmıştır ve stil veya dayanıklılıktan ödün vermeden genel olarak daha hafif bir aşınma sağlar.

Saatin ters çevrilmesi, saatin hareketini koruyan üç boyutlu kasa arkasını ortaya çıkarır. Saatin geri kalanı gibi, kasa arkası da benzersiz bir görünüm sağlamak için tekrarlanan presleme, kesme ve cilalama işlemlerinden geçen yüzeyiyle inanılmaz derecede çekici.

Yeni MTGB3000BD1A, saatin CASIO Saatler uygulaması aracılığıyla bir akıllı telefona bağlanmasını sağlayan Bluetooth® işlevi, Çok Bantlı 6 Atomik Zaman İşleyişi, Güçlü Solar Şarj, Süper LED aydınlatma ve daha fazla. Saat ayrıca üstün şok direnci, 200 m suya dayanıklılık, günlük alarm, sonsuz takvim ve hem 24 saat kronometre hem de zamanlayıcı dahil olmak üzere standart G-SHOCK teknolojisinin tam kapsamıyla donatılmıştır.

G-SHOCK MTGB3000BD1A, 1.050 ABD Doları fiyatla satılan MTGB3000BD12 (yine 1.050 ABD Doları) ve 950 ABD Doları tutarındaki MTGB3000B-1A’nın yanında bulunan 1.050 ABD Doları fiyatla satılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir