Genel

Bize Kendimizi Özel Histettiren Nadir Saatler’den Rolex Sky-Dweller

SADELİĞİN ÖNCÜSÜ KOL SAATLERİ

Sadelik ve sadelikte şıklık arayan saat tutkunları için ustaca bir şekilde dizayn edilmiş, üretilmiş Oyster Perpetual Sky Dweller kol saati modeline hayran kalacaksınız! Sizi kalbinizden vuracak özellikleri ve eşsiz tasarımı ile kol saatinde devrim niteliğinde bir değişiklik arayanlar için en doğru seçenektir. Erkek Kol saatleri ustaca bir şekilde sorunsuz ve uzun yıllarca çalışan kadran ve kasa özellikleriyle dizayn edilmiştir.  Mekanizması kalibre 9001 ile donatılmıştır. Kurmalı saat mekanizması ile saatinizi kolayca ayarlayabilirsiniz. Kadranı roma rakamlarıyla donatılarak saat, dakika ve tarih kavramları için ayrı ayrı bölümler konulmuştur. Tarih kavramı için sağ köşede bir kutucuk görebilirsiniz. Markanın logosu ise 12 rakamıyla bütünleştirerek özel bir şekilde kadrana yerleştirilmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=PT5lfgeBQfs

Bir kol saatte marka ve çalışma performansını önemsiyor orijinal olmasıyla çok ilgilenmiyorsanız Oyster Perpetual Sky Dweller replika saat modelleri tam da size göre! Her parçası orijinalinden farksız bir şekilde üretilerek özenle ve bire bir aynı olacak biçimde üretilmiştir. Bilezikteki uzama detayına kadar dikkat edilerek en ince ayrıntı bile göz ardı edilmemiştir. Saati takan kişinin konforu düşünülerek ayarlanan 5 mm’ye kadar uzama detayı sayesinde kolunuzda ister bilekte isterseniz daha da yukarda saatinizi kullanabilirsiniz. Mekanizması ise sorunsuz bir şekilde çalışması için en iyi üretim kalitesi ile tasarlanarak üretilmiştir. Sadeliğinizi yansıtacak kol saati modeliniz ile ortamlarda tüm gözleri üzerinizde hissedeceksiniz.

Oyster Perpetual Sky-Dweller Saatleri

Oyster Perpetual Sky Dweller modeli kol saatleri çift zaman dilimini bir arada gösteren özel bir mekanizmaya sahiptir. iş için seyahat edenlere büyük konforluk sağlayan çift zaman dilimi ile merkezi kaydırılmış döner bir disk yardımı ile okunur. Tarih değişikliği yerel saate göre hesaplanmaktadır. Ters olarak yerleştirilmiş kırmızı bir üçgen sayesinde saat dilimini takip edebilme fırsatınız vardır.

Oyster Perpetual Sky-Dweller fiyatı

Dünyaca ünlü Oyster Perpetual Sky-Dweller saat fiyatları ise performansına göre en uygun şekilde belirlenmiştir. Aldığınıza hiçbir zaman pişman olmayacak ve verdiğiniz her kuruşun keyfini saatinizi kullandıkça çıkarabileceksiniz. Uygun fiyatlı, hızlı kargo seçenekli ve güvenilir Oyster Perpetual Sky Dweller modeli kol saatleri için harekete geçin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir