Genel

Rolex Sky-Dweller Lüks Hiç Bu Kadar Kolay Erişilebilir Olmamıştı

New Oyster Perpetual Sky kol saati

Kendinizi zamanın en şık haline  New Oyster Perpetual Sky kol saati modeli ile bırakmaya hazır mısınız? Birbirinden güzel ve farklı modelleri ile bir saatten beklediğinizin daha fazlasını Oyster saatleri ile yaşayabileceksiniz. Saatin genel özellikleri saat zaman kavramının yanı sıra tarih kavramını da bir arada görebilmenizdir. Ayrıca dakika ve saniye kavramları içinde ayrı bölümler vardır. Bu kavramlar gümüş kadran üzerine ustaca tasarlanmıştır. Saatin her ayrıntısı özenle üretilmiştir. Rakamlar Roma rakamı kullanılarak yerleştirilmiştir. Kadranda tarih kavramı bir dikdörtgen ile belirtilmiştir. Dakika ise   her Roma rakamlı saat işaretinin arkasında kırmızı bir dikdörtgen gösterge kullanılarak görüntülenir. Şıklığın öncüsü Oyster saatler çok özel tasarım ve özel fiyatları ile sizleri beklemektedir.

New Oyster Perpetual Sky fiyatı

Dünya’da en çok tercih edilen saat markalarının başında gelen  rolex sky-dweller model kol saatleri bir hayli dikkat çekiyor. Orijinalinden farksız  rolex sky-dweller replica kol saatleri ile hem uygun fiyatlı hem de tüm Dünyada yaygın bir şekilde kullanılan marka bir saat edinmiş olursunuz. Saat tutkunları için içerisinde birçok zaman kavramı barındıran bu model ile şıklığınızı tamamlarsınız. Devrim niteliğinde skydweller kol saatleri sofistike bir mekanizma ile kullanım kolaylığını mükemmel şekilde harmanlayarak alıcılarına sunar. Dikkat çekici kadran ve kadran üzerinde yer alan bilgilerin sadeliği tüm saat tutkunları için vazgeçilmez bir detaydır.

Sky-Dweller saatlerin dikkat çekici bir diğer özelliği ise bileziğinin her kolla uyumlu olması için bilezik uzunluğunu 5 mm’ye kadar kolayca arttırmasını sağlayan ustaca yapılmış hızlı uzatma sistemine sahiptir. Katlanabilir bu sistem ile saatinizi rahatlıkla uzatabilirsiniz. Kasa altında kusursuz bir şekilde görsellik sağlayan bileziği ile her ortamda şık görünmek isteyenlerin bir numaralı kol saati haline gelmiştir. Ayrıca rolex sky-dweller fiyatı ile dikkat çekmektedir. Yapısı ve yenilikçi özellikleri hassas, güvenilir ve şık bir saat olduğunun işaretidir. Verdiğiniz miktar bu özellikteki saat için çok uygundur. Yıllarca güvenli ve sorunsuz bir şekilde kullanarak her taktığınızda tüm gözleri üzerinize çeken rolex sky dweller ile sizde zamanı en şık halinde yakalayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir