Gösterilen sonuç sayısı: 4

Bomberg saat

Bomberg saat bir İsviçre markasıdır ve saat sektörüne getirdiği pek çok yenilik ile adını tüm dünyada duyurmuştur. Yaratıcı modelleri ile pek çok insanın beğenisini kazanmış ve koleksiyoncuların da aradığı markaların öncüsü olmuştur.

arkanın tek hedefi her zaman kullanıcıların isteklerine yanıt vermek ve zamanı yakalamak olmuştur. En ünlü modeli BOLT-68 modelidir ve ilk çıktığında bütün saat sektöründe yüksek ses getirmiştir. Yaratıcı tasarımları seviyorsanız ve farklı bir saat modeli kullanmak istiyorsanız sizin aradığınız marka Bomberg saatleridir.

Markanın en ünlü modelleri aynı zamanda cep saati olarak kullanıldığı için oldukça rağbet görüyor. Bomberg saat modellerinde butonlar 12 yönünde konumlanırlar ve bu ilk kez kullanılan bir tasarımdır.

Replika Bomberg Saat Modelleri

Ünlü saat markası Bomberg Replika Saat Modelleri yüksek fiyatlı olduğu için replika modelleri de oldukça sık kullanılır. Bomberg Türkiye sınırları içerisinde de beğenilerek kullanılan markalardan biri olduğu için birçok replika modeline rastlamak mümkün.

Replika saatler her zaman kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak üretilirler. Kaliteli üretim ve sıra dışı tasarımlar sayesinde dünya çapında en çok kullanılan lider saat markalarından biridir. Spor olmasının yanında zarif tasarımlar ile her tarza hitap eden modelleri vardır.

Özel tasarım kadran, kayış ve mekanizmaları ile farkını her zaman ortaya koyar. Saatler genel olarak sağlam çelikten üretilirler ve kuartz teknolojisine sahip olurlar. Su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklıdırlar.

imitasyon Bomberg Saat Fiyatları

Ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi imitasyon saat modelleri kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte kaliteli ve sağlam yapılı replika saat modelleri üretilmektedir. İmitasyon Bomberg saat Fiyatları online olarak da sipariş edilebilirler.

Marka saat modellerinde safir cam kullanır ve her türlü darbeye karşı korunaklı bir cam türüdür. Farklı renk seçeneklerine sahip modeller arasında dilediğinizi seçebilirsiniz.

Siyah, pembe, mavi, kırmızı gibi çok farklı renk seçenekleri vardır. Dairesel ile noktasal tasarımlar arasında seçim yapabilirsiniz. Saat modellerinin mekanizmasının ortasında Bomberg logosu vardır ve tasarımları ölümsüzleştirir.

Su geçirmez özelliği sayesinde yüksek miktarda suya maruz kalsalar bile saat modelleri korunur ve zarar görmez.

Bomberg erkek saat

Erkek saat modelleri için de birçok farklı ve şık tasarıma sahip olan Bomberg saat modelleri birçok koleksiyon için özel tasarım da yapar. Bomberg erkek saat modelleri genellikle analog özellikli olurlar.

Spor tarza sahip olan saat modelleri darbelere karşı dayanıklı ve su geçirmezdirler. Çelik kasası vardır ve erkek modellerde yeşil, mavi, mor gibi farklı neon renkler de kullanılır.

Günlük kullanım için çok özel ve şık tasarımlara sahip olan saat modellerini spor yapmaya giderken bile kullanabilirsiniz. Su geçirmez özelliği sayesinde saatlerce saatinizle birlikte yüzebilirsiniz.

İnsanların gündelik yaşamında da koleksiyoncuların özel tasarımları için de her zaman tercih ettiği kaliteli Replika saat modelleridir.

Bomberg Saat Fiyatları

Bomberg saat modelleri çok çeşitli olduğundan dolayı farklı fiyat seçenekleri vardır. Bütçenize uygun modeli seçerek online olarak sipariş verebilirsiniz. Bomberg fiyat seçenekleri çok olduğu için insanlar için alması daha kolay olan modeller de vardır.

Saat modellerinde kullanılan malzemeler kalitelidir ve marka asla kalitesinden ödün vermez. Özel günler için çok özel hediyeler olurlar ve kendiniz için de harika bir hediye alarak kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Darbelere karşı kusursuz bir dayanıklılığa sahip olduğu için saat modellerini ömrünüz boyunca kullanabilirsiniz. Gündelik hayatınız için almak isterseniz uygun fiyat seçenekleri vardır. Özel tasarım ve koleksiyon modellerinin fiyatı daha yüksek olur. Her zevke hitap eden kaliteli modelleri hemen sipariş verebilirsiniz.