Genel

Cartier Erkek Saatleri

Cartier Erkek Saatleri

Oldukça kaliteli bir aksesuar olması yönüyle tercih edilen Cartier erkek saatleri farklı mekanizma yapılara sahiptir. Japon quartz mekanizmalı klasik tarzlı analog modellerinde 42 mm kasa çapı vardır. Mineral kristal camlı olan saatin görünümü de oldukça kibar ve incedir. Aynı zamanda düşme gibi durumlarda kırılması da söz konusu olmayan saat modellerinde paslanmaz çelik yer almaktadır. Parlak bir görünüm kazandıran çelik kasalı modellerin kadranları da beyaz renkte olmaktadır. Paslanmaz çelik yapıya sahip olan kayışın rengi ise gümüştür. Sahip olunan şık görünüm açısından bir hayli önemli olan renk uyumu bu markanın birçok modelinde sağlanmaktadır. Bu açıdan yeterli bir görünüm sağlayan modellerde belli bir sınıfın üstünde kalitede bulunmaktadır.

46 mm kasa çapına sahip geniş modellerde kasa rengi gümüş olabilmektedir. Bu durumla kayış yapısına olan uyumda yakalanmaktadır. Kronometre ve takvim ise hemen hemen her modelinde yer almaktadır. Japon Chronograph mekanizmaya sahip modellere de sahip olan Cartier erkek saat çeşitlerinde kasa rengi rose ve çapı da 43 mm seviyelerindedir. Kahverengi deri kayışlı modelleriyle çok daha ağır bir görünüm kazanmaktadır. Otomatik mekanizmalı mavi kadranlı modellerde ise sade bir görünüm yer almaktadır. Çerçeve içinin boş olması farklı bir durum ortaya koymaktadır. Yuvarlak kasa şekline sahip olan modellerin dışında kare görünümlü modellerde vardır.

Cartier Saat Almak

Cartier erkek modellerinde kronometre ve takvim boyut açısından daha büyük olmakla birlikte rakamlarda siyah renklidir. Replika saat alanında son derece kaliteli bir hizmet sağlayan sitemiz üzerinden her türlü markaya ait çeşitler modeller bulunmaktadır. Cartier markasında çok sayıda farklı ürün yelpazesi sunan firmamızda fiyatlarda oldukça makul seviyelerdedir. Bununla birlikte çeşitli indirim ve fırsat olanakları da sunulmaktadır. Tüm alışveriş işlemlerinizde ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir. Kusursuz bir şekilde paketlenen ürünler, hızlı bir şekilde belirtilen adrese gönderilmektedir. Bu durum üzerinde sipariş takibi de sitemizden yapılabilmektedir. İstenilmesi durumunda ürünlerin iade işlemleri de mümkündür. Farklı ödeme imkanlarının olması kolay bir şekilde işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Replika Saat markaları ve modelleri hakkında da çeşitli soruların sorulabildiği online destek hizmeti bulunmaktadır. 7/24 bilgi alınması imkân dahilindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir