Genel

Farklı Dizaynı İle Şaşırtan İlk Akıllı Saat Emporio Armani

Dünyaca Ünlü Emporio Armani markası

Emporio Armani markası, Emporio Armani Connected adlı ilk hibrit saatin lansmanıyla akıllı saat teknoloji yarışmasına katıldı …

Bu moda markası, Fossil ile birlikte çalışmasına rağmen akıllı bir cihaza benzemeyen yeni model saatini sunmak için bir araya geldi. Yeni saatleri, iOS veya Android platformuyla akıllı telefonunuza bağlanabilir. Giorgio Armani, “Her ihtiyaç için bir uygulama var ve sanırım bu buluşlar yaşam kalitemizi arttıran buluşlar, saat stilini, yüksek teknolojiyi, aciliyeti ve kullanım kolaylığını bir araya getiriyor” dedi.

Zarif bir saat, çelik bir tabana ve gümüş dokulu kadrana sahiptir. Kayış deri malzemeden yapılmıştır ve siyah, kahverengi renktedir. Bir dağcının veya fitnesscı’nın , müzik çalar veya telefonun kaybolması durumunda yerini belirlemek için dahili bir seçeneği var.

Ayrıca, saat, sahibini telesekreter yoluyla cevapsız çağrı ve mesajlar hakkında bilgilendirir. Bununla birlikte, kadranı Teknoloji harikası ve hiçbir şey göstermiyor. Bu yenilikçi saat’in en iyi özelliği, tam şarj olduğunda pilinin altı aya kadar sürebileceği gerçeğidir.

Rose Gold Saatleri

Rose gold, siyah, gri ve renkli paslanmaz çelik renklerde mevcuttur. Gerçek bir yüksek-teknoloji moda aksesuarı olan bu model, Saat-Teknoloji Sevenlerde büyük ilgi uyandırdı.

2 thoughts on “Farklı Dizaynı İle Şaşırtan İlk Akıllı Saat Emporio Armani

  1. neslihan dedi ki:

    Merhaba Yazınızda ki Armani Şuan Mevcutmu Çok Farklı Bir Tasarımı Var Yada Stoklara Girermi

    1. RadikalSaat dedi ki:

      iyi Akşamlar neslihan Hanım efendim Armani Connected’in şuan için Replikası Bulunmamakta Çıktığı Gün Sitemize Ürün Eklenecektir teşekkür eder iyi akşamlar dileriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir